Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Bana fiyatı çok çok fazla olmayan bir diyetisyen önerebilir misiniz acaba :KK68:
Benim diyetisyenimin fiyati baya uygun canım iyi de kilo verdim 2 ayda 9 kiloya yakın ama biraz ilgisiz online diyet ve geç cevap veriyor liste 30 günlük öncesinde ödem artınca falan değişiklik yaparız dedi ama yapmadı sadece bir iki öneride bulunuyor o kadar. Fiyat uygun olunca sanırım bu şekilde oluyor ama kendim listeme uyarım dersen listesi iyi hatta bizim boy kilo vs de aynı sayılır istersen sana listeyi atarım onu yaparsın direkt. Eger istediğin her öğün yorum yapsın seni kaçamak yapmaman konusunda bol bol uyarsınsa nurdan balakci iyi diye biliyorum arkadaşım onla çok güzel kilo verdi ama o pahalı

Benim diyetisyenimin fiyati baya uygun canım iyi de kilo verdim 2 ayda 9 kiloya yakın ama biraz ilgisiz online diyet ve geç cevap veriyor liste 30 günlük öncesinde ödem artınca falan değişiklik yaparız dedi ama yapmadı sadece bir iki öneride bulunuyor o kadar. Fiyat uygun olunca sanırım bu şekilde oluyor ama kendim listeme uyarım dersen listesi iyi hatta bizim boy kilo vs de aynı sayılır istersen sana listeyi atarım onu yaparsın direkt. Eger istediğin her öğün yorum yapsın seni kaçamak yapmaman konusunda bol bol uyarsınsa nurdan balakci iyi diye biliyorum arkadaşım onla çok güzel kilo verdi ama o pahalı
Ay çok sevinirim 🤭 aslında liste ile yemek hiç bana göre değil anlık karar verip yerim. Hiç diyetisyen desteği de almadım meraktan istedim birazda . Fiyat düşük olunca ilgide az oluyor malesef

Ay çok sevinirim 🤭 aslında liste ile yemek hiç bana göre değil anlık karar verip yerim. Hiç diyetisyen desteği de almadım meraktan istedim birazda . Fiyat düşük olunca ilgide az oluyor malesef
Bu listenin güzelliği o canım 30 günlük liste olunca o gün canın ne isterse ona göre yiyebiliyosun yoksa bugün sebze yemek zorundayım vs olunca benim için de zor olurdu. Atıyorum o zaman hemen inşallah işine yarar

Kendimde veriyorum aslında kilo da bı merak ettim sadece 😂🤭
Ben de bunu anlamamıştım tatlışım. :confused:
Güzel ilerliyorsun. :KK5:
Bak ne anlatacağım sana. Alamanya ' yla ilgili bir video karşıma çıktı. Oraya giden bir hemşire anlatıyordu. 7-8 saat çalışıyormuş orada ama ne çalışma. :skandal:Bir dakika oturmuyorsun diyor. Şikayet eden bir hemşire varmış da ona ithafen çekmiş bu videoyu. Türkiye'deki gibi değil işler diyor. Refakatçi yok, temizlikci yok , yemek dağıtan yok her şeyi biz yapıyoruz diyor. Diyeceğim o ki orada çok çalışıp kilo almaya fırsatın olmayacak. Aklıma ilk sen geldin biraz üzüldüm. 🥺

Bak ne anlatacağım sana. Alamanya ' yla ilgili bir video karşıma çıktı. Oraya giden bir hemşire anlatıyordu. 7-8 saat çalışıyormuş orada ama ne çalışma. :skandal:Bir dakika oturmuyorsun diyor. Şikayet eden bir hemşire varmış da ona ithafen çekmiş bu videoyu. Türkiye'deki gibi değil işler diyor. Refakatçi yok, temizlikci yok , yemek dağıtan yok her şeyi biz yapıyoruz diyor. Diyeceğim o ki orada çok çalışıp kilo almaya fırsatın olmayacak. Aklıma ilk sen geldin biraz üzüldüm. 🥺
Yaaa evet burdaki hemşirelik mesleği ile oradaki biraz farklı 😞 eksi artı seçip karar veriyoruz işte 😞 benim abimde orada şuna hemşire söyledim mi bilmem 🤭 inşallah hakkımda hayırlısı olur. Beğenmezsem gelirim amannnnn 🤪

yarın kızımın doğumgününü kutlayacağız, alışverişe kendim için de birşeyler ekleyeyim :KK49:

ayyy ben bayılıyorum çökük yüze, anormallik bende mi acaba :KK23: @Mthn83

millet bana yüzün çok çökmüş dedikçe hoşuma gidiyor :KK70:
Kızının hayırlı, sağlıklı yaşları olsun canım 🥰🥰

bana da cumartesi daha iyi oluyor canım :KK23: çalıştığım için haftaiçi tartıya daha gecenin ödemi inmeden çıkmak zorunda kalıyorum çünkü :KK43:
Banada cumartesi uygun, diğer günler çorap giydirmeye geliyorlar, çok erken tartılmam lazım, bazen daha erken geliyorlar, wc ye bile gidemiyorum

Evet, burda refakatçi yok, her işi hemşire yapıyor, hasta temizliğini de, sadece oda temizlikçileri ayrı, hemşirelerle alakası yok. Benim yakın arkadaş bir hastanede temizlik görevlisi, gece 3 Te, 4 Te işbaşı yapıyor, doktorlar gelip mesaiye başlamadan onların odalarını bitirip sonra servise çıkıp hasta odalarını temizliyorlar

7df0c0f1-febf-442f-8147-7241f3cfc851.jpeg

X