Femara+Ovitrelle

merhaba kızlar bugün teste 8. Günüm 1 saat önce ilk testimi yaptım negatif çıktı moralim baya düştü sizce iğnenin etkisi bu kadar çabuk geçmesi iyi midir kötü mü kafam çok karışık şu an

merhaba kızlar bugün teste 8. Günüm 1 saat önce ilk testimi yaptım negatif çıktı moralim baya düştü sizce iğnenin etkisi bu kadar çabuk geçmesi iyi midir kötü mü kafam çok karışık şu an
hiç bilmiyorum ki kuzum benim 12.gün bile silik çizgi vardı. ama 9 günde genelde kalmıyormus etkisi. bence takılma ona

Adet olana kadar pes etmek yok belki geç döllenme de olabilir olumlu düşünelim olumlu olsun 🌸🤲🏻
ya iğnede gec döllenme oluyor mu bilmiyorum ki.. dün silik cizgi vardı bugün farklı markada denedim hiç çıkmadı. regl olunca muayene olucam yumurtalar kiste dönüştü mü diye 😩

Benim doktorum 15.gün test ver demişti eğer 15. Günden önce regl olursan yine de test ver dedi sizde öyle yapın kan testi verin belki tutmuşta olabilir herşeyin hayırlısı olsun inşaALLAH ama bir teste negatif gördükten sonra bir sonraki testte ise silik çizgi gebelik anlamına geliyor bence en sağlıklısı bir de kan testi verin derim

Benim doktorum 15.gün test ver demişti eğer 15. Günden önce regl olursan yine de test ver dedi sizde öyle yapın kan testi verin belki tutmuşta olabilir herşeyin hayırlısı olsun inşaALLAH ama bir teste negatif gördükten sonra bir sonraki testte ise silik çizgi gebelik anlamına geliyor bence en sağlıklısı bir de kan testi verin derim
benim bugün 15.gündü zaten. doktorum regl olmazsan kan ver demisti. regl günüm de 3 mayıs. o zamana kadar vermek istemedim kan. ama ne biliyim dün silik çizgi çıkınca ümitlendim. ama bugün tertemiz bir negatifti yani

Silik çizgiden önce negatif oldu mu hiç testin
bilmiyorum tam 12.gün ışıkta görünen bir çizgi vardı. 13.gün test yapmadım. 14.gün gayet net bir çizgi vardı. ama bugün yok 😂 dünkü yaptığım test ilki. 2.test 12.günde yaptığım

Eklentiler

• IMG_2032.jpeg
    IMG_2032.jpeg
    95,4 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_2015.jpeg
    IMG_2015.jpeg
    122,8 KB · Görüntüleme: 19
merhabalar,
çoğunuz artık beni biliyorsunuzdur diye düsünüyorum 😂
bu ay doktorum femara başlamıştı. reglin 13. günü kontrole gittiğimde sağ yumurtalıkta 2, sol yumurtalıkta 3 yumurta büyüdüğünü ama sağ yumurtalıktaki iki yumurtanın daha iyi göründüğünü söyledi. çatlatma iğnesi kullanmamı istedi dün gece saat 10da iğneyi yaptım.
ara ara sağ tarafta batmam oluyor. iğneden 36 saat sonra çatladığını bildiğim için acaba yumurta mı çatlıyor diye endişelendim. sabahtan beri çok yoğun bildiğiniz sanki altıma kaçırmışım gibi ıslanıyor iç çamaşırım. hayatımda ilk defa bu kadar yoğun akıntım oldu. yumurta akı kıvamında akıntım var çok yoğun. eşim de çatlamadan şüphelendiği için bugün yani iğneden 21 saat sonra yumurtlama testi yapalım dedik ve dün yaptığımdan çok daha koyu çıktı.
iğne acaba etki etmedi mi ya da yanlış mı yaptık diye endişelenip (ilk kez yaptık iğneyi) gebelik testi de yaptım iğnenin etkisi vücudumda var mı diye ve çok net pozitif gördüm gebelik testinde.
korkum şu; zaten 5 yumurta var ve çatlatma iğnesi yumurtaları çatlatmazsa kiste dönüşürlerse diye korkuyorum.
önceden bu süreci yaşayan kadınlar, sizin iğneden ne kadar süre sonra yumurtlama testi silikleşmeye başladı?
doktorum ilişki için de 36 saat falan demedi bana. dün iğneyi kullanmamı ve iğneden itibaren gün aşırı değerlendirmemi istedi sadece. esime dönüp ‘hadi kolay gelsin’ diyip gönderdi 😂 biraz rahatlamaya ihtiyacım var sanırım.
bir de bugün biraz stresli ve yorucu bir gün gecirdim biraz endişeliyim. rahatlatın beni lütfem 😂😂
14. Gün adet olmazsanız test yapın. Aynı süreçlerden ben de geçtim. Vücudunuzda hamilelik hormonu olduğu için iğneden dolayı, akıntı sürekli yaşanıyor.

bilmiyorum tam 12.gün ışıkta görünen bir çizgi vardı. 13.gün test yapmadım. 14.gün gayet net bir çizgi vardı. ama bugün yok 😂 dünkü yaptığım test ilki. 2.test 12.günde yaptığım
Son yaptığın test bir diğerine göre daha koyu görünüyor eğer negatifi görseydin içimiz rahat ederdi bence en iyisi mi hiç strese gerek yok regl gününe de çok az kalmış zaten inşaALLAH hayırlısıyla bebeğine kavuşursun en kısa zamanda 🤲🏻❤️ regl belirtilerin var mı hiç

Son yaptığın test bir diğerine göre daha koyu görünüyor eğer negatifi görseydin içimiz rahat ederdi bence en iyisi mi hiç strese gerek yok regl gününe de çok az kalmış zaten inşaALLAH hayırlısıyla bebeğine kavuşursun en kısa zamanda 🤲🏻❤️ regl belirtilerin var mı hiç
normal regl belirtilerim yok. kasık ve bel ağrım var sadece 🥲

inşallah ama negatifi görünce iyice kayboldu umudum 😩
Çok iyi anlıyorum bende bugün ilk testime negatif görünce üzülmedim değil iğne etkisinden de olsa bir defa görmek isterdim pozitifi belki biraz daha umutlandırdım yine de olumlu düşünmeye çalışıyorum nasip diyelim 😊

Çok iyi anlıyorum bende bugün ilk testime negatif görünce üzülmedim değil iğne etkisinden de olsa bir defa görmek isterdim pozitifi belki biraz daha umutlandırdım yine de olumlu düşünmeye çalışıyorum nasip diyelim 😊
ya bir de ben bu ay tekrar deneyemiycem 😩😩 o yüzden de çok üzülüyorum. 1 ay daha şansım olmayacak 😩

ya bir de ben bu ay tekrar deneyemiycem 😩😩 o yüzden de çok üzülüyorum. 1 ay daha şansım olmayacak 😩
Aşılama da deneyebilirsiniz iki defa femara- ovitrelle ikisi de olumsuz olursa iki defa femara-ovitrelle-aşılama dedi doktorum bence hemen pes etme elinden geleni sonuna kadar yap gerisi RABBİME kalmış tedbir bizden taktir ALLAH’tan 🤲🏻❤️

Aşılama da deneyebilirsiniz iki defa femara- ovitrelle ikisi de olumsuz olursa iki defa femara-ovitrelle-aşılama dedi doktorum bence hemen pes etme elinden geleni sonuna kadar yap gerisi RABBİME kalmış tedbir bizden taktir ALLAH’tan 🤲🏻❤️
öyle valla. ama benim doktorum memlekette. anca 6 ayda bir falan gidebiliyoruz. burdaki doktorlar da çok kötü davranıyorlar bana. 😩 o yüzden burda tedavi olmak istemiyorum

X