Kastamonu///37

bende kastamonuluyum.hatta doğma büyüme burdayım.ne çok kastamonulu varmıs taşına topragına cayına kalesıne kurban oldugum sevıyorum kastamonuyu.

bende Kastamonu Çatalzeytinliyim İstanbulda yaşıyorum her yaz giderim Kastamonuya çoook güzeldir oralarr... :KK1:

oyyy oyyyy oyyy burası hemşehrim kaynıyor :) bende kastamonu/cide/konuklar köyündeyim :) doğma büyüme istanbullu olduğum için we hatta artık köyde kimsemiz kalmadığı için doğru düzgün gidemedim...sadece 2 kere nasip oldu ama cennette gibi hissettmeme yettide arttı bile....inşallah tekrar nasip olur :KK66:

Kastamonulu arkadaşlara birşey sormak istiyorum. Eşim orada asker ve 2 gün izni var. Kalmak için otel arıyoruz ama hiçbiri hakkında bilgimiz yok. Merkezde kalınabilecek güzel bir yer tavsiye edebilir misiniz?

Kastamonulu arkadaşlara birşey sormak istiyorum. Eşim orada asker ve 2 gün izni var. Kalmak için otel arıyoruz ama hiçbiri hakkında bilgimiz yok. Merkezde kalınabilecek güzel bir yer tavsiye edebilir misiniz?

canım muhtemeln gelmişsin ve dönmüşsündür belki ancak görünce yazayım dedim hani belki bi ihtimalde gelmemişsindir diye :KK1: şehir merkezinde mütevelli otel var temiz bir yer onu tavsiye edebilrim sana:))

Daha gelmedim canım. Grand İdrisoğlu diye bir otelden yer ayırttık. Ama bir daha gelirsem dediğin otelde kalırız inşallah:) teşekkür ederim:)

Bakmayın profilimde yurtdışı yazdığına,ben de Kastamonu'da oturuyorum.:KK1: Buluşşsak mı nitsek. :KK1:

Selam arkadaşlar bende eylülden sonra Kastamonu / Tosya'lı olacağım..:21: Kayınvalidem hep anlatır çok güzel yerlermiş gelip görüces bakaklım :):):KK55:

Ben de Çatalzeytinliyimmmm. Annem Kavakören Cincioğlu mahallesinden, babam da Kulfallar'dan. Yok mu hemşo, akraba çıksak ya :KK70:

Ben de Kastamonuluyum :KK55:
Bi gün Cide'de eşimle çok güzel bir tatil yapmak niyetindeyim. Cennet gibi yerdir oralar :KK16:

tüm kastamonulular için diyemem tabii bazılarının hayatını düzenini bozuyor istanbul.

X