Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Ben de görüyorum ama ailede hiç yok ki tuhaf 🤭
Merhaba gebeliğinizi tebrik ediyorum 🧿 kaset testlerim hep silik çıkıyor hatta bugün bayağı belirginleşti adetime henüz var. Ama hiç bir belirti yok hafif göğüs ağrısı dışında bi de akıntım var. Sizin çok belirgin miydi belirtileriniz ? Ne gibi belirtilerle şüphelenmeye başladını. Bu arada kasım ayında kürtajla sonuçlanan bi düşüğüm var.

Arkadaşlar bugün başıma bir şey geldi😞 Çarşamba özel hastanede kan vermiştim 3473 çıkmıştı .
Cuma da aile hekiminde kan verdim 1308 çıktı dünyam başıma yıkıldı eşimle çok üzüldük.
Hemen özel hastaneye gittik kan verdim kan sonucu çıkana kadar doktor varmış şükür muayene olduk kese duruyor dedi .
Sonra kan sonucu çıktı 9016 🥲🥲🥲 üç saat boşuna kahrolduk .
Bundan sonra asla Farklı yerde kan vermem sizin de aklınızda olsun 🙏🏻🌹🧡
Doktor bebek ikiz de olabilir de bir bakabilir misiniz çok belli olmuyor ama fikirlerinizi merak ediyorum 🥰🥰🥰
Şöyle olabilir aile hekimliğinizin tahlilleri gönderdiği laboratuvarın en yüksek ölçüm birimi 1308 dir. >1308 şeklinde mi yazıyordu acaba

Ben de görüyorum ama ailede hiç yok ki tuhaf 🤭
Ne kadar heyecanlı bir durum hafıf sağda cok küçük kara delik var gb o mu ıkıncı kese 🙈 ay benim en korktugum ikiz suanda kızımın üstüne ikizlerle aılemden 1350km uzakta nasıl yaparm falan aklıma gelıyor aman yarabbi diyorum senin ilk mi canım😌😌

Kızlar testi yaptım kıl gibi cizgi var gibi önemlimi su saatten sonra benim için degil malesef 😩

Eklentiler

• IMG_0532.jpeg
    IMG_0532.jpeg
    47,8 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_0534.jpeg
    IMG_0534.jpeg
    42,9 KB · Görüntüleme: 40
Erkeklerin garip ön yargıları var bu konularda. Benimki de test yapma dedi gecen ay gecikme olmadanç üzülme ve uzulmeyelım dıyorben de ondan gizli aldım testleri. Ama şimdi sipariş edecegm. erken ve normal paketler var canım netten alablrsın hem daha uygunlar. Ben kimyasal olsa da bılmek ıstıyorum nedense. İnşallah şuanda bebegn seninledir velev ki yoksa da önümüzdeki aya hazırlıklı olursun🌼🌼
Birsey sorucam dedim gittim bianda aldım haneri yok olsa kızar 😂

Benim kanım negatif çıktı. 2 gün önce vermistim. Bugün adetimden 4 gün geciktim. Mide bulantılarım azaldı. Ama adet ağrım da yok. Bende geç döllenme oluyor diye sabrla bekliyorum ama zaman da geçmiyor haftaya cumaya kadar adet olmazsam tekrar kan vericem. Bir de dostinex kullanıyordum ondan gecikmiş ola bilirmiyim acaba.Hamilelerin duası kabul olur bana da dua edermisiniz. 🙏
Halkımızda hayırlısı olsun inşallah isteyen herkesle birlikte bizimde kucağımız dolsun 🤲🏻🌼

Arkadaşlar bugün başıma bir şey geldi😞 Çarşamba özel hastanede kan vermiştim 3473 çıkmıştı .
Cuma da aile hekiminde kan verdim 1308 çıktı dünyam başıma yıkıldı eşimle çok üzüldük.
Hemen özel hastaneye gittik kan verdim kan sonucu çıkana kadar doktor varmış şükür muayene olduk kese duruyor dedi .
Sonra kan sonucu çıktı 9016 🥲🥲🥲 üç saat boşuna kahrolduk .
Bundan sonra asla Farklı yerde kan vermem sizin de aklınızda olsun 🙏🏻🌹🧡
Doktor bebek ikiz de olabilir de bir bakabilir misiniz çok belli olmuyor ama fikirlerinizi merak ediyorum 🥰🥰🥰
Sağ salim hayırlısıyla kucagınıza almak nasip olsun 🤲🏻🌼

Ne kadar heyecanlı bir durum hafıf sağda cok küçük kara delik var gb o mu ıkıncı kese 🙈 ay benim en korktugum ikiz suanda kızımın üstüne ikizlerle aılemden 1350km uzakta nasıl yaparm falan aklıma gelıyor aman yarabbi diyorum senin ilk mi canım😌😌
Benim ailem de 9 saat uzakta ben ne hissederim bilmiyorum ihtimal de vermiyorum aslında ama tabi nasıl sağlıklı olacaksa öyle olsun 🙏🏻🥰 evet ilk 🧿mart ayında 12 haftalık kaybetmiştim

Yaptım kız geride kaldı galiba 😂 tabikide nagatif kıl gibi bi cizgi var tamam 😂
evet gerçekten cok ince bir çizgi var yani of test yapmakta cok gereksiz insan yanı bosuna stres oluyor gibime geliyo cok dopru sonuc verdıgını dusunmuyorum artık testlerin ben .... hakkımıda hayırlısı valla

Merhaba gebeliğinizi tebrik ediyorum 🧿 kaset testlerim hep silik çıkıyor hatta bugün bayağı belirginleşti adetime henüz var. Ama hiç bir belirti yok hafif göğüs ağrısı dışında bi de akıntım var. Sizin çok belirgin miydi belirtileriniz ? Ne gibi belirtilerle şüphelenmeye başladını. Bu arada kasım ayında kürtajla sonuçlanan bi düşüğüm var.
Benim çok gazım olmuştu, adet olacakmış gibi ağrı , ve WC ye gidince süt ve sarı renginde akıntı oluyordu .
Benim de mart ayında 12 haftalık kürtaj maalesef :KK43:

evet gerçekten cok ince bir çizgi var yani of test yapmakta cok gereksiz insan yanı bosuna stres oluyor gibime geliyo cok dopru sonuc verdıgını dusunmuyorum artık testlerin ben .... hakkımıda hayırlısı valla
Cidden öyle anca kendime acabami hissi verdi durdu ama olsaydı cıkardı diyorum iki gündür hayırlısı artık ☺️

Kızlar adetime 8 gün var erken prodoctir gebelik testi yaptım bu şekilde çıktı testi açınca görünen bir çizgi var ben bişey anlamadım ya böyle bişey yaşayan varmı daha önce

Ben bugün leke gördüm benim bu ay da olmadı birkaç güne adetim başlar. Eşim iki yıl görevde olcak bu son şansımdı. İki yıl sonra hayallere devam 🥲

Kızlar testi açtığım da bu şekilde görünüyor uzaktaki 2 çizgi ne oluyor böyle bişey yaşayan varmı acaba
17160392910194891397323906536623.jpg

X