Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Şuan var mı anlamadım ki canım yok gibi galiba dimi
Valla bilemedim ki belki var.ignenin etkisi geçti sıfırlandı tekrar yukseliyo belki. Belki de iğnenin etkisi geçmek üzere. Bilemedim inan ki. Ama sen adet olmazsan yine test yaptır bence

Valla bilemedim ki belki var.ignenin etkisi geçti sıfırlandı tekrar yukseliyo belki. Belki de iğnenin etkisi geçmek üzere. Bilemedim inan ki. Ama sen adet olmazsan yine test yaptır bence
Aynen canım ben de olmazsa tekrar yapacağım arada bir değer anlamadım ki

Kızlar ben de habire okuyorum forumda dolaşıyorum normalde yarın bat günüm iğnenin de 13.günü. Doktor 24ünde test yap dedi ama grip gibiyim göğüslerim şişti sanki her an adetim gelecek gibi test yapmakta istemiyorum negatifi görmekten korkuyorum

Bu sabah yaptım iğneyi vurulduğum gün dahil 10.gun bugün. Negatif çıktı. O ağrılarım gitti hafif kasık dizisi ve göğüs hassasiyeti dışında bişi yok. Moralim çok bozuldu bugun
Canım sıkma canını ben de çok üzüldüm ama ne yapalım hem ben burada okumuştum iğne etkisi geçiyor sonra yükseliyor diye belki senin de öyledir

İnşaallah ama benim hiç umudum yok 😔
Canım sıkma canını ben de çok üzüldüm ama ne yapalım hem ben burada okumuştum iğne etkisi geçiyor sonra yükseliyor diye belki sen
Canım sıkma canını ben de çok üzüldüm ama ne yapalım hem ben burada okumuştum iğne etkisi geçiyor sonra yükseliyor diye belki senin de öyledir

in de öylein

X