Çamaşır ve Kurutma Makineleri çamaşır makinesi tavsiyeleri

ben beyaz eşyada bosch dan şaşmam valla, satış sonrası servis de çok iyi,bişi oldu mu yedek parça bulması fln kolay.herşeyi düşünmek lazım yani. ben bunu almayı düşünüorm, fiyat kıyaslaması yptm da bu site en uygun gibi,burdan alıcam sanırım. daha önce alışveriş ypmştm burdan gayet güvenli yani :) 2gün içinde de teslim ediolr:KK66:
Bosch WAS20461TR Logixx8 VarioPerfect amar Makinesi AMAIR MAKNALARI Bosch

ben beyaz eşyada bosch dan şaşmam valla, satış sonrası servis de çok iyi,bişi oldu mu yedek parça bulması fln kolay.herşeyi düşünmek lazım yani. ben bunu almayı düşünüorm, fiyat kıyaslaması yptm da bu site en uygun gibi,burdan alıcam sanırım. daha önce alışveriş ypmştm burdan gayet güvenli yani :) 2gün içinde de teslim ediolr:KK66:

seçtiğiniz model bosch almak isteyenlere en çok önerilen model... daha ucuza başka yerlerde bulabilirsiniz bence... biraz daha araştırın isterseniz...

okuduğum özelliklere göre bence fiyatı çok normal gibi geldi :)

Benim de 2 önerim var bu konuda,

1. Bosch 20763 tavsiye ederim arkadaslar, Bosch Ev Aletleri | Ürünler - Çamaşır ve Kurutma Makineleri - Çamaşır Makineleri - WAS20763TR , bosch bu ve diğer was serilerinde airbus ucak şirketinini kullandığı sert polinox malzemeyi motorun etrafını kapatmak ve sesi engellemek için kullanmıştır,ben bu makinenin sesini dinledim,emin olun çıt yok,gece istediğiniz saatte çalıştırın,ayrıca kazanı damla kazan,patenti bosch a ait,yıkama performansı cok iyi. bosch çam. mak. içinde testlerden en iyi not alan makinelerin başında bu makine var
2. Diğer önerim ise Hoover dst 10166 Frigoriferi Hoover , hooverin en yeni ürünü,standart ebatlarda 10 kg. 1600 d/d. buhar destekli çam. mak. ,makinede yok yok arkadaslar,

Benim de 2 önerim var bu konuda,

1. Bosch 20763 tavsiye ederim arkadaslar, Bosch Ev Aletleri | Ürünler - Çamaşır ve Kurutma Makineleri - Çamaşır Makineleri - WAS20763TR , bosch bu ve diğer was serilerinde airbus ucak şirketinini kullandığı sert polinox malzemeyi motorun etrafını kapatmak ve sesi engellemek için kullanmıştır,ben bu makinenin sesini dinledim,emin olun çıt yok,gece istediğiniz saatte çalıştırın,ayrıca kazanı damla kazan,patenti bosch a ait,yıkama performansı cok iyi. bosch çam. mak. içinde testlerden en iyi not alan makinelerin başında bu makine var
2. Diğer önerim ise Hoover dst 10166 Frigoriferi Hoover , hooverin en yeni ürünü,standart ebatlarda 10 kg. 1600 d/d. buhar destekli çam. mak. ,makinede yok yok arkadaslar,

verdiğiniz bu 2 makinenin özellikleri birbirinden çok farklı... biri 10kg biri 8 kg... aynı kapasiteli 2 ürün belirtseniz daha iyi olur bence...

camaşır makınam bosh marka 6 yıl oldu alalı ama hıccc memnun degılım 1 saatte yıkayıp verıyor hc temız olmuyor cok kırlılerı elımde gecırıp atıyorum tam ezıyet ..cok cabuk yıkıyor atıyorum 10 dk gecmeden durulamaya gecıyor.. bende arastırıyorum degıstırıcem....önerılerınızı beklıyorum.....[/
bende de bosch maxx wfl 2060 var. dediklerinin hepsine katılıyorm...

camaşır makınam bosh marka 6 yıl oldu alalı ama hıccc memnun degılım 1 saatte yıkayıp verıyor hc temız olmuyor cok kırlılerı elımde gecırıp atıyorum tam ezıyet ..cok cabuk yıkıyor atıyorum 10 dk gecmeden durulamaya gecıyor.. bende arastırıyorum degıstırıcem....önerılerınızı beklıyorum.....[/
bende de bosch maxx wfl 2060 var. dediklerinin hepsine katılıyorm...

çamaşır makinesi için ayırdığınız bütçe ne kadar? kaç kişilik bir ailesiniz? bunları bilmemiz daha iyi olur size sunacağımız tavsiyeler açısından...

kızlar merhaba,
bosch da kampanya var. istediğim çamaşır mak. 200 tl daha ucuza geliyor hatta pazarlık yaparsam daha da ucuza geliyor. ama evlenmeme 1,5 yıl var sizce şimdiden almam saçma mı olur ?

kızlar merhaba,
bosch da kampanya var. istediğim çamaşır mak. 200 tl daha ucuza geliyor hatta pazarlık yaparsam daha da ucuza geliyor. ama evlenmeme 1,5 yıl var sizce şimdiden almam saçma mı olur ?

öncelikle şimdiden hayırlı olsun..

bence şimdiden almak pek mantıklı değil.. çünkü sürekli yenileri çıkıyor.. daha iyi bir teknoloji ile.. bosch'un ürünleri her zaman iyidir ama bence beklesen daha iyi olur...

tşk ederim ama zaten öle son teknolojik ürünleri alan biri değilim. benim istediğim özellikleri taşısın yeter. o yüzden hazır kampanyada alsam mı die düşündüm ama arada kaldım bende.

Salı sipariş verdim,bugün geldi az sonra servis gelip kurulumunu yapıcak:

Yıkama kapasite : 6.0 (kg)
Devir sayısı : 1000
Enerji sınıfı : A+
Yıkama performansı : A+
Su tüketimi: 48 litre (en önemli özelliklerden biri benim için)
Yıkama zamanlayıcı : Elektronik
Yıkama zamanlayıcı : Evet
Kalan süre gösterme : Evet
Gecikmeli bitirme : Evet (gecikmeli bitirme zamanı 19 saate kadar ayarlanabilir.)
Gösterge : Led
Hızlı yıkama : 15dk
Elmas kazan : Var

Elmas kazan nedir? Küçük elma tüp çamaşırın yıpranmasını engeller.Magic filter,tüylerin etkin bir şekilde toplanmasına yardımcı olur ve böylelikle tüylenme
konusunda endişelenmenize gerek kalmaz

Samsungun geliştirdiği seramik rezistans normal ısıtıcılardan 3 katı daha dayanıklıdır
Kireçe karşı dayanıklıdır

Diamond Drum™ ile giysileri ilk günkü gibi koruyun

Mükemmel bir temizlik elde etmek için en sevdiğiniz kıyafetlere zarar vermek zorunda kalmamalısınız. Samsung’un elmas şeklinde kabartmalı yüzeyi ile Elmas Kazan, çamaşırın dokusuna zarar vermeden etkili temizliğe imkan tanır. Bu özel tasarımlı kazan, çamaşırların tam olarak temizlenmesi için washboard etkisini kullanırken, giysilerinizin yıkama esnasında kazan deliklerine sıkışma riskini ortadan kaldırır. Böylece en iyi yıkama sonucu alınırken, giysileriniz her zaman yeni kalır .

Bu yorumda alttaki düşünceler senin mi yoksa alıntımı :) tüm yorumlarının neredeyse altında okudumda :S dikkatimi çekti :)

Bu yorumda alttaki düşünceler senin mi yoksa alıntımı :) tüm yorumlarının neredeyse altında okudumda :S dikkatimi çekti :)

ürün ile ilgili sitelerden alıntılar.bana göre önemli olan kısımları kestim ve koyu renk,buyuk font yaptım

kendi fikirlerim parantez içlerinde olanlar

Son düzenleme:
ürün ile ilgili sitelerden alıntılar.bana göre önemli olan kısımları kestim ve koyu renk,buyuk font yaptım

kendi fikirlerim parantez içlerinde olanlar

Anladım :) açıklama için teşekkür ederim arkadaşım, Senin evde hangi ürün vardı ?

Anladım :) açıklama için teşekkür ederim arkadaşım, Senin evde hangi ürün vardı ?[/QUOTE

Bugün itibariyle Samsung WF0600NCE 6 Kg. 1000 devir sahibiyim :)
Birkaç saat oldu kurulalı ve deneme olarak siyah çamaşırlarıları attım."Sık Yıkama" programıyla yıkadım 65 dak.40'C 800devir seçtim.Astım çamaşırları kuruyorlar.

Ardından beyazları attım.2saatlik 60'C 1000devir programıyla yıkanıyorlar.Bakalım sonuç nasıl olacak.

Daha önce Vestel 7kg 100 devir bir makina kullanıyordum.Bu 6kg azcık küçük geldi 7kg alıştığımdan sanırım.Ama o 63t su harcıyordu Samsung ise 48lt.
7kg olan da yorgan vs yıkayamıyordu.Ya daha büyüğünü almalıyım 9-10 kg gibi ya da daha az su tüketeni diyerek bunu aldım.

Rezistansı seramik kaplı imiş.Servis görevlisi kireç önleyici kullanmanıza gerek yok dedi.Bir de 8-9tl ordan da tasarruf :) Yeni makinem masrafları azaltacak gibi :)

Geç başlama özelliği de var.
15' yıkama yaz için daha kullanışlı bence.çıkar at hemen çok kirlenmeden.

Anladım :) açıklama için teşekkür ederim arkadaşım, Senin evde hangi ürün vardı ?

Bugün itibariyle Samsung WF0600NCE 6 Kg. 1000 devir sahibiyim :)
Birkaç saat oldu kurulalı ve deneme olarak siyah çamaşırlarıları attım."Sık Yıkama" programıyla yıkadım 65 dak.40'C 800devir seçtim.Astım çamaşırları kuruyorlar.

Ardından beyazları attım.2saatlik 60'C 1000devir programıyla yıkanıyorlar.Bakalım sonuç nasıl olacak.

Daha önce Vestel 7kg 100 devir bir makina kullanıyordum.Bu 6kg azcık küçük geldi 7kg alıştığımdan sanırım.Ama o 63t su harcıyordu Samsung ise 48lt.
7kg olan da yorgan vs yıkayamıyordu.Ya daha büyüğünü almalıyım 9-10 kg gibi ya da daha az su tüketeni diyerek bunu aldım.

Rezistansı seramik kaplı imiş.Servis görevlisi kireç önleyici kullanmanıza gerek yok dedi.Bir de 8-9tl ordan da tasarruf :) Yeni makinem masrafları azaltacak gibi :)

Geç başlama özelliği de var.

15' yıkama yaz için daha kullanışlı bence.çıkar at hemen çok kirlenmeden.

15 dakikada yıkanan çamaşırın ne kadar temiz olacağı hakkında şüpheye düşüyor insan...

Eski makinemde 30' yıkama vardı.Az kirlileri genelde bununla yıkıyordum ve hiç sıkıntı yaşamadım temizlik konusunda.
15' yazın giyilen her gün 2-3 kez değiştirdiğimiz tshirt vs için uygun bence.Ben yazın daha çok kullanırım gibi geliyor.Ama haftasonu bir deneme yapacağım bakalım nasıl yıkıyor.

Beyaz çamaşırlar yıkandı.
Sonuç:Çok iyi

Hatta ayıptır söylemesi kirli bir çamaşır attım denemek için.Eser kalmamış.Beğendim.
Almayı düşünenlere tavsiye edebilirim artık

X