Çamaşır ve Kurutma Makineleri çamaşır makinesi tavsiyeleri

sanırım vestel grubu tarafından ithal edilmekte servisinide vestel grubu üstlenmiş. alman patentli olarak biliyorum. fiyatı diğer markalara göre pahalı

ya çeyizime düşünüyorum ç.makinesi...ama kararsızım hangisi daha iyi??? ve gri olsun istiyorum :S

regal hakkında kimse birşey yazmamış burda. fiyatları oldukça uygun. kullanan var mı acaba?

Samsung WD8704DJF 1400 Devir 7kg Yıkamalı -5kg Kurutmalı Çamaşır Makinesini tavsiye eden varmı buzdolabı ve çamaşır makinemi degiştirecegim 10yıllık evliyim buzdalabımda makinemde simens di ıkısıde dökülüyor artık :KK37:hayatta simens almam

Samsung WD8704DJF 1400 Devir 7kg Yıkamalı -5kg Kurutmalı Çamaşır Makinesini tavsiye eden varmı buzdolabı ve çamaşır makinemi degiştirecegim 10yıllık evliyim buzdalabımda makinemde simens di ıkısıde dökülüyor artık :KK37:hayatta simens almam

bende bu makineyi kullanıyorum canım...
ve kesinlikle tavsiye ederim...
çok memnunum gerçekten....

simens WM12S7X2TR IQ700 varioPerfect ve WM14S840Tri-DOS:akıllı dozaj sistemi kullananlar varmı bilgi verebilirmisiniz
akıllı dozajda sıvı deterjan kullanımı miktarı nekadar cunkü 1 kapak konsantre deterjanın aslında fazla olduğunu söyledi servis elemanları
çünkü kızımda deterjandan dolayı kızarıklar oldu dr azalt dedi miktarını servis elemanlarına sordum bende makina almam gerek cevap
verirseniz kullananlar varsa lütfen hızlı bir şekilde

ben de 11 yıllık evliyim.çamaşır makinam bozuldu.eski vestellerden.çok süper bir makinaydı.iki yıl önce beyni hata verdi.servis götürdü,döndüğünde eskisi gibi değildi.yeni öğrendik ki servis götürünce mahvetmiş içini.ne kadar uğraşsak da düzelmedi.mecburen yenisi alınacak.geçen yıl da buzdolabım bozuldu.durup durup çalışıyor ve çok elektrik yakıyor.ikisi de değişecek.buzbolabında siemensin bir modelini beğendim.çamaşır makinesini eşim siemens diyor ama tam araştırmadık.
benim için ekonomik olması birinci sırada.hem sudan,hem elektrikten ve deterjandan olabilirse tabi.
8kg civarı düşünüyorum.

önerileriniz varsa bekliyorum arkadaşlar.

ben de 11 yıllık evliyim.çamaşır makinam bozuldu.eski vestellerden.çok süper bir makinaydı.iki yıl önce beyni hata verdi.servis götürdü,döndüğünde eskisi gibi değildi.yeni öğrendik ki servis götürünce mahvetmiş içini.ne kadar uğraşsak da düzelmedi.mecburen yenisi alınacak.geçen yıl da buzdolabım bozuldu.durup durup çalışıyor ve çok elektrik yakıyor.ikisi de değişecek.buzbolabında siemensin bir modelini beğendim.çamaşır makinesini eşim siemens diyor ama tam araştırmadık.
benim için ekonomik olması birinci sırada.hem sudan,hem elektrikten ve deterjandan olabilirse tabi.
8kg civarı düşünüyorum.

önerileriniz varsa bekliyorum arkadaşlar.

lg'nin f1479fds modeline bakabilirsin arkadaşım..9 kg kapasiteli, anti-alerjik yıkama programı olan, A+++ enerji sınıflı ve 10 yıl motor garantili... şuan darty mağazalarında indirimde...

lg'nin f1479fds modeline bakabilirsin arkadaşım..9 kg kapasiteli, anti-alerjik yıkama programı olan, A+++ enerji sınıflı ve 10 yıl motor garantili... şuan darty mağazalarında indirimde...

çok teşekkür ederim canım.bakacağım.

çok teşekkür ederim canım.bakacağım.

rica ederim ne demek... bir de anti-alerjik yıkama programı olmayan 8kg kapasiteki f1481td modeli var.. bu model daha ucuz..
benim tavsiyem teknomarkette inceleyip hepsiburada internet sitesinden alman.. çok daha uygun fiyatları darty'e göre..

Ben de 1 aydır çamaşır makinesi araştırıyorum. Önce Samsung düşündüm ama hakkındaki şikayetleri duyunca çabuk vazgeçtim. Gönlüm LG den yana ama o kadar güzel özellikli ve fiyatı uygun makimelerin kapak çapları niye o kadar küçük anlamıyorum. Sadece 11 kg lık olanın çapı biraz büyük o da bana çok fazla gelir. Düşünsenize 8-9 kg lık makine yapıyorlar içinden pike çıkarırken bile çekiştire çekiştire çıkarıyorsun. Hoover nasıl bileniniz var mı?

Ben de 1 aydır çamaşır makinesi araştırıyorum. Önce Samsung düşündüm ama hakkındaki şikayetleri duyunca çabuk vazgeçtim. Gönlüm LG den yana ama o kadar güzel özellikli ve fiyatı uygun makimelerin kapak çapları niye o kadar küçük anlamıyorum. Sadece 11 kg lık olanın çapı biraz büyük o da bana çok fazla gelir. Düşünsenize 8-9 kg lık makine yapıyorlar içinden pike çıkarırken bile çekiştire çekiştire çıkarıyorsun. Hoover nasıl bileniniz var mı?

Çok doğru dedin canım gerçektende öyle .. çekiştire çekiştire çıkartmaya çalışıyoruz.. takılıyor bazen yırtılcak gibi biLe olabiliyor...

hoover markasıda vakti zamanında çok iyi sağlammış ama şuan için nedir ne değildir fikrim yok, ama lg nin 11 luk olanını tavsiye ederim güzel bi ürün. :KK54: :KK52:

Samsung WFE600NCE 6kg
Perde yıkamak için sentetik programı uygun mu?Hassas ya da perde yıkama programı yok da o yüzden soruyorum.Sentetik sayılır tüller değil mi?

Evdeki tüm beyaz eşyalarım Beko,çokta memnunum.
Fakat çamaşır makinem nedense 2 oldu arıza çıkartıyor ve eşim sinir oldu bu defa yaptırmayacağım daha büyüğünü yenisini alalım diyince benimde işime geldi açıkcası:)
2 kişi olmamıza rağmen makinenin çalışmadığı gün yok,çok fazla çamaşır çıkıyor bizde.
evimde kullandığım 7kg idi çok memnundum süper yıkıyordu ama ömrü bu kadarmış,5 yıl:KK37:
bügün sabah Vestel e gittik ve bu makineye adeta aşık oldum aldık.10 yıl motor garantisi var ve bu hafta içi getirecek kuracaklar.
merak edenler var ise ilk yıkamadan sonra tecrübelerimi ve makinenin performansını anlatırım:KK34:
http://www.vestel.com.tr/vestel-cmh-xxl-9412-te-camasir-makinesi

Son düzenleme:
Evdeki tüm beyaz eşyalarım Beko,çokta memnunum.
Fakat çamaşır makinem nedense 2 oldu arıza çıkartıyor ve eşim sinir oldu bu defa yaptırmayacağım daha büyüğünü yenisini alalım diyince benimde işime geldi açıkcası:)
2 kişi olmamıza rağmen makinenin çalışmadığı gün yok,çok fazla çamaşır çıkıyor bizde.
evimde kullandığım 7kg idi çok memnundum süper yıkıyordu ama ömrü bu kadarmış,5 yıl:KK37:
bügün sabah Vestel e gittik ve bu makineye adeta aşık oldum aldık.10 yıl motor garantisi var ve bu hafta içi getirecek kuracaklar.
merak edenler var ise ilk yıkamadan sonra tecrübelerimi ve makinenin performansını anlatırım:KK34:
Vestel CMH-XXL 9412 TE Çamaşır Makinesi | Vestel

hala çamaşır yıkamadın mı :KK9::KK9::KK9: e haber bekliyoruz :KK55:

Salı sipariş verdim,bugün geldi az sonra servis gelip kurulumunu yapıcak:

Yıkama kapasite : 6.0 (kg)
Devir sayısı : 1000
Enerji sınıfı : A+
Yıkama performansı : A+
Su tüketimi: 48 litre (en önemli özelliklerden biri benim için)
Yıkama zamanlayıcı : Elektronik
Yıkama zamanlayıcı : Evet
Kalan süre gösterme : Evet
Gecikmeli bitirme : Evet (gecikmeli bitirme zamanı 19 saate kadar ayarlanabilir.)
Gösterge : Led
Hızlı yıkama : 15dk
Elmas kazan : Var

Elmas kazan nedir? Küçük elma tüp çamaşırın yıpranmasını engeller.Magic filter,tüylerin etkin bir şekilde toplanmasına yardımcı olur ve böylelikle tüylenme
konusunda endişelenmenize gerek kalmaz

Samsungun geliştirdiği seramik rezistans normal ısıtıcılardan 3 katı daha dayanıklıdır
Kireçe karşı dayanıklıdır

Diamond Drum™ ile giysileri ilk günkü gibi koruyun

Mükemmel bir temizlik elde etmek için en sevdiğiniz kıyafetlere zarar vermek zorunda kalmamalısınız. Samsung’un elmas şeklinde kabartmalı yüzeyi ile Elmas Kazan, çamaşırın dokusuna zarar vermeden etkili temizliğe imkan tanır. Bu özel tasarımlı kazan, çamaşırların tam olarak temizlenmesi için washboard etkisini kullanırken, giysilerinizin yıkama esnasında kazan deliklerine sıkışma riskini ortadan kaldırır. Böylece en iyi yıkama sonucu alınırken, giysileriniz her zaman yeni kalır .

Açık ve net söyliyim bu makina çöp ,elmas kazan denilen kazan palavra,kazanda 1800 tane delik var,en dandik markada bile 3000 nin altında delik göremezsiniz kazanında,ayrıca çin üretim almayın sakın,zaten samsung servisleri ayrıca bir dert,makinanın rezistansının seramik olması birşeyi değiştirmez,sadece rezistans su görmüyo makinada,kazan başlı başına suyla doluyo,ister istemez calgon kullanmak zorundasınız,1 yıl gecmeden gümbür gümbür sallanıyor samsıngun bu makinaları,savaşa önde soksan korkudan düşman teslim olur galip gelirsin yani

Hoover i tercih edebilirsin,tamamen italyan diyazn ve üretim ,dyn 9166 modelini tavsiye ederim,en yeni model,8 pulse teknolojisi var

Hoover Pulse English 07 03 12 - YouTube ,9 kg. 1600 d. ,patentli bir özelliği var,su ile deterjanı karıştırıp 8 farklı noktadan püskürtüyor,makinada renklilerle beyazları birarada yıkıyabiliyorsun,ayrıca makina A+++ %20 , yani 5-6 kg. bi makinanın harcadığı elektriği harcıyor

X