Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Selam kızlar pazar günlerini genel olarak sevmem bugün de hoş geçmedi. Böyle tatsız bir gün geçirdiğimde hemen yemekle teselli bulmak istiyorum ama kendimi tutuyorum işte. Yarın yeni bi gün güzel bir haftanın başlangıcı olur inşallah.
Tatlım noldu desem ......
Ama tekrar yaşamış gibi olacaksan anlatma.
Ama merak ettim....🙈
Yine de ne olursa olsun herşey geçiyor. Biz bedenimizle başbaşa kalıyoruz.
Keyfin için ye ama birine kızıp da yeme zaten o zaman insan birşey anlamıyor. Bayat tatsız tuzsuz ne varsa gömüyoruz. Ah hep yaptık kuzum...

Kızlar hurma diyeti ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Bir arkadaşım yarın sıvı detoksu yapacak ama bana pahalı geldiği için almak istemedim ben de hurma diyeti mi yapsam diyorum ama deneyen varsa yorum almak isterim
Ben severim
İster yoğurda doğrayıp yersin
İster kuruyemişle, istersen çörekotu ve zeytinyağıyla
Her hali güzel

Menü
Sabah: 2 biber
Biraz domates salatalık
Yarım haşlanmış yumurta
1 dilim çok tahıllı ekmek

Ara: yok

Öğle: 1 buçuk kase şehriye çorbası
Beyaz ekmek koydum içine 2 parmak kadar canım çekti

Cordelia Cordelia gezegenfeza gezegenfeza
Afiyet şifa olsun canım, su, spor yok mu 🤔😍

Kız abla kaptan olmak sana yaradı menüye bak maşallah 😍😍

Çok güzel canım su ve spor muhteşem bol eksi göreceğiz bence 🤩

Adımlara bak vuhuu :halay: afiyet olsun canım. Diyetisyen nasıl gidiyor bu arada?
Evet canım yaradı galiba, midem, vücudum rahat bakalım tartı ne diyecek 🥰

Selam kızlar pazar günlerini genel olarak sevmem bugün de hoş geçmedi. Böyle tatsız bir gün geçirdiğimde hemen yemekle teselli bulmak istiyorum ama kendimi tutuyorum işte. Yarın yeni bi gün güzel bir haftanın başlangıcı olur inşallah.
Dur kız daha Salı kapışmamız var, bakalım kim kimin en çok kilo veren kızını alacak 😂😂

IMG_9443.png
28 Nisan pazar
3.078 adım 307 puan
Cordelia Cordelia

Tatlım noldu desem ......
Ama tekrar yaşamış gibi olacaksan anlatma.
Ama merak ettim....🙈
Yine de ne olursa olsun herşey geçiyor. Biz bedenimizle başbaşa kalıyoruz.
Keyfin için ye ama birine kızıp da yeme zaten o zaman insan birşey anlamıyor. Bayat tatsız tuzsuz ne varsa gömüyoruz. Ah hep yaptık kuzum...
Ay dur anlatayım zaten anlatmaya yer arıyorum 😄🙈
Aslında size danışacaktım da sonra gündemi meşgul etmiyim diye yazmamıştım.

Sorun şu ki ben tatili çok severim ( deniz havuz kum güneş vs) ama eşim nefret ediyor. Zaten yazları hep bişey çıktı ( doğum, ev tadilatı, ameliyat vs) çoğu zaman tatile gidemedik ve ben o yazları depresyonda geçirdim. Bu yaz önümüzde çok şükür bir engel yok ( inşallah kimsenin olmasın 🙏) tatile gidelim diyorum astı yine suratını iki gündür konuşmuyoruz doğru düzgün.
Çocuk yokken ben kız arkadaşlarımla tatile gidiyodm o da kabul ediyordu ama şimdi çocukla ben tek başıma nereye gideyim eşim de yanımda olsun istiyorum ama yok o asla istemiyor gelsem de suratım asık olur senin tadını kaçırmış olurum diyor..
Sizce ne yapmalıyım? Kızımla birlikte annemgille ya da arkadaşımla bi plan mı yapayım yoksa asık suratlı biriyle tatil mi ?

X