Eşim boşandıktan sonra planladığı hayatı bana anlatması..

Kiraz'cim kocan tarafindan yasadisi bir sekilde calistiriliyorsun, hadi ayni evi paylasiyorsunuz diye maas almamayi kabul etmeni biraz anlayabiliyorum ama en azindan sigortani yaptirmaliydin.

Ben senin yerinde olsam coktan sgk'ya şikayette bulunur, o isyerini muhurletirdim.

Kimse -kocam dahi- benim hakkimi, emegimi somuremez.

Sana cok üzülüyorum umarim o herif biraz insafa gelir diyeceğim ama senle cok zor bu. Senin yerinde buradan herhangi bir kisi olsa coktan cinnet gecirir hakkini alirdi.

Bari adamla sevisme, hastalik kapacaksin.

Sizin sonunuz ayrılsak da beraberiz oluruz evi bölün ikiye oturun. İkinizin de boşanmak işine gelmiyor ama evli durmak da istemiyorsunuz😂😂makinenin yarısını o doldurur yarısını siz doldurursunuz. Makineden kira alırsınız gerekirse “gül” gibi geçinirsiniz 😂😂
Bulaşık tabletini de ikiye bölüp atsınlar.

Peygamber sabrı varmış sende helal olsun. Boşanma konusu espirisi yapilacak bir konu değil. Lackalasmanin lüzumu yok. Boşanmak için de adamın iznine gerek yok.
Bunun adına peygamber sabrı demeyin n'olur.
Gurursuzluğun adı bu olmamalı.

Merhaba canlar. Size anlatmadan yapamıyorum. O gideceğim geziye gittim bu arada. İyi ki gitmişim çok eğlendim bana çok iyi geldi. Döndüğümde eş kişisi gayet güzel normal davrandı iyi oldu gittiğin falan dedi. Onca tartışmadan sonra :) neyse sonuç olarak gittim yani.. her şey normalmiş iyiymiş gibi davranıyorduk yine, ama dün eşim evde saçma sapan sorular sormaya başladı bana.

Misafir odasındaki koltukları ben almıştım, boşanırsak bende mi kalacak onlar dedi.. bulaşık makinesini kim almıştı dedi ben aldım dedim. Aa kötü oldu bu makinesiz mi kalacağım dedi güldü.. alırsın kendine ya ne olacak dedim. Boşanınca beni ailem tek başıma bu evde bırakmaz evi kiraya verirler bende mecburen ailemin yanına dönerim ama bu yaştan sonra da ailemle yaşayamam alışmışım ben rahata dedi. Yapacak bi şey yok bi şekilde kurarsın düzenini dedim. Ama aklımda bir şey var aileme “ ben yine evleneceğim hayatımda biri var diyeceğim boşandıktan bir süre sonra. Bunu dersem çıkaramazlar beni daireden” dedi.

Neden bunları bana anlatıyorsun dedim, ne bileyim öyle kuruyorum kafamda dedi.

Eşimde karaciğer yağlanması sorunu çıktı bu arada doktor başka bir bölüme nedenini araştırmak için randevu al demiş. Ama randevu almadı. Aman boşver ya zaten yaşamak güzel bir şey değil bence gittiği yere kadar gitsin dedi. Kafayı mı yedi bu adam ya? Ya da bana karşı duygu sömürüsü mü yapıyor.. ama takmıyorum ki ben onu böyle yapınca. Çokta takmayacağımı bilir yani o yüzden neden böyle yapıyor anlamıyorum . İyice saçmalamaya başladı boşandıktan sonraki hayatlarımızı konuşuyoruz resmen ben şunu yaparım falan.. evet linç ve yorumlarınıza açığım kızlarım 🫶
Yok canım linç yok...... Sen bizimle egleniyorsun,bu şekilde yaşamak sana müthiş mutluluk veriyor hatta çoğumuzun kıskançlıktan sana ayrıl dediğimizi düşünüyorsun , Boşver!!! yalan dünya 💃💃💃💃👍çal çal oyna

Noldu, o beni bırakmaz diye çılgın atıyodun? Bak bir gün işine yaramadın, kurmaya başlamış planları.
Ben beni bırakmaz ne zaman dedim katip? Sadece o boşanmak istesin benden adım atsın istiyorum ki korkularım yok olsun. Ben boşanırsam inadından beni rahatsız etmesinden korktuğumu söyledim

Kiraz'cim kocan tarafindan yasadisi bir sekilde calistiriliyorsun, hadi ayni evi paylasiyorsunuz diye maas almamayi kabul etmeni biraz anlayabiliyorum ama en azindan sigortani yaptirmaliydin.

Ben senin yerinde olsam coktan sgk'ya şikayette bulunur, o isyerini muhurletirdim.

Kimse -kocam dahi- benim hakkimi, emegimi somuremez.

Sana cok üzülüyorum umarim o herif biraz insafa gelir diyeceğim ama senle cok zor bu. Senin yerinde buradan herhangi bir kisi olsa coktan cinnet gecirir hakkini alirdi.

Bari adamla sevisme, hastalik kapacaksin.
Aldatmıyor beni ama yani ben takipteyim hep öyle. Bir şey yakalamadım

Ben beni bırakmaz ne zaman dedim katip? Sadece o boşanmak istesin benden adım atsın istiyorum ki korkularım yok olsun. Ben boşanırsam inadından beni rahatsız etmesinden korktuğumu söyledim
Geçen konuda dedin aşk çiçeğim. Bak rahatsız da etmeyeceğini anlamış oldun. Adam dünden razı da dükkanda kim çalışacak o kafasını kurcalıyo😂

Geçen konuda dedin aşk çiçeğim. Bak rahatsız da etmeyeceğini anlamış oldun. Adam dünden razı da dükkanda kim çalışacak o kafasını kurcalıyo😂
Bu adamın bi dediği bi dediğini tutmuyor ki 😀 blöf yapıyor olabilir bana karşı, bak boşanmam sanma boşanırım senden görürsün gibi bi izlenim vermek istiyorda olabilir. Dediğim gibi Laflarına asla güvenilmez onun bugün boşanalım der yarın hayırdır ne boşanması saçmalama der.

tövbe aşa Allah bir dese yine inanmam onun demesine din konusunda da kafası karışık çünkü.. dinler yok bence falan diyor arada. ahaha 😀

Ahaha ne alaka ya😀 saçmalıyorsunuz bazen gerçekten
Yooooo hiç öyle bir huyum yoktur olanı söylüyorum sizin yerinizde başkası olsa o adamdan 40 kere bosanmisti.O kadar rahatki hiç üzülürsünüz demeyip boşanma hayalini anlatıyor üstüne tüy dikiyor Siz hâlâ başka âlemde,hadi kabul edin hoşunuza gidiyor........

Bu adamın bi dediği bi dediğini tutmuyor ki 😀 blöf yapıyor olabilir bana karşı, bak boşanmam sanma boşanırım senden görürsün gibi bi izlenim vermek istiyorda olabilir. Dediğim gibi Laflarına asla güvenilmez onun bugün boşanalım der yarın hayırdır ne boşanması saçmalama der.

tövbe aşa Allah bir dese yine inanmam onun demesine din konusunda da kafası karışık çünkü.. dinler yok bence falan diyor arada. ahaha 😀
Olabilir aşkitom, dinsiz insanlar bi gün aniden kalkıp dinsiz olmuyor, zor ve sancılı bir süreçten geçiyorlar. Adamın dinini donunu ne karıştırıyon kendine bak sen.

Size karşı hisleri o kadar bitmişki onun için kolu gibi yani bir uvzu gibi ordasiniz sizi sevmiyor bunları anlatıyor çünkü ne hissettihiniz onun umuru değil kendi hayatını planlıyor hastalıktan bahsetmesi bence olayı buyutmemek için karaciğer yağlanması doktor gözetiminde iyileşen bir hastalik diye biliyorum davranışları bunun yüzünden değil sorun cikmadan bitsin istiyor hepsi bu onda herşey bitmiş belki yılların hatrina arkadaş gibi bitermi diye konuşup duruyor işte psikoloji bozuk vs diyemem sevmeyen ve artık beraber yaşamak istemeyen erkek yada kadın tavırları bunlar yani kafasina koyduğu gibi bitirecek

Bana daha çok adam kendini ikna etmeye çalışıyor gibi geldi bosaninca iyi bir hayat yaşayacağına dair. Bunu yaparken de tepkinizi ölçüyor. Bir taraftan sizinle yaşadığı hayattan memnun değil diğer yandan daha mutsuz bir hayata atilmaktan korkuyor. Dava günü yaklaştıkça barışma teklif edebilir bence oyuna gelmeyin. Oldukça bencil biri.

X