Çocuk sebebiyle çalışamama

Evde keyfine bak canım.cocugun kucuk ne gerek var .cocugunla güzel vakit geçir kendin büyüt. Kendine zaman ayır ne bilim yapılacak çok şey varken tadını çıkar.
Ya işte o rahatsızlık hissi, kendi kendine yetme duygusu. Eksikliğini çok hissediyorum. Zaten şu an kalkıp bi işte çalışma imkanı bulamam evde belki kendimce bişey yaparım diye fikir olur belki dedim ama pek seçenek yok gibi

Seviyorum sizin gibi düşünen azimli kadınları inşallah olur birseyler evde yapılacak üyeler yazar konunuz üste kalsın diye yazıyorum bende sizinle aynı fikirdeyim takdir ettim sizi sonuçta elbette bence bir kadın çalışır çalışmaz ama artık bu devirde hayat öyle bir Rus ruletine döndüki elimizde kendi paramiz olmalı bu olmasada olur diyemiyorum ben okuduklarim gorduklerim dünyanın degisimi hep bu yönde
Aynen öyle. Şimdi bi sorun yok her şey tıkırında ama karakter meselesi eşim şakasına istediğimde yok diyor gülüyor falan sonra istediğinin fazlasını veriyor.bunu tölere edebilirim ama ya yarın cidden bu şekilde bi tavırla karşılaşırsam? Çalışırken de eşim eve maddi desteğim olmasa da kendi döndürüyordu ben kendi isteğimle mutfak alışverişine giyim alışverişine bazı istediğimiz şeylere harcardım. Bunu bile beklemiyordu yani özgürdüm. Ne biyim bebek srabası gibi büyük şeyler hariç büyük çoğunluğunu çalıştığımla aldım. Yine alırdım ama o özgürlük hissi başka. Doğum ücretini ben karşıladım git gel yoğun bakım süreci o dönem birikmişim vardı Allah'tan bi anda tsnsiyonum düşmedi kontrol diye gittim 1 ay erken doğuma girdim çıkamadım hastaneden. Ya olmasaydı? Kendi güvencem o. Sigorta yatma işi de başka bi durum yani eşim bağkurlu Allah'tan şu an ödemese bile 7 TL veriyorum hastanryr girişte. SGKya bağlı olsa 300 lira mi ne ödeme olmsyınca. Yani her anlamda yük yarın için emekliliğimde geriye atıyor böyle gün dolduramayınca. He asla şikayet etmiyorum tabiki bunu göze aldım çocuğuma bakacak kişinin ben olacağının bilincindeyim. İşe uzunca bi süre giremeyeceğimin farkındaydım. Ama bu rahatsızlığı gidermiyor işte

Evden müşteri temsilciliği yapabilirsiniz evli ve çocuklu olup bu işi yapan bir çok mesai arkadaşım var
Ya çok heveslendim aslında ama eğitim sürecinde ofise gidiyormuşsun, evde çocuk varken müşteriyle konuşurken falan nasıl olur bilemedim yapabilirim de aslında konuşmama temiz nettir araştırdım baya da tereddüt ettim

Ya çok heveslendim aslında ama eğitim sürecinde ofise gidiyormuşsun, evde çocuk varken müşteriyle konuşurken falan nasıl olur bilemedim yapabilirim de aslında konuşmama temiz nettir araştırdım baya da tereddüt ettim
Eğitim süresi projeden projeye göre değişir. Örneğin kargo projelerinin eğitimi 1 hafta bankalar 40 gün sürüyor kendinize uygun proje ayarlayabilirseniz çok iyi olur bebeğiniz ultra yaramaz değilse yapılabilir çünkü arada bizim çağrılara da ses yansıyor ister istemez ama yapacak bir şey yok bi kaç uyarıyla geçiştiriyorlar kariyernetten bir başvuru yapın isterseniz en kötü ihtimal kendinizi denersiniz

Eğitim süresi projeden projeye göre değişir. Örneğin kargo projelerinin eğitimi 1 hafta bankalar 40 gün sürüyor kendinize uygun proje ayarlayabilirseniz çok iyi olur bebeğiniz ultra yaramaz değilse yapılabilir çünkü arada bizim çağrılara da ses yansıyor ister istemez ama yapacak bir şey yok bi kaç uyarıyla geçiştiriyorlar kariyernetten bir başvuru yapın isterseniz en kötü ihtimal kendinizi denersiniz
He öyle bi farklılık var mı bilmiyorum arkadaşım 1 ay çalıştı bi marketin çağrı merkeziydi 15 gün gitti ofise 15 gün evdeydi sonra mobinge dayanamayıp çıktı. Bunu araştırayım o zaman ben. Bugün olmasa yarın yine işime yarayabilir

Ya işte o rahatsızlık hissi, kendi kendine yetme duygusu. Eksikliğini çok hissediyorum. Zaten şu an kalkıp bi işte çalışma imkanı bulamam evde belki kendimce bişey yaparım diye fikir olur belki dedim ama pek seçenek yok gibi
Yani mutlu olduğun bir işi yapmak güzel ama her şey birarada olmuyor malesef.olunca da zor oluyor.

Eşinizden neden para istediğinizi anlayamadım şuan . Ben evlenirken eşimin görevi ve benim o şehirde iş bulamamam sebebiyle işten ayrıldım . Hayatımda 7 yılık evliyim 1 kere para istemedim . Kartından bana da kopya yaptırdı kredi kartım da var istediğim gibi harcıyorum eksiklerimizi alıyorum . Hayatımda bir daha da artık çalışamayacağım bu düzen böyle devam edecek . Şuan ki durumun sorumlusu eşiniz
Valla bende çalışmıyorum adam kartı veriyor ama ben saçma salak gereksiz ne varsa alıyorum ama ortada bişey yok en son bir ayda 16 bin harcama yapmıştım ondan sonra geri verdim nere gittiği belli değil yani eve harciyordum ama hep gereksiz fazla bitmeden yenisini aldığım şeylerdi iyikide vermişim şimdi haftalık kendime harçlık alıyorum evin giderleri için ayrı bir bütçe alıyorum,yoksa hiç tutumlu bir insan değilim,benim para biriktirmek için önce kendimden saklamam lazım parayı🙄

X