Eski eşimi arayıp ağladım pişmanım :(

Çocuğu tek başıma yapmadım ama ben de

O kadar emek,heyecan boşa gitmiş, cefasını ben çekmişim sefasını başkası sürüyormuş gibi bir his oluyor itiraf etmem gerekirse. Neden bizden olmadı olabilirdi çabalamadı, dışladı hor gördü. Her şeyi benden sonra daha istekli yaşıyor gibi geliyor bu çok canımı acıtıyor aslında

Anlamadım dediğinizi
Neden sizden olmadı biliyor musunuz? Adam en başından beri sizi istemedi, ondan olmadı.

Konuyu anlatım şekliniz sebebiyle soruyorum; lütfen yanlış anlaşılmasın. Eşiniz beraberlik yaşadığınız ilk kişi olup; bu nedenle biraz da zoraki - vicdani bir evlilik olarak mı başladı evliliğiniz ?
Cinsel birliktelik yaşamadık onu soruyorsanız. Sadece çok güçlü ve güvenilir biriydi benim gözümde. Herkes saygı duyuyordu. Hayatımda hiç böyle bir insan olmamıştı, ondan bu kadar göklere çıkarmışım gözümde

Cinsel birliktelik yaşamadık onu soruyorsanız. Sadece çok güçlü ve güvenilir biriydi benim gözümde. Herkes saygı duyuyordu. Hayatımda hiç böyle bir insan olmamıştı, ondan bu kadar göklere çıkarmışım gözümde
Nasıl evlendi? Ya da neden evlendi? Mesela evlilik teklifi etti mi nasıl etti

Siz henüz öğrenciyken nişan yapıp, hızlı bir şekilde evlendiğinizi; eski eşinizin de bu nedenle size sitem ettiğini söylediğiniz için sormuştum. Çocuk kararını ortak almadınız mı ?

Nasıl evlendi? Ya da neden evlendi? Mesela evlilik teklifi etti mi nasıl etti
Etmişti de öyle büyük bir şey değildi kafede otururken etmişti. Ben hiç öyle şeylere önem vermem gerek yok demiştim, önemli olan bizim mutluluğumuz demiştim. Ben staj yapıyordum onun çalıştığı yerde. Bana yardımcı olmuştu işle ilgili birkaç şeyde, bir de o sırada canını sıkan şeyler yaşamıştı ben de üzgün görünce sormuştum destek olmuştum bayağı. O da ilgilendiğimi görünce sanırım hoşuna gitmişti. Öyle öyle sohbet ede ede ilerledi bizim ilişkimiz. Sonra ben aileme söyledim bir ilişkim olduğunu, ondan sonra işler biraz değişti aslında. Bir adım atalım böyle olmaz dedi annemler o yüzden nişanı erken yaptık. O sırada silah dayanamadım kafasına, tüm bu süreçlerde istemiyorsa gidebilirdi ama yaptık hepsini. Sonrasında tartışmalarımız oldu nişan atmaya kalktı, ben nişanlandık okuluma etrafıma rezil mi olacağım diye biraz kavga çıkartmıştım bunu kabul ediyorum. Keşke atsaydım ama çok da seviyordum çok da gençtim herkese rezil olucam dedim, ailem girdi araya falan sonra barıştık. Sürekli başıma kaktı işte bunları. Nişan sürecinde zaten herkes gergin olabiliyor ben tek değilim bu konuda ama yine sonradan ben alttan alan ilişkiyi kurtarmaya çalışan oldum

Evet böyleydi. Çocuk isteyen ilk bendim ama sonuçta elbette ki ortak bir kararla oldu
Artık geriye bakmanın ne size ne de çocuğunuza bir faydası yok maalesef. Gönül isterdi ki her evlilik ömürlük olsun; aşk ve sevgi hiç bitmesin. Ancak yollarınız ayrılmış artık; zamanı geri alma imkanı yok maalesef.

Yaaa birini sevmek o kadar zormuş ki. Sevince anladım normalde ayrılik yaşadığımda1 yıl sürse bile hemen alışıyordum. Gercekten çok üzüldüm adınıza umarım tekrar aşık olabilirsiniz. 😔 Kendinize şans tanıyın lütfen.

yani bu duruma üzüldüm açıkçası. ilişkiniz nasıldı bilmiyorum ama eşle ayrılmak zordur diye düşünüyorum. ayrılmış olsam da bende başka birini beni sevdiği gibi seviyor olduğunu düşünmek beni de çok incitirdi ya da bana baktığı gibi bir başkasına bakacak olması. kimi insan bunu kaldıramıyor bu bosanma durumunu. en basiti benim ablam. aldatilip boşanmayi hazmedemedi boşandıktan 14 yıl sonra beyin kanaması geçirdi ve şu an %78 şizofren tanısı mevcut kendisinin. mahkeme vasıtasıyla kendisine vasi atandı ehliyetine dahi el konuldu diğer haklarını saymıyorum bile. yani üzülebilirsiniz haklısınız ama kendinizi bu derece dibe çekmeyin ve yardım alın.

Lütfen eski eşinizden kopmaya çalışın.Anladığım kadarıyla ilgili bir baba .Sadece çocukla alakalı iletişimimiz var demişsiniz.Böyle olmak zorunda zaten başka şekilde olması anormal olurdu.Artık adamı darlamayın çünkü bu devam ederse adam sizle muhatap olmamak için çocuğu ile olan iletişimi kesecek.

yani bu duruma üzüldüm açıkçası. ilişkiniz nasıldı bilmiyorum ama eşle ayrılmak zordur diye düşünüyorum. ayrılmış olsam da bende başka birini beni sevdiği gibi seviyor olduğunu düşünmek beni de çok incitirdi ya da bana baktığı gibi bir başkasına bakacak olması. kimi insan bunu kaldıramıyor bu bosanma durumunu. en basiti benim ablam. aldatilip boşanmayi hazmedemedi boşandıktan 14 yıl sonra beyin kanaması geçirdi ve şu an %78 şizofren tanısı mevcut kendisinin. mahkeme vasıtasıyla kendisine vasi atandı ehliyetine dahi el konuldu diğer haklarını saymıyorum bile. yani üzülebilirsiniz haklısınız ama kendinizi bu derece dibe çekmeyin ve yardım alın.
Ciddi misiniz çok üzüldüm. Bunun sebebi her şeyi kafasına takması mıydı? 14 yıl demişsiniz bir de nasıl oldu böyle çok üzücü. Allah şifa versin ablanıza

Seni ben çok iyi anlıyorum. Ben e pişman olsun isterim ama buna odaklı yaşayamam. Bunj her düşündüğümde enerjim gidiyor. Ağlama hissi de normal. Bir video izlerken bile oluşabilir bu his. O ağlama isteği geldiğinde tutma kendini ağla. Ama kim olursa olsun karşıdaki anne baba çocuk eski eş sevgili arayıp ağlama. Senin yerine kendini koyup düşünemez kimse. Bazen haklı bir ah bile olsa anında tutmuyor. Çocukla da zorla görüştürme bence. Kendi istediği zaman alsın. Ne kadar muhatap olmazsan o kadar çabuk unutursun. Ha adam sürekli kızıyla ilgileniyorsa sakın araya girme. Sen de kendine bir meşgale bul. İlla biriyle evlenme ama flört edebilirsin. Kafan dağılır hem de. Bütün duyguların normal ama duygularının esiri olma. Bir daha da arama

Ciddi misiniz çok üzüldüm. Bunun sebebi her şeyi kafasına takması mıydı? 14 yıl demişsiniz bir de nasıl oldu böyle çok üzücü. Allah şifa versin ablanıza
cok teşekkür ederim. ablam ölümüne seviyordu ve aldatilmisti. aldattığı kadınla evlendi iki çocuğu oldu adamın. bu süreçte ablamla görüşmüşler bizim sonradan haberimiz oldu tabi. ablam 90 kg dan 55 e vs düşmüştü ilk aldatıldığı dönemlerde. sonra alkole başlamış tabi annemlerin vs haberi yok, sigara zaten hep vardı. kısacası kendini derbeder etti. kimseyle evlenmedi. bosandiginda 27 yaşında vardı yoktu belki de. yani çoğu insanın yeni evlendiği çağlar aslında. 41 yaşında da aniden beyin kanaması geçirdi. strese bağlı olarak. hep onu sevdi hep hep. hatta her zaman bana şey derdi "xxxxx ölürüm, mezarimda karış karış otlar biter, gel seslen abla Gökmen'i unuttun mu diye sor" üzerine beyin kanaması geçirdi zaten. yaza 7 yıl bitecek. aklı melekeleri çok yerinde değil ama bu haline şükür. o yüzden yapmayın üzmeyin kendinizi. birseylere odaklanın. siz isterseniz gececek. bence ablam geçmesini istemedi. kendini bitirdi bizi de peşinden sürükledi.....

cok teşekkür ederim. ablam ölümüne seviyordu ve aldatilmisti. aldattığı kadınla evlendi iki çocuğu oldu adamın. bu süreçte ablamla görüşmüşler bizim sonradan haberimiz oldu tabi. ablam 90 kg dan 55 e vs düşmüştü ilk aldatıldığı dönemlerde. sonra alkole başlamış tabi annemlerin vs haberi yok, sigara zaten hep vardı. kısacası kendini derbeder etti. kimseyle evlenmedi. bosandiginda 27 yaşında vardı yoktu belki de. yani çoğu insanın yeni evlendiği çağlar aslında. 41 yaşında da aniden beyin kanaması geçirdi. strese bağlı olarak. hep onu sevdi hep hep. hatta her zaman bana şey derdi "xxxxx ölürüm, mezarimda karış karış otlar biter, gel seslen abla Gökmen'i unuttun mu diye sor" üzerine beyin kanaması geçirdi zaten. yaza 7 yıl bitecek. aklı melekeleri çok yerinde değil ama bu haline şükür. o yüzden yapmayın üzmeyin kendinizi. birseylere odaklanın. siz isterseniz gececek. bence ablam geçmesini istemedi. kendini bitirdi bizi de peşinden sürükledi.....
Ne diyeceğimi bilemedim çok üzüldüm gerçekten. O da erken yaşta boşanınca etkisinden kurtulamadı sanırım. İnsan en güzel yaşlarında bunları yaşamamalı. Haklısınız kimse için kendini bu kadar yıpratmaya değmez sağlıktan önemlisi yok. Yazık etmiş kendisine :KK43:

Merhaba,
Ablanız için çok üzüldüm.😭 Ne denir ki! Rabbim acil şifalar versin😔

Merhaba,
Ablanız için çok üzüldüm.😭 Ne denir ki! Rabbim acil şifalar versin😔
cok tesekkur ederim. çok ders niteliğinde bir yasanmisligi var aslında ama artık yapacak bisey yok. Hani hep derler ya "insanın kendine ettiğini 7 köy birleşse yapamaz" diye...ablaminki de o hesap...

X