Kocam beni aldatıyor

Sanki direkt çekip gidersem ekmeğine yağ sürmüş gibi olucam öyle hissediyorum yani kendi düzeni ailesi hıcbır seyı bozulmicak olan yine yine bana olucak gibi..
Bence de direkt gidin, arkanızdan ararlarsa da oğlunuza sorun yediği haltları deyin. Sizin yerinizde olsam asla aramam, aramak bence gelin ortalığı düzeltin, ona göz dağı verin demek. Kararlı olan sessizce gider.

Üstelik ben reddetmezken yapıuor bunu fantazisi heralde gerçekten bunu hakedicek naptım bilmiyorum sadece mutlu bi yuva kurmaya çalıştım oysa bunu bir yıldır yapıyormuş evlendiğimiz günden beri bunu öyle yumuşatıyor ki görseniz yatakta bassam yanlış gördün diyecek kıvamda ama aynısını benim yaptığım düşüncesi bile delirtiyor onu. Bağırıp çağırıyormuşum eziyormuşum onu bu yüzden yapıyormuş sorunluymus düzelirmiş..
Kendini asla suçlama bu zihinde olanlara ne yaparsan yap yetemezsin.Hepimiz boşanmak için evlenmedik yaşa ki ne göresin demişler.Kendini haklı çıkarmaya çalışıyor sen şuçlu hissedip terk etmeyesin diye.

Yaptığından utanmayip duyulmasindan utanıyor resmen.İnadına söyle o halde herkese senden çekinmiyor yuvanın yıkılması madem umrunda değil umrunda olanla zarar ver için soğur en azından
Yumurta kapıya dayanana kadar tam bu aşamaya gelince köpek oluyo sonra gene aynı arrık benım de umrumda değil inceldiği yerden kopsun daha 24 yaşındayım üstelik bunlsrı çekmek zorunda degılım çocuğum yok

Kendini asla suçlama bu zihinde olanlara ne yaparsan yap yetemezsin.Hepimiz boşanmak için evlenmedik yaşa ki ne göresin demişler.Kendini haklı çıkarmaya çalışıyor sen şuçlu hissedip terk etmeyesin diye.
En iyi yaptığı şey manipülasyon zaten

Bence de direkt gidin, arkanızdan ararlarsa da oğlunuza sorun yediği haltları deyin. Sizin yerinizde olsam asla aramam, aramak bence gelin ortalığı düzeltin, ona göz dağı verin demek. Kararlı olan sessizce gider.
Doğru diyorsunuz ama bir yandanda ailesi iyi insanlardı bana hep iyilikleri dokundu yani maalesef iki kişi evlenmiyor aileler de evleniyor böyle durumlarda daha iyi anlıyorum hep bir şeylerin mecburiyetinde kararsızlığında kalıyoruz

Doğru diyorsunuz ama bir yandanda ailesi iyi insanlardı bana hep iyilikleri dokundu yani maalesef iki kişi evlenmiyor aileler de evleniyor böyle durumlarda daha iyi anlıyorum hep bir şeylerin mecburiyetinde kararsızlığında kalıyoruz
Bence siz eşinizden ayrılma konusunda emin değilsiniz. Sözler falan verilirse ikinci şansı verecek gibisiniz. Kararlı olsanız böyle yazmazdınız. Hiçbir şeye mecburiyetiniz yok.

Yumurta kapıya dayanana kadar tam bu aşamaya gelince köpek oluyo sonra gene aynı arrık benım de umrumda değil inceldiği yerden kopsun daha 24 yaşındayım üstelik bunlsrı çekmek zorunda degılım çocuğum yok
Affetmeyeceğinin korkusu o yalvarmalar yalandan ağlamalar.Kararlarinda kendin için en iyisini bilirsin ama şartların bir çok kadına göre daha iyi zorlayıcı bir durumun yok en azından (çocuk gibi) Canlar genciz güzeliz yeniden başlarız aldığımız nefes sayılı neden kafada kurarak yaşam sürelim ki hepimiz mutlu olmayı hak ediyoruz.Her akşam ağlayarak uyumaktan her sabah gece ne izledi acaba diye düşünmekten çok daha iyidir baba evi 💓

Aslında rezil edip gitsem kendi adımada bir şey olmaz kendi sülalesine rezil olduğuyla kalır işte bende bunu kaldıramam öldürürüm kendimi sorumluluğunu alıyor musun diyor bende yapabilirsin istediğini dedim
Ay bir b.k yapamaz ya rezil edin boşverin hiç kimseye bişey söylemeden giderseniz siz suçlu olursunuz. Bir kere affetmişsiniz zaten bir daha yapıyorsa olacak herşeyi hakediyor demekki

Her şeyin videosunu fotosunu aldım kanıtlarım var onu evden yollamayı da düşündüm ama onun kendi ailesi burda benim burda kimsem yok
Kimsen olmadığı için zaten oradan çıkma. Otel odasında kaç gün kalabilirsin? Evden gitmesini, gitmemesi durumunda uzaklaştırma isteyeceğini söyle. Arkadaşlar evinizi terk ettiğinizde haklıyken haksız duruma gelirsiniz. Bu yüzden size tazminat davası bile açabilir evi terk etti diye. Çok yakınımın başına geldi, nafaka vs alamadığı gibi tazminat davasıyla uğraşıyor bir de sırf evi terk etti diye. Üstelik düğün takısı vs bir hak da iddia edemiyor çünkü kadın giderken ziynetini götürmüş sayılıyor.

Bir de ailesine anlatsan ilk söyleyecekleri şey, aman kızım bunun için yuva mı yıkılır, yatmamış kalkmamış gırgırına konuşmuş işte. Ayrıca lütfen karısını aldattığı için üzüntüden kendini öldürecek bir adam varsa söyleyin madalya takalım. Hiçbirinin pişman olup üzüldüğünü düşünmüyorum tek düşündükleri rahatlarının bozulması düzenlerinin değişmesi.

E egecell kusurlu duruma düşmez demiş üstte ama neden bilmiyorum, hakimdi kendisi sanırım
Kimsen olmadığı için zaten oradan çıkma. Otel odasında kaç gün kalabilirsin? Evden gitmesini, gitmemesi durumunda uzaklaştırma isteyeceğini söyle. Arkadaşlar evinizi terk ettiğinizde haklıyken haksız duruma gelirsiniz. Bu yüzden size tazminat davası bile açabilir evi terk etti diye. Çok yakınımın başına geldi, nafaka vs alamadığı gibi tazminat davasıyla uğraşıyor bir de sırf evi terk etti diye. Üstelik düğün takısı vs bir hak da iddia edemiyor çünkü kadın giderken ziynetini götürmüş sayılıyor.

E egecell kusurlu duruma düşmez demiş üstte ama neden bilmiyorum, hakimdi kendisi sanırım
Terk nedeniyle boşanma özel bir boşanma sebebidir ve sıkı şekil şartları vardır . Terkin haklı bir sebebe dayanmaması gerekir en az 6 ay sürmüş ve buna dair ihtar çekilmesi gerekir.
He dava özel sebepten değil genel sebepten açılır atıyorum evlilik birliğinin temelden sarsılması burada kadın yine kusurlu değil.
Çünkü haklı bir sebep var. Kusur sayılması için haklı sebep olmaması gerekir.

Dosya düşündüğünüz gibi değil hukuken mümkün de değil

Bende öyleyim ilk çok sinirlendim gece yarısı ailesinin yanına gitmeyi düşündüm şimdi durdum direkt çekip gitsem mi diyorum direkt çekip gitsem olan bana olucak napıcağımı bilmiyorum gerçekten ne doğrusu bilmiyorum
Sorana durduk yere ayrılmadığınızinajlatirsinzj
Aileme anlatmadım olayı hayır çocuğumuz yok
Ayy çocuğunuz da yok misss, en uzağa kaçın fırsat bu fırsat..Sakın çocuk yapayım demeyin

Ailesine anlatsaniz ne rezil olacak asacaklarmi evlatliktanmi reddecekler.Yani tabiki devamı gelecek bu işin bilitorsunuz ....Yani eş denilen şey anne baba gibi olmazki aile olmak için önce dürüstlük gerek ....Bu evlilik bitmiş artık uzatmaları ister oynar ister sevginize tuz basar kendinizi kurtarirsiniz bu işten ....Sonuçta nasılsa deneyip aynı sonucu bekleyip biraz daha güven kaybı zaman kaybı yaşayarak zamanla iyice soğuyup tiksinerekde bosanabilirsiniz karar sizin birde aileniz böyle iffetsiz bir kocadan kurtuldugunuz için ilerde belki aldatilip iki çocukla terk edilmekten kurtuldugunuz için yada başka kadından çocuk bile yapma potansiyeli deki bu kişiden ayrildiginiz için niye üzülüyor onu anlamadım benim kızımın başına gelse sadaka verirdim o derece bırakın üzülmeyi....olmaz olmaz demeyin hiç yaşadıklarımız yaşayacaklarımizin hafifletilmişi genelde ....umarım bu işareti doğru değerlendirirsiniz ömrünüz söz konusu

Daha önce buraya soru olarak yazmıştım eşim cinsel içerikli şeyler izliyordu rahatsızlığım buydu. Ben bir yıllık evliyim bu arada gece yine eşimin telefonunu karıştırırken bu sefer chat sitelerine girip kadınlarla konuştuğunu gördüm fotograflaşmalar iğrenc iğrenc konuşmalar gerçekten bu sefer çok serinkanlıyım gördükten sonra beynimin içine bi şey saplandı resmen ve boşanmayı istiyorum yine sabaha kadar ağlamalar yalvarmalar kendimi öldürürüm vs diyor artık çok kararlıyım çok incindim çok kırıldım canım çok yanıyor gerçekten benım hayallerim böyle degıldı benim sorunum şu ki ailemden 15 saat uzakta yaşıyorum ve burda kimsem yok suan napıcagımı bilmiyorum direkt valizimi toplayıp ailemin yanına mı döneyim yoksa eşim olucak adamın ailesine her şeyi anlatıp onu rezil mi edeyim bu şehirde bir otel mi tutayım canım yanıyo ve çok çaresizim anlatıp yanında derdimi paylaşacağım kimse yok ben eşimi uzaktaki ailem olarak görmüştüm bunları hiç haketmedim
Boşanmada evi bırakıp giden kadın haksız çıkıyor diye biliyorum. Ama yanlış olabilir. Ben olsam söyle yaparım ailesini çağırır yanıma olanı biteni anlatır kocamı da onlarla evden gönderirim

X