Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Kızlar size biraz komik bir şey söyleyeceğim benim kızım beş buçuk yaşında ya bu yıl kaynımın düğünü olacak Ben yazları evimdeym kışları güneydoğu'dayız yazları da batıda evımdeym düğünü yazın biz varken yapmıyorlar neymiş ekimde Kasımda yapacaklarmış ben işim gücüm yok 1350 kilometre gideceğim uçakla hiç uyumadan çocuğumla tekrar geri döneceğim eşim memur olduğu için rapor da alamaz başka şehirde geçerli olmuyor bunun üstüne bir de bana demez mi kuzenimle konuşurken aman ikinci Bebek işi çıkarma başımıza düğün geçsin öyle falan diye takıldı inanırmısınız Bu yüzden geçen ay korunmayı bıraktım tabii ki de istiyorum ikinci bir çocuğu Ama resmen sinir oldum yani benim Haziran 14'e kadar Yani evime gidene kadar hamile kalmam lazım 😆😆😆 onun yüzüne bakıp hamileym dyesm var normalde seneye düşünüyordum ikinci çocuğu 😆
İNŞALLAH ALLAH SAĞLIKLA HAYIRLA NASİP ETSİN İNŞALLAH. BANADA NASİP ETSİN BAYRAMDA KAYNANAMDA GEÇİRMEK TEMİZLİK MİSAFİRLE UĞRAŞMAK İSTEMİYORUM. KIZLARIYLA KEYFİNİ YAPSIN SURATSIZLAR. BENDE HAMİLE OLURSAM KURTULACAĞIM ONLARDAN İKİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE OLUR RABBİMİN İZNİYLE.

1715924451634.png

Kızlar günaydın dayanamadım erken gebelik testi yaptım tek çizgi tabiki 9 gün var reglime çok mu erken yapmışım sizce
BENİMDE 9 GÜN VAR AMA ŞİMDİ ÇIKMAZ MÜMKÜN DEĞİL. YUMURTLAMADAN DAHA 1 HAFTA BİLE YARIN DOLACAK. O YÜZDEN İÇİNİ FERAH TUT. DİKKAT ET KENDİNE. SU BOL İÇ. UYUNA DİKKAT ET. STRESDEN UZAK DUR.VARSA TUTUNSUN.

Kızlar yardımcı olursanız sevinirim 🙏. Benim 1 gün gecikti erken gebelik yaptım prodoctor negatif. Modumu düşürmüyorum ilk denememizdi. Bir de 2 ay önce kan değerlerim aşırı düşüktü ferritin değerim 2ydi kan değerim 8di doktor nasıl yaşıyorsun böyle falan dedi. 2 kutu feramat kan ilacı içtim çok şükür sınıra gelmiş değerlerim. Eşim de yarın askere gidiyor 1 ay. O yokken ben de kan değerlerimi daha da yükseltip bedenimi hazırlamak istiyorum. Rahim sağlığı için ya da bedeni hazırlamak için tavsiyeleriniz var mı. Siz neler içtiniz kendinizi nasıl hazırladınız. Uzun oldu kusura bakmayın şimdiden teşekkür ederim🥲🙏

Kızlar benim beklenen adet tarihim yarın geçtiğimiz pazar iç çamaşırımd kahverengi leke vardı peçeteye de pembe renkte ince bi leke geldi şeffaf akıntıyla karışıktı ama pembelik ip gibiydi. Ayın 13 ünde kan verdim 0.2 çıktı bugun de idrar testi yaptım şu 6 gün öncesinden gösterenden tek çizgi çıktı. Sizce gebelik olsaydı 13 ünde verdiğim kanda çıkar mıydı? 6 mayısta hesaplayıp ilişkiye girmiştim. Kısacası şöyle özetleyeyim 21 nisanla 26 nisan arası adet oldum, 6 mayısta ilişkiye girdim 12 mayısta kan geldi hafif 13 mayısta kan verdim 0.2 çıktı. Bugun erken gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı. Yarın adet tarihim. Sizce gebelik olsaydı 13 mayısta verdiğim kanda 0.2 çıkmazdı dimi?

Kızlar yardımcı olursanız sevinirim 🙏. Benim 1 gün gecikti erken gebelik yaptım prodoctor negatif. Modumu düşürmüyorum ilk denememizdi. Bir de 2 ay önce kan değerlerim aşırı düşüktü ferritin değerim 2ydi kan değerim 8di doktor nasıl yaşıyorsun böyle falan dedi. 2 kutu feramat kan ilacı içtim çok şükür sınıra gelmiş değerlerim. Eşim de yarın askere gidiyor 1 ay. O yokken ben de kan değerlerimi daha da yükseltip bedenimi hazırlamak istiyorum. Rahim sağlığı için ya da bedeni hazırlamak için tavsiyeleriniz var mı. Siz neler içtiniz kendinizi nasıl hazırladınız. Uzun oldu kusura bakmayın şimdiden teşekkür ederim🥲🙏
RAHİM İÇİN HERGÜN 1 KASE EV YOĞURDU YE. YÜRÜYÜŞÜNÜ YAP BEDENİN RAHATLASIN. HERGÜN 1 TANE HAVUÇ YERSİN YUMURTALARIN AKTİFLEŞMESİ VE ÇOCUK OLURSA TUTUNMASI İÇİN GEREKLİ. ADETTEN 5 GÜN SONRA SOĞAN TERE ROKA YEMEYİ BIRAK. BOL SU İÇ. AKLIMA GELENLER BUNLAR

Hep iyi ol kuzum🌹
Hahaha olmadı doğumda öğreniyim hdjajan
Şey aklıma geldi galiba burda okumuştum. Kadın doğuma kadar anlamamış hamile olduğunu. Kiloluymuş karnı çıktığınıda anlamamış. Doğum sancısı başlayınca, ağrım var diye hastaneye gitmiş orda öğrenmiş doğum yaptığın ne güzel süprüz değil mi 😅🤣🤣🤣🤣
Ahhh keşke öyle olabilsek bizde ben ona da razıyım 🤣🤣🤣🤣

Aslında benimki dırenc degl d vitamine baglı insülin hormonu aşırı düşüklüğü henüz dırenc tespiti yk şekerm normal cktı. Meger insülini şeker dışında böbrek ve d vitamini de etkiliyormuş 🙈 çok gecmıs olsun sana da canım şimdi iyisindir ınsallah
Benim açlık tokluk normak geliyodu ama yedikten sonra gözlerimi zor açardım, yemeden önce açken de sinir koması vs 🤦🏻‍♀️😅 homaır değerim 3 bucuk gelmişti, önlem almasaydım belki şuan şeker hastasıydım. Diyetisyenle çalıştım cok şükür kilo verdim bel çevrem inceldi biraz ben de bu sayede normale döndüm

RAHİM İÇİN HERGÜN 1 KASE EV YOĞURDU YE. YÜRÜYÜŞÜNÜ YAP BEDENİN RAHATLASIN. HERGÜN 1 TANE HAVUÇ YERSİN YUMURTALARIN AKTİFLEŞMESİ VE ÇOCUK OLURSA TUTUNMASI İÇİN GEREKLİ. ADETTEN 5 GÜN SONRA SOĞAN TERE ROKA YEMEYİ BIRAK. BOL SU İÇ. AKLIMA GELENLER BUNLAR
Çok teşekkür ederim tere ve rokayı çok yiyordum iyi ki söylediniz🥲🙏

Sende durumlar nasıl canım
Evet ben de varla yok arası gördüm şimdi ama başka marka ile yap bence. Ben prodoctor ile yaptım negatif. Eşim de askere gidiyor benim hayaller temmuz ayına kaldı artık. Bedenime yatırım yapacağım o 1 aylık sürede. Ama inşallah senin hayırlı sonuçlarını alırız seviniriz 🙏🙏🙏. Bu arada senin yaşın kaç ilk bebek mi olacak ☺

Evet ben de varla yok arası gördüm şimdi ama başka marka ile yap bence. Ben prodoctor ile yaptım negatif. Eşim de askere gidiyor benim hayaller temmuz ayına kaldı artık. Bedenime yatırım yapacağım o 1 aylık sürede. Ama inşallah senin hayırlı sonuçlarını alırız seviniriz 🙏🙏🙏. Bu arada senin yaşın kaç ilk bebek mi olacak ☺
Elimde 3 tane daha var hepsi artı med 😩 beklemekden baska carem yok ya hafta sonu girdiği için

Hayırlısı olsun hakkımızda inşallah rabbim bizimde kucagımızı doldursun 🌼

İyi günler bende çocuk düşünüyorum inşallah Allah nasip ederse benim adet düzenim 27 günde bir. çok nadir şaşar adetimde 8/9 gün sürüyor sizce adetin hemen bitiminde mi yumurtlama oluyor bir dahaki adetten tam 14 gün önce mi oluyor yumurtlama

İNŞALLAH ALLAH SAĞLIKLA HAYIRLA NASİP ETSİN İNŞALLAH. BANADA NASİP ETSİN BAYRAMDA KAYNANAMDA GEÇİRMEK TEMİZLİK MİSAFİRLE UĞRAŞMAK İSTEMİYORUM. KIZLARIYLA KEYFİNİ YAPSIN SURATSIZLAR. BENDE HAMİLE OLURSAM KURTULACAĞIM ONLARDAN İKİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE OLUR RABBİMİN İZNİYLE.

Eki Görüntüle 3428453
Ay çok amin ben de öyle temizlik falan işleri yok gidince hoş kendi evime gideceğim altlı üstlü evlerimiz 2 aydır evimde değilim onu temizlemekten zaten hiç benden yardım falan beklemesin 🤣🤣 Sen de bu tavizi vermesen olmuyor mu illa hamile olman mı gerek kızları yapsın aaaa

X