🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Evet kuzum aşılama ve tüp bebek tedavisinde kullanılıyor
Anladım aşkım bu ay hayırlısıyla güzel sonuçlar alırsın inşallah❤ bana da dr um üç kere yumurta geliştirici çatlatma iğnesi denicez, olmazsa üç aşılama en son tüp bebek demişti. Bu ay da deneyip bırakıcam. Femara isticem p.tesi gittiğimde umarım verir. Çatlatma iğnesinden sonraki süreç çok görev gibi geldi. Zaten ovü testi bile kullanamıyorum bu yüzden. Eşimi bi araç gibi görüyorum üzüyo bu durum beni halbuki çok seviyorum onu 😔 geleceğe dair de planlarımızı değiştirdik. Bu ay da denicem olmazsa bırakcam ama gene buralarda olurum seviyorum sizi buraları ❤

Anladım aşkım bu ay hayırlısıyla güzel sonuçlar alırsın inşallah❤ bana da dr um üç kere yumurta geliştirici çatlatma iğnesi denicez, olmazsa üç aşılama en son tüp bebek demişti. Bu ay da deneyip bırakıcam. Femara isticem p.tesi gittiğimde umarım verir. Çatlatma iğnesinden sonraki süreç çok görev gibi geldi. Zaten ovü testi bile kullanamıyorum bu yüzden. Eşimi bi araç gibi görüyorum üzüyo bu durum beni halbuki çok seviyorum onu 😔 geleceğe dair de planlarımızı değiştirdik. Bu ay da denicem olmazsa bırakcam ama gene buralarda olurum seviyorum sizi buraları ❤
Kuzum nasılsın inşallah son denemende güzel haberi alırsın. Benimde testim negatif hala adet yok. Kendimi çok çaresiz hissediyorum madem gebelik yok adet ol ozaman değil mi.
Böyle çaresiz kaldığımda keşke diyorum keşke ikizlerim olsaydı da olmuyor bırakıcam en azından evlatlarım var diyebilseydim. Bir yandan çevre baskısı kaynana baskısı bir yandan kendi içimdeki hasret çıkamıyorum durumun içinden. Biliyorum sende çook istiyorsun en az benim kadar ama sen canın sıkıldığında çaresiz kaldığında gidip evladına sarılabiliyorsun kokusunu içine çekip onunla ilgilenip kafa dağıtabiliyorsun ama ben ellerim bomboş sadece kalbimdeki özlemle kalakalıyorum. Rabbim biliyor en hayırlı zamanı hepimiz için ama ben artık anne olamıycam gibi hissetmeye başladım gerçekten elimden hiçbir şey gelmiyor. İnşallah Rabbim kalbimdeki bu çaresizliğin sabrını verir🙏

Kuzular ( 23/78/258/715/3015) hepsi iki gün ara ile 715den 3015 çok mu yükselme olmuş yoksa normal mı dünden beri düşünüyorum aşkolar ya

X