Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Abla soruyorum ama merak ettim kusura bakma senin bacaklarında tam olarak ne var lenfodem filan mi
Geçen sene felç geçirdim canım, omurilikte damar tıkanıklığı vardı ( galiba hala var)
Apayrı yaşam sistemi yaparken lenfödem azalmıştı, bırakınca az da olsa tekrar geldi
Birde hastalıktan önce sol dizimde sıvı birikmesi vardı, o daha kötü, yürüyüşümü kötü etkiliyor, bazen arka kalçaya ve ön baldırlara vuruyor ağrısı

Kolay gelsin ♥️
Teyzeme geçmiş olsun ♥️
Sağol kuzumm Allah razı olsun
Anneciğinin gözlerine Allah şifa versin canım. :dua: Tek başına mı halledeceksin götürme işini:KK61:
Sagol canım benim yok tek değilim eşim abim ve kızım gittik geldik yine zor idare ettik Ama hallettik şükür
Günaydınnn hanımlaarrr cumartesiye 1 kaldııııı :KK68:

Başlıyoruuuzzzz ohh beee :spor:
Gerçekten ohh beee
Yaparsın güveniyorum sana ♥️😘

Art niyet aramadım ama insanların aklına gelen ilk şey o oldu. Bide üst kısımdan gitti benim. Halimle yüzüm çöktü biraz onun etkisi var
Giyinip aynaya bakmak hoşuma gidiyor 😍

Ben korkuyorum 🙄
Daha düzen kuramadım. Üstüne bide kaptan oldum 🤪
Sen halledersin kaptanım
yarın kızımın doğumgününü kutlayacağız, alışverişe kendim için de birşeyler ekleyeyim :KK49:

ayyy ben bayılıyorum çökük yüze, anormallik bende mi acaba :KK23: Mthn83 Mthn83

millet bana yüzün çok çökmüş dedikçe hoşuma gidiyor :KK70:
Şimdiden mutlu yaşlar diyeyim kızına
😕iyidir ınsalhhh annecigi nasıl oldu acaba
Bana fiyatı çok çok fazla olmayan bir diyetisyen önerebilir misiniz acaba :KK68:
Aslında diyetisyene gidenler bizimle paylaşır birbirimize destek oluruz diyecektim sagolsun paylaşmış arkadaş
Ben olsam o paraya on kilo et alır, porsiyonlar dolaba atarım. Ama bana uymaman en doğrusu tabi ki :rapci:
Allah kalbine , cebine göre mesleğinde uzman iyi bir diyetisyen nasip etsin kuzucum. :dua::KK60:
Bende bugün öyle yapcam birazdan alışveriş de yaptım Hazırlık başlasın artık
Sabah başarısıyla uyandım, az önce ilaç içtim, başım geçiyor, bacaklar yanıyor
Bugün evdeyim, ödem atıcı ilaç alıp wc yolunu arşınlamayı düşünüyorum
Elhan Elhan kaptanım, ananas kabuğu çayını nasıl yapıyordun ki?
Geçmiş olsun canım ödem ilacın şifa olsun

Aynen öyle. Sağlık bölümlerini seçerken gerçekten insanlar bunu seviyor mu yapabilir mi diye çok ölçüp tartmasi lazım çok kutsal bir meslek. Çok isteyerek ve severek seçtim bölümü insanlara yardım etmek kadar beni mutlu eden birbirswy yok 😞 baktım yapamadım.baska bir bölümden ausbildung yaparım diye düşündüm mesela aşçılık
Hakkında hayırlısı olsun canım, hemşirelik herkesin yapacağı iş değil, ben yapamazdım, hastaların altından alması filan, pek benlik deyil

Geçmiş olsun bitanem ❤️ İlaçlar şifa olsun inşallah. :dua:
Ananas kabuğu , iki parça tarçın ,üç beş tane karanfil, bir limon (kabuğuyla kestim) bunları kaynamaya başlayınca üç beş dakika kaynattim. Demlemeye bırakıyorum ılımaya başlayınca icebilirsin.
Hemen yapıyorum 🥰

Birde aslınsa tartı günü cuma olsa sanki iyi olur benim tahminim çünkü hafta sonları ben evde olmuyorum ya kızlar siz hafta sonları müsait oluyormusunuz 🥹 yinede kaptanım daha iyi biliyor Elhan Elhan
Hafta sonu müsait olmadığın zaman cuma günü bildirim yapabilirsin lavişim. :KK5: Arkadaşlarin çoğunluğu cumartesi olsun dediği için bu şekilde devam etme kararı almıştık. :KK60: Ben de çoğunluğun kararına uydum benlik bir durum yok kuzum est.:KK68:

Hemen yapıyorum 🥰
Sabah yapmistim ben de. :KK5:Az önce pazardan geldim stogumu yaptım yine. Pazarcılar bu konuda çok iyi niyetli. Bir tane dilimli alıyorum yanında iki tane kabuk veriyorlar hatta ne kadar istersen al diyorlar . :olamaz:
IMG_20240419_153812.jpg

Evetbaya guzel

Ben de simdi indirdim ortalama seyler girdim baya goruyorsun ne yedigini falan guzel bence kullanilabilir
Bende onceden diyetkolik kullaniyordum o uygulamada ayni sanirim ama kalori olcumu cok dogru degil insan ona takilinca yemesini iyice kisiyor ben ozamanlar 900 kalori aliyordum

Sağol kuzumm Allah razı olsun

Sagol canım benim yok tek değilim eşim abim ve kızım gittik geldik yine zor idare ettik Ama hallettik şükür

Gerçekten ohh beee

Sen halledersin kaptanım

Şimdiden mutlu yaşlar diyeyim kızına

😕iyidir ınsalhhh annecigi nasıl oldu acaba

Aslında diyetisyene gidenler bizimle paylaşır birbirimize destek oluruz diyecektim sagolsun paylaşmış arkadaş

Bende bugün öyle yapcam birazdan alışveriş de yaptım Hazırlık başlasın artık

Geçmiş olsun canım ödem ilacın şifa olsun
Çok şükür halletmişsiniz Allah razı olsun sizlerden. :dua::KK200:Annecigine sağlıklı ömür nasip etsin. :KK68:
Leyl35 Leyl35 yogunmus kankişim.

Sabah yapmistim ben de. :KK5:Az önce pazardan geldim stogumu yaptım yine. Pazarcılar bu konuda çok iyi niyetli. Bir tane dilimli alıyorum yanında iki tane kabuk veriyorlar hatta ne kadar istersen al diyorlar . :olamaz:
Eki Görüntüle 3416813
Ay pazara gittim alsaydim keske kabak icin gitmistim 🙈

Sabah başarısıyla uyandım, az önce ilaç içtim, başım geçiyor, bacaklar yanıyor
Bugün evdeyim, ödem atıcı ilaç alıp wc yolunu arşınlamayı düşünüyorum
Elhan Elhan kaptanım, ananas kabuğu çayını nasıl yapıyordun ki?
Çok geçmiş olsun ablam 😘
Eki Görüntüle 3416813
Bende de vardı koydum ocağa 😍

Elhan Elhan cığım ♥️

Toparlayamıyorum kendimi. Motivasyonumu tamamen kaybettim. Düzen sağlayamıyorum. Hep beynimin bir yerinde geç kaldım, verdiklerimi aldım diye diye kendimi yiyorum. Tam diyorum ki olucak, başlıyorum. O mutlulukla aranıza dönmeye karar veriyorum çünkü burayı, enerjisini ve sizleri gerçekten seviyorum. Ama tekrar düşüyorum ve sürdüremediğim de sizi de germek istemiyorum. Bilmiyorum kendimi iyi hissetmiyorum. Yapmam lazım yapmalıyım ile yapamıyorum arasında ki kısır döngüye girdim. Mutsuzum çok 😢 Bulut bebeğim olmasa yataklardan çıkmayacağım o derece. Ama onun için günlük rutinlerimi sürdürüyorum tabi ki. Ama yorgun ve yorulmuş hissediyorum.

Eki Görüntüle 3416813
Ohhh ohh ganimetler şifa olsun bol eksiler olsun seninki 2 kabuk al 1 öde olmuş iyimiş
Çok şükür halletmişsiniz Allah razı olsun sizlerden. :dua::KK200:Annecigine sağlıklı ömür nasip etsin. :KK68:
Leyl35 Leyl35 yogunmus kankişim.
Sağol kankişim Allah hepimizden razı olsun yaz sezonu geliyor leylos un yoğunluğu başlıyor iyi olsunda

Benim diyetisyenim vip online sistemi 2 aylık 4500 normal online sistemi 2 aylık 2500 tl
Farkı ; vip’de öğün öğün resim atıyodun yorumluyo ve her hafta görüşmeleriniz wp üzerinden sesli konuşma ile oluyor.
Normal online sistemde öğün takibi yapmıyor haftalık wp’dan haftanın nasıl geçtiğini size soruyor ne istiyosun gibi ona göre liste hazırlayıp gönderiyor.
Çok güzelmiş ❤️

Geçen sene felç geçirdim canım, omurilikte damar tıkanıklığı vardı ( galiba hala var)
Apayrı yaşam sistemi yaparken lenfödem azalmıştı, bırakınca az da olsa tekrar geldi
Birde hastalıktan önce sol dizimde sıvı birikmesi vardı, o daha kötü, yürüyüşümü kötü etkiliyor, bazen arka kalçaya ve ön baldırlara vuruyor ağrısı
😞 Çok geçmiş olsun rabbim sağlık versin inşallah abla

X