Femara+Ovitrelle

nerede yaşıyorsunuz burda da aynı durum devlet hastanesindeki doktorlar burda çok itici ve soğuk davranıyorlar ve bende artık gitmiyorum Van’da yaşıyorum ben özel bir kliniğe gidiyorum doktorumun tecrübesine güveniyorum hayırlısı artık 🤲🏻

nerede yaşıyorsunuz burda da aynı durum devlet hastanesindeki doktorlar burda çok itici ve soğuk davranıyorlar ve bende artık gitmiyorum Van’da yaşıyorum ben özel bir kliniğe gidiyorum doktorumun tecrübesine güveniyorum hayırlısı artık 🤲🏻
ben Hakkarideyim. Van’da Emine Hoca’ya gittim 2-3 kez. ama o da iyi bir doktor ama suratsız 😂 hiç yüzüme bakmıyor. kadına pcos’um ben dedim. nerden biliyorsun diyor bana. vahiy geldi anasını satim 😂 inanmadı bana 😂 diğer doktorlar söyledi diyorum 8 senedir takibimi yapan doktorum var bu yüzden diyorum bana diyor ki bilemezsiiin 😂 baktı gördü pcosu 😂 yalancı gibi hissettim kendimi 😂

😂😂😂 bilirim ya söyleyince ağırlarına gidiyor bişey söyleyince benden daha mı iyi biliyorsun diyorlar😂 bende Şakir hocaya gidiyorum Şakir Aydoğdu yanlış bilmiyorsam Emine hoca lokman hekim de ben de 2 aydır başladım tedaviye kızıma evliliğimin ilk ayı doğal yollarla hamile kaldım ama garip şu an 1 seneden fazladır olmuyor doktorumdan memnunum

😂😂😂 bilirim ya söyleyince ağırlarına gidiyor bişey söyleyince benden daha mı iyi biliyorsun diyorlar😂 bende Şakir hocaya gidiyorum Şakir Aydoğdu yanlış bilmiyorsam Emine hoca lokman hekim de ben de 2 aydır başladım tedaviye kızıma evliliğimin ilk ayı doğal yollarla hamile kaldım ama garip şu an 1 seneden fazladır olmuyor doktorumdan memnunum
ya alttan muayene yapılıyor ya o yüzden ben erkeğe gitmeye cekiniyorum 😂😂

Anlıyorum canım bayan olarakta Tuğba atasaral çavuşoğlu var o da çok iyi bir doktor özel kliniği var onunla yolun düşerse tavsiye ederim 😊
valla regl olunca mecbur buradaki devlet hastanesine gidicem kontrol için. 😩 esim görevde olduğu için su an vana gitme imkanımız yok. kescem kendimi artık 😂 nerden geldik bu sehre anlamadım 😂

valla regl olunca mecbur buradaki devlet hastanesine gidicem kontrol için. 😩 esim görevde olduğu için su an vana gitme imkanımız yok. kescem kendimi artık 😂 nerden geldik bu sehre anlamadım 😂
Valla bende bu ay catlatma iğnesi ilk denememdi hatırlarsanız adet olmadım demistim acaba geç döllenme mi diye tereddütte ettim ama adet oldum nihayetinde ve çok yoğun geldi. Bu geç döllenme olayı yaygın bir şekilde olmuyormus ve genelde çatlatmadan 14. Gün sonra kanda net sonuc neyse oymus. Siz direk kan testi yapın. Bence tedaviyede ara vermeyin başlamışken devam edin ♥️ insallah gönlümüze göre olur hersey

Valla bende bu ay catlatma iğnesi ilk denememdi hatırlarsanız adet olmadım demistim acaba geç döllenme mi diye tereddütte ettim ama adet oldum nihayetinde ve çok yoğun geldi. Bu geç döllenme olayı yaygın bir şekilde olmuyormus ve genelde çatlatmadan 14. Gün sonra kanda net sonuc neyse oymus. Siz direk kan testi yapın. Bence tedaviyede ara vermeyin başlamışken devam edin ♥️ insallah gönlümüze göre olur hersey
ben de ara vermek istemiyorum hiç ama esim zaten görevde. haftada bir gün ancak gelebiliyor. çatlatma gününü değerlendirsek bile tek ilişkiyle gebe kalmam çok düsük ihtimal 😟 valla çok kötü oldum bugğn negatifi gördüğümden beri. esime de yansıtmamaya çalışıyorum, daha ilk deneme üzülmedim falan diyorum ama yıkıldım bildiğin. artık ne yapacağımı da kestiremiyorum. her an delirmenin sınırında gibiyim. kimseye anlatamamak, içinde yaşamak çok zor. herkes üzülme, gencsin, sabret falan diyor. sürekli üzülmüyorum, iyiyim demekten yoruldum 🥲 buraya da bu yüzden çok giriyorum galiba. sadece burda istediğim gibi hislerimi anlatabiliyorum 😩Allah hepimize sabır ve güç versin 🙏🏻

ben de ara vermek istemiyorum hiç ama esim zaten görevde. haftada bir gün ancak gelebiliyor. çatlatma gününü değerlendirsek bile tek ilişkiyle gebe kalmam çok düsük ihtimal 😟 valla çok kötü oldum bugğn negatifi gördüğümden beri. esime de yansıtmamaya çalışıyorum, daha ilk deneme üzülmedim falan diyorum ama yıkıldım bildiğin. artık ne yapacağımı da kestiremiyorum. her an delirmenin sınırında gibiyim. kimseye anlatamamak, içinde yaşamak çok zor. herkes üzülme, gencsin, sabret falan diyor. sürekli üzülmüyorum, iyiyim demekten yoruldum 🥲 buraya da bu yüzden çok giriyorum galiba. sadece burda istediğim gibi hislerimi anlatabiliyorum 😩Allah hepimize sabır ve güç versin 🙏🏻
Ben geçen sene sadece 2 kere ilişkiye girmekle kendi kendime hamile kalmıstım. İnanın kafa rahatlığı o kadar önemli ki bu noktada. Ama düsünmemekde elde değil. Sanırım cok taktığımız için olmuyor. İçiniz rahat olsun sadece stres vücudumuzu yönettiği için bazı şeyler erteleniyor. Önemli olan bu konuya odaklanmamanız. Biliyorum zor ama maalesef durum bu

Ben geçen sene sadece 2 kere ilişkiye girmekle kendi kendime hamile kalmıstım. İnanın kafa rahatlığı o kadar önemli ki bu noktada. Ama düsünmemekde elde değil. Sanırım cok taktığımız için olmuyor. İçiniz rahat olsun sadece stres vücudumuzu yönettiği için bazı şeyler erteleniyor. Önemli olan bu konuya odaklanmamanız. Biliyorum zor ama maalesef durum bu
evet biliyorum. kafamı dağıtmak için sürekli kendimi mesgul etmeye calisiyorum 🥲 inşallah güzel olur ya ne biliyim

kızlar merhaba ben 8. Gün test yaptım negatifti bugün 10.gün sabah yaptığım testte silik bir çizgi çıktı gebelik varsa bu kadar erken çıkar mı sizce

Bende erken gebelik testi yapıyorum bakalım ertesi gün tekrar yapıcam koyulaşma olursa gebelik olarak düşünücem.. siz ne yaptınız kan verdiniz mi
vermedim testlerim negatif çıkınca gerek duymadım. su an iğnenin 17.günü. regl olmayı bekliyorum 😩

ben biraz ara vermeyi düsünüyorum ya. çok stres oldum galiba biraz kafamı dağıtmam lazım 😩
Haklısın düşünmemek elde değil öncelikle strese kesin çözüm bulmaya çalış daha doğrusu yalnız kalma bu süreçte benim de eşim başka şehirde çalışıyor bende çok stres yapardım hamileyken ve erken doğum yapmıştım bu yüzden bu süreçte stresi en aza düşürmeye çalış hakkında herşeyin hayırlısı olsun 🤲🏻❤️

merhabalar,
çoğunuz artık beni biliyorsunuzdur diye düsünüyorum 😂
bu ay doktorum femara başlamıştı. reglin 13. günü kontrole gittiğimde sağ yumurtalıkta 2, sol yumurtalıkta 3 yumurta büyüdüğünü ama sağ yumurtalıktaki iki yumurtanın daha iyi göründüğünü söyledi. çatlatma iğnesi kullanmamı istedi dün gece saat 10da iğneyi yaptım.
ara ara sağ tarafta batmam oluyor. iğneden 36 saat sonra çatladığını bildiğim için acaba yumurta mı çatlıyor diye endişelendim. sabahtan beri çok yoğun bildiğiniz sanki altıma kaçırmışım gibi ıslanıyor iç çamaşırım. hayatımda ilk defa bu kadar yoğun akıntım oldu. yumurta akı kıvamında akıntım var çok yoğun. eşim de çatlamadan şüphelendiği için bugün yani iğneden 21 saat sonra yumurtlama testi yapalım dedik ve dün yaptığımdan çok daha koyu çıktı.
iğne acaba etki etmedi mi ya da yanlış mı yaptık diye endişelenip (ilk kez yaptık iğneyi) gebelik testi de yaptım iğnenin etkisi vücudumda var mı diye ve çok net pozitif gördüm gebelik testinde.
korkum şu; zaten 5 yumurta var ve çatlatma iğnesi yumurtaları çatlatmazsa kiste dönüşürlerse diye korkuyorum.
önceden bu süreci yaşayan kadınlar, sizin iğneden ne kadar süre sonra yumurtlama testi silikleşmeye başladı?
doktorum ilişki için de 36 saat falan demedi bana. dün iğneyi kullanmamı ve iğneden itibaren gün aşırı değerlendirmemi istedi sadece. esime dönüp ‘hadi kolay gelsin’ diyip gönderdi 😂 biraz rahatlamaya ihtiyacım var sanırım.
bir de bugün biraz stresli ve yorucu bir gün gecirdim biraz endişeliyim. rahatlatın beni lütfem 😂😂
Bende kullandım vücut ısısı falan yükseliyor. Ama doktor başından savmış bence. Bizim doktorumuz saatine kadar yazdı kağıda unutmayalım diye. İğnenin 36. Saatinde ilişki ilk 10 gün ilişki bir gün var bir gün yok. Sonrakiler günler her gün yapılacak demişti.

X