Fibromiyalji Hastası Olanlar Ne Tedaviler Gördünüz?

Kesinlikle en büyük etken fibromiyalji ben 6 senedir neler çekiyorum bir bilseniz artık alışmaya çalışıyorum . Sanki 80 yaşında ki nineler gibiyim yaşım 34 ama .
Bende 34 yaşındayım ve kafamdan geçenleri bilseniz delirdiğimi sanırsınız anksiyete mahvetti hayatımı yıllardır ve artık sağlığımı kaybediyorum:KK43:

Bende kendi olayımı anlatmak istiyorum
Covidden sonra dışarı çıkamadım aniden sol kol ve sol göğüs ağrısı başladı sol kürek kemiğim 4 senedir ağrıyor gitmediğim doktor kalmadı sırtım sanki bedenime yapışmış yanma oluyor 4 sene antidepresan kullandım kesinlikle tavsiye etmem günden güne artıyor aniden bayılasım geliyor kendimi kanser sandım artık ağrı ağrı insanın sürekli sol kolu kürek kemiği boyun ağırdır mı benim ağırıuor halan daha en son midede mikrop memede fibrokist boynumda düzleşme ve fıtık cıkrı fizik doktoru fibromiyoloji dedi geldiğim nokta yine aynıyım ne yapacağım bilmiyorum
Benim de sol tarafımda göğsüme sızlıyor benim de göğsümün yanına acıdan dokunamıyorum çürük gibi koltuk altım acıuorısizin öylemi

Bende öyleyim kürek kemiğimde sanki yumru var sıkıyor o ağrı meme ucuna kadar koltuk altı hep ağrı
Bende öyleyim kürek kemiğimde sanki yumru var sıkıyor o ağrı meme ucuna kadar koltuk altı hep ağrı
Benim de öyle kürek kemiğinden yandan doğru memeye doğru olan kısım. ama memenin yanında sancıda var sizde varmı
Benim sürekli koltuk altımda ağrı ve kürek kemiğim
Benim de öyle kürek kemiğinden yandan doğru memeye doğru olan kısım. ama memenin yanında sancıda var sizde varmı

Sancı bazen giriyor genelde bi ağrı var

Bende böyle acı şeklinde ağrı var sol kürek kemiğimden koltuk altına doğru yayılıyor.
Sanki içerde bişey çürümüş üzerine yatınca yada yaslanınca daha çok ağrıyor.
Sizdeki de böyle mi ?

Bende böyle acı şeklinde ağrı var sol kürek kemiğimden koltuk altına doğru yayılıyor.
Sanki içerde bişey çürümüş üzerine yatınca yada yaslanınca daha çok ağrıyor.
Sizdeki de böyle mi ?
Merhaba bahaettiğğniz tüm belirtiler bende var. Ve inanılmaz derecede hastalık hastasıyım. Geçen hafta memede bişi var diye gittim. Çok korktuğum için her yıl gidiyorum. Sol tarafım ağrıyor solda basit kistler dışında bir şey yok. Ama sağda brads3 komple kist çıktı. Aşamıyorum bende çok korkuyorum

Merhaba bahaettiğğniz tüm belirtiler bende var. Ve inanılmaz derecede hastalık hastasıyım. Geçen hafta memede bişi var diye gittim. Çok korktuğum için her yıl gidiyorum. Sol tarafım ağrıyor solda basit kistler dışında bir şey yok. Ama sağda brads3 komple kist çıktı. Aşamıyorum bende çok korkuyor

Merhaba bahaettiğğniz tüm belirtiler bende var. Ve inanılmaz derecede hastalık hastasıyım. Geçen hafta memede bişi var diye gittim. Çok korktuğum için her yıl gidiyorum. Sol tarafım ağrıyor solda basit kistler dışında bir şey yok. Ama sağda brads3 komple kist çıktı. Aşamıyorum bende çok korkuyorum
Evet ben de öyleyim.kesin kötü bir hastalık var ben de diyorum.mart ayında kanser taraması yapıldı yinede düşünmeden kendimi alamıyorum.kistleriniz fibro kistmi zararsız yani

Evet ben de öyleyim.kesin kötü bir hastalık var ben de diyorum.mart ayında kanser taraması yapıldı yinede düşünmeden kendimi alamıyorum.kistleriniz fibro kistmi zararsız yani
Soldaki ağrılı mememde fibrokistler var başka bişi yok. Sağ memede de fibrokistler var ama 1 tane yeni koplike kist varr 6 ay da bir takip edilecek dedi. %2 ihmal kötüye dönebilir dedi ama korkuyorum bana çok korku veriyor emziriyorum hala ve süt yoğunlaşması da olabilirmiş. Netlik yok. Sizin takip edilen neydi? Taramanız temiz dimi?

X