Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Selam kızlar❤️❤️❤️
Menüm

Sabah11.30 hamurişi birşeyler yapmıştım 2 parça ondan

Ara kahve

Akşam bakla yemeği, yoğurt,semizotu salata ,ayrı bir kase biber turşusı ama salata gibiydi sirkeli turşu değil

Ara yarım lt ılık limonlu su
Elhan Elhan
uranus35 uranus35
Afiyet olsun menün güzel canım 🙏
Dün 4 kişi menü spor bildirimi yapmış
Bugün sadece 2 kişi
Nerde bu millet:bicak:
O kadar mı beceremiyorum ben bu işi?
Pazar günü çoğu kişi serbest takılıyor bence çünkü benim de 2-3 kişi oldu bildirim 😕

Ay dur anlatayım zaten anlatmaya yer arıyorum 😄🙈
Aslında size danışacaktım da sonra gündemi meşgul etmiyim diye yazmamıştım.

Sorun şu ki ben tatili çok severim ( deniz havuz kum güneş vs) ama eşim nefret ediyor. Zaten yazları hep bişey çıktı ( doğum, ev tadilatı, ameliyat vs) çoğu zaman tatile gidemedik ve ben o yazları depresyonda geçirdim. Bu yaz önümüzde çok şükür bir engel yok ( inşallah kimsenin olmasın 🙏) tatile gidelim diyorum astı yine suratını iki gündür konuşmuyoruz doğru düzgün.
Çocuk yokken ben kız arkadaşlarımla tatile gidiyodm o da kabul ediyordu ama şimdi çocukla ben tek başıma nereye gideyim eşim de yanımda olsun istiyorum ama yok o asla istemiyor gelsem de suratım asık olur senin tadını kaçırmış olurum diyor..
Sizce ne yapmalıyım? Kızımla birlikte annemgille ya da arkadaşımla bi plan mı yapayım yoksa asık suratlı biriyle tatil mi ?
Peki eşinin tatil anlayışı nasıl ? Kamp,kültür turu, sadece evde oturup dinlenmek? Benim eşim için de tatil açık büfe demek havuz sevmez,denize 1 kere girer 2.gün sıkılmaya başlar bense gündüz havuzda denizde takılıp gece dans etmeye gitmek isterim eşim ondan da sıkılır 🤷‍♀️ kafa dengi bir arkadaşın varsa yap planını tatilinin keyfini çıkar.

Peki eşinin tatil anlayışı nasıl ? Kamp,kültür turu, sadece evde oturup dinlenmek? Benim eşim için de tatil açık büfe demek havuz sevmez,denize 1 kere girer 2.gün sıkılmaya başlar bense gündüz havuzda denizde takılıp gece dans etmeye gitmek isterim eşim ondan da sıkılır 🤷‍♀️ kafa dengi bir arkadaşın varsa yap planını tatilinin keyfini çıkar.
Eşimin tatil anlayışı evde oturmak ve kitap okumak. Önümüzdeki yüz yıl evde otursa ve kitap okusa sıkılmaz. Tamam ben de seviyorum evde vakit geçirmeyi ama ayda yılda bir gitsek ne olur ki sanki :KK61:

Eşimin tatil anlayışı evde oturmak ve kitap okumak. Önümüzdeki yüz yıl evde otursa ve kitap okusa sıkılmaz. Tamam ben de seviyorum evde vakit geçirmeyi ama ayda yılda bir gitsek ne olur ki sanki :KK61:
Ben de diyecektim bir senin tatilin olsun bir onun tatili. Aslında okumak istediği kitapları yanına alıp pekala tatilde de okuyabilir. Havuza denize inmek zorunda değil ki sakin bir yer bulur kendine keyifle okur olmadı odasında kalır ama nefret eder diyorsun ve bu sebepten surat asacaksa tatil sana da iyi gelmez. Ben olsam annemle giderdim anne-kız-torun üçlemesi keyifli olur 🥰

Ben de max 2 gün dayanabiliyorum, eğer 3 gün yaparsam 3. Günün sonu kötü bitiyor 🙈
3. Gün bende bozmamak için direniyorum. Dördüncü günü yapamıyorum
Kız abla kaptan olmak sana yaradı menüye bak maşallah 😍😍

Çok güzel canım su ve spor muhteşem bol eksi göreceğiz bence 🤩

Adımlara bak vuhuu :halay: afiyet olsun canım. Diyetisyen nasıl gidiyor bu arada?
Sabah tartildim :21: :21:
Bazen oluyor insan surekli yemek istiyor anliyorum seni

Ben yaptim canim

Simdi yazdilarinizi okudum. @Jasminium84 e diyecektim ki hurma cok tatli geldi beni baydi 1 gunde biraktim yazacaktim. Megerse hurma suda mi bekletilecekti :KK70: ben bilmiyordum ve bekletmeden yaptim ilk gun bayildim resmen o yjzden 2.ye dayanamadim. Tek tip beslenme yine de bana gore degil
Akşamdan bekletiyorsun canım. Hatta suyunu cocuklara icirdim. Çok tatlı diyorlar.

Ay dur anlatayım zaten anlatmaya yer arıyorum 😄🙈
Aslında size danışacaktım da sonra gündemi meşgul etmiyim diye yazmamıştım.

Sorun şu ki ben tatili çok severim ( deniz havuz kum güneş vs) ama eşim nefret ediyor. Zaten yazları hep bişey çıktı ( doğum, ev tadilatı, ameliyat vs) çoğu zaman tatile gidemedik ve ben o yazları depresyonda geçirdim. Bu yaz önümüzde çok şükür bir engel yok ( inşallah kimsenin olmasın 🙏) tatile gidelim diyorum astı yine suratını iki gündür konuşmuyoruz doğru düzgün.
Çocuk yokken ben kız arkadaşlarımla tatile gidiyodm o da kabul ediyordu ama şimdi çocukla ben tek başıma nereye gideyim eşim de yanımda olsun istiyorum ama yok o asla istemiyor gelsem de suratım asık olur senin tadını kaçırmış olurum diyor..
Sizce ne yapmalıyım? Kızımla birlikte annemgille ya da arkadaşımla bi plan mı yapayım yoksa asık suratlı biriyle tatil mi ?
Orta yolu bulun, ikiniz de rahat edin

Günaydın herkese
Günaydınnn 😘
Günaydın maviş kaptanım 😘
Günaydın canım 😘
Günaydın kızlar 🥰
Günaydın canım 😘
Günaydın kızlar dun menümu yazamadım
Sabah
1.haslanmis yumurta
Ceyrek simit
Salatalık