Kocam beni aldatıyor

mervecks

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2024
65
18
24
Daha önce buraya soru olarak yazmıştım eşim cinsel içerikli şeyler izliyordu rahatsızlığım buydu. Ben bir yıllık evliyim bu arada gece yine eşimin telefonunu karıştırırken bu sefer chat sitelerine girip kadınlarla konuştuğunu gördüm fotograflaşmalar iğrenc iğrenc konuşmalar gerçekten bu sefer çok serinkanlıyım gördükten sonra beynimin içine bi şey saplandı resmen ve boşanmayı istiyorum yine sabaha kadar ağlamalar yalvarmalar kendimi öldürürüm vs diyor artık çok kararlıyım çok incindim çok kırıldım canım çok yanıyor gerçekten benım hayallerim böyle degıldı benim sorunum şu ki ailemden 15 saat uzakta yaşıyorum ve burda kimsem yok suan napıcagımı bilmiyorum direkt valizimi toplayıp ailemin yanına mı döneyim yoksa eşim olucak adamın ailesine her şeyi anlatıp onu rezil mi edeyim bu şehirde bir otel mi tutayım canım yanıyo ve çok çaresizim anlatıp yanında derdimi paylaşacağım kimse yok ben eşimi uzaktaki ailem olarak görmüştüm bunları hiç haketmedim

Daha önce buraya soru olarak yazmıştım eşim cinsel içerikli şeyler izliyordu rahatsızlığım buydu. Ben bir yıllık evliyim bu arada gece yine eşimin telefonunu karıştırırken bu sefer chat sitelerine girip kadınlarla konuştuğunu gördüm fotograflaşmalar iğrenc iğrenc konuşmalar gerçekten bu sefer çok serinkanlıyım gördükten sonra beynimin içine bi şey saplandı resmen ve boşanmayı istiyorum yine sabaha kadar ağlamalar yalvarmalar kendimi öldürürüm vs diyor artık çok kararlıyım çok incindim çok kırıldım canım çok yanıyor gerçekten benım hayallerim böyle degıldı benim sorunum şu ki ailemden 15 saat uzakta yaşıyorum ve burda kimsem yok suan napıcagımı bilmiyorum direkt valizimi toplayıp ailemin yanına mı döneyim yoksa eşim olucak adamın ailesine her şeyi anlatıp onu rezil mi edeyim bu şehirde bir otel mi tutayım canım yanıyo ve çok çaresizim anlatıp yanında derdimi paylaşacağım kimse yok ben eşimi uzaktaki ailem olarak görmüştüm bunları hiç haketmedim
Çalışıyorsanız o gitsin. Soran olursa da o anlatsın. Çalışmıyorsanız uygun şartlar olana kadar ailenizin yanına hemen şimdi gidin.

Kendimi öldüreceğim diyen adam bir halt yemez, klasik yakalanan erkek.
Hiç ailesine falan söyleyip şikayete gerek yok, doğrudan gidin derim
Sanki direkt çekip gidersem ekmeğine yağ sürmüş gibi olucam öyle hissediyorum yani kendi düzeni ailesi hıcbır seyı bozulmicak olan yine yine bana olucak gibi..

Sanki direkt çekip gidersem ekmeğine yağ sürmüş gibi olucam öyle hissediyorum yani kendi düzeni ailesi hıcbır seyı bozulmicak olan yine yine bana olucak gibi..
Asıl gitmezseniz ekmeğine yağ sürmüş olacaksınız bu arada. Sizi aldatan bir adamın düzeni sizi ilgilendirecek en son şey olmalı.

Gördüğünüz an kanıt toplasaydınız keşke belli etmeden. Evden gidecek olan tabiki de eşiniz. Süründürün pisliği.

Aldatan erkeklerin ilk yaptığı şey ağlamak ve yalvarmak:kusmuk:
İmkanınız varsa evi terk edin eğer affederseniz bundan güç alarak tekrar tekrar aynısını yapacak ''bir iki ağlar yalvarırım tekrar affeder'' düşüncesine girecek eşiniz.
İlk sadece cinsel içerikli şeyler izlediğini gördüğümde yalvarmalar ağlamalar affettim öyle keskin kararlı konuştu ki inanmıştım bana yalvarırken bile başka kadınlarla konuşuyormuş insanın vicdanı nasıl alır anlamıyorum

Bu adamla siz bilmem kaç sene evlisiniz ama o adam onun 10 katı süredir annesinin oğlu. Annesine şikayet etseniz bi iki ık mık yapar oğullarını savunurlar yine, bence hiç girmeyin o işlere.

Kimsenin kendini öldüreceği de yok, manipüle etmesine izin vermeyin
Kendine bi şey yapacağını düşünmüyorum zaten yakalandığında bile ilk aklına gelen ailesine söylerim korkusu onda bile bencil

Ben sizi anladım ama rezil falan olmayacak emin olun. Anası, danası, babası ne yapacak sanıyorsunuz? Yalandan bir iki kızıp sonra suçu size bile yıkarlar. İlgisiz bıraktın derler, iki mesaj yüzünden gidilir mi derler, karılık etseydin yapmazdı derler, derler de derler yani olan yine sizin sinirlerinize olur.
Siz kendi huzurunuzu düşünün

Ben sizi anladım ama rezil falan olmayacak emin olun. Anası, danası, babası ne yapacak sanıyorsunuz? Yalandan bir iki kızıp sonra suçu size bile yıkarlar. İlgisiz bıraktın derler, iki mesaj yüzünden gidilir mi derler, karılık etseydin yapmazdı derler, derler de derler yani olan yine sizin sinirlerinize olur.
Siz kendi huzurunuzu düşünün
Doğru eninde sonunda haklı çıkarırlar çocukları sonuçta gerçekten uzağa gitmenin pısmanlıgını da yaşıyorum direkt çıkıp gidiceğim bi kapı bile yok en çok buna üzülüyorum

Her şeyin videosunu fotosunu aldım kanıtlarım var onu evden yollamayı da düşündüm ama onun kendi ailesi burda benim burda kimsem yok
Ben pisliğe pislik yapmayı sevdiğimden postalardım evden alırdım her şeyini de elinden diyorum ya sürünsün pislik. Maksat zaten hayatını düzenini bozmak yoksa tabi ailenizin yanına gidin. Kendi ailesine de söylerdim yaptığı ahlaksızlığı. Tabi öyle bir durumda tam olarak ne yapacağımı kestirmiyorum ben . Çünkü her şeyi yapabilecek potansiyele sahibim 😳

O evde geçiminizi tek başınıza sürdürebilirseniz onu gönderin evde. Yok sağlayamazsanızda tüm eşyalarınızı toplayın, çekin gidin. Anladığım kadarıyla ailesinden korkuyor, bu yüzden ailesine de söyleyin durumu kanıtlarıyla. Ama her şeyi yakmadan önce bi plan yapın mutlaka.

Ben pisliğe pislik yapmayı sevdiğimden postalardım evden alırdım her şeyini de elinden diyorum ya sürünsün pislik. Maksat zaten hayatını düzenini bozmak yoksa tabi ailenizin yanına gidin. Kendi ailesine de söylerdim yaptığı ahlaksızlığı. Tabi öyle bir durumda tam olarak ne yapacağımı kestirmiyorum ben . Çünkü her şeyi yapabilecek potansiyele sahibim 😳
Bende öyleyim ilk çok sinirlendim gece yarısı ailesinin yanına gitmeyi düşündüm şimdi durdum direkt çekip gitsem mi diyorum direkt çekip gitsem olan bana olucak napıcağımı bilmiyorum gerçekten ne doğrusu bilmiyorum

Bende bunu yapmak istiyorum ama ailem çok üzülecek yani benimde ailemin de bi suçu yok kafayı yiyicem gerçekten
Gerçekten boşanmayacaksan ortalığı velveleye verip reklam olmayın. Boşanacak kadın çoktan kalkıp giderdi zaten nasıl mideniz alacak bu adamı. Bence sizde ayrılacak ışık yok o yüzden oturun bari pişman edin çektirin biraz

X