Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Sabah başarısıyla uyandım, az önce ilaç içtim, başım geçiyor, bacaklar yanıyor
Bugün evdeyim, ödem atıcı ilaç alıp wc yolunu arşınlamayı düşünüyorum
Elhan Elhan kaptanım, ananas kabuğu çayını nasıl yapıyordun ki?
Abla soruyorum ama merak ettim kusura bakma senin bacaklarında tam olarak ne var lenfodem filan mi

Evet, burda refakatçi yok, her işi hemşire yapıyor, hasta temizliğini de, sadece oda temizlikçileri ayrı, hemşirelerle alakası yok. Benim yakın arkadaş bir hastanede temizlik görevlisi, gece 3 Te, 4 Te işbaşı yapıyor, doktorlar gelip mesaiye başlamadan onların odalarını bitirip sonra servise çıkıp hasta odalarını temizliyorlar
Aynen öyle. Sağlık bölümlerini seçerken gerçekten insanlar bunu seviyor mu yapabilir mi diye çok ölçüp tartmasi lazım çok kutsal bir meslek. Çok isteyerek ve severek seçtim bölümü insanlara yardım etmek kadar beni mutlu eden birbirswy yok 😞 baktım yapamadım.baska bir bölümden ausbildung yaparım diye düşündüm mesela aşçılık

Geçmiş olsun bitanem ❤️ İlaçlar şifa olsun inşallah. :dua:
Ananas kabuğu , iki parça tarçın ,üç beş tane karanfil, bir limon (kabuğuyla kestim) bunları kaynamaya başlayınca üç beş dakika kaynattim. Demlemeye bırakıyorum ılımaya başlayınca icebilirsin.

Evet, burda refakatçi yok, her işi hemşire yapıyor, hasta temizliğini de, sadece oda temizlikçileri ayrı, hemşirelerle alakası yok. Benim yakın arkadaş bir hastanede temizlik görevlisi, gece 3 Te, 4 Te işbaşı yapıyor, doktorlar gelip mesaiye başlamadan onların odalarını bitirip sonra servise çıkıp hasta odalarını temizliyorlar
Çarşafları bile hemşire degiştiriyormus kuzumm Bizim hemsireler rahat burada. Serabim müstesna tabi devlet hastanelerinde serum bitti demeye bile korkuyoruz.

Geçmiş olsun rabbim şifa versin canım 🤲😘

Bana fiyatı çok çok fazla olmayan bir diyetisyen önerebilir misiniz acaba :KK68:
Benim diyetisyenim vip online sistemi 2 aylık 4500 normal online sistemi 2 aylık 2500 tl
Farkı ; vip’de öğün öğün resim atıyodun yorumluyo ve her hafta görüşmeleriniz wp üzerinden sesli konuşma ile oluyor.
Normal online sistemde öğün takibi yapmıyor haftalık wp’dan haftanın nasıl geçtiğini size soruyor ne istiyosun gibi ona göre liste hazırlayıp gönderiyor.

Yarın mı başlıyoruz kızlar :KK19:Buradan ayrı geçirdiğim 3 hafta beni çok yordu.( Beslenme anlamında) :KK57:Benim artık başlamam gerekiyor :mad:Hemen yarın olabilir mi acaba:rolleyes:
yarın başlıyoruz canımm, ben de büyük bir heyecanla bekliyorum

nitekim bugünkü tartımda lig değiştirdiğimi farkettim :KK43:

X