Buz lazer terörü

Ben de zamanında bacaklarım ve koltuk altım için gittim ancak pek bir fark göremedim. (bacak için farklı bir merkez k.altı için farklı bir merkeze gittim). Artık bu merkezlerin kandırmaca olduğunu düşünüyorum. Şimdiki aklım olsa bu merkezlere hiç gitmez, o parayla gardrobumu yenilerdim. Yazdan yaza da komple ağda yaptırırdım bitti gitti işte. Bu arada beyaz tenli sarışınım. Kıllarım kahverengi çıkıyor ve köklü.
neden yazdan yaza ?
ya ilkbahar sonbahar kış? yaz dediğimiz 3 ay geri kalan 9 ay ne olacak

Vücudumdaki bütün tüyler inanılmaz ince ve açık kahve renkli. Uzatıp ağdaya gidiyorum, kökten almadığı kopardığı için iki gün sonra jiletle alınmış gibi uzamaya başlıyor. Hiç tüysüz dolaşmadım bu zamana kadar maalesef. Lazer epilasyona gitmek istedim, makine görmez dediler.

En son buz lazer teknolojisi cıktı ya hemen gittim parasını peşin ödedim.

Ilk seansa girdim çıktım. 1 ay geçti dökülme olmadı. Bana dediler ki kıl kökleri uyarılıyor ilk seansta o yüzden.

Ikinci seansa girdim çıktım, 1 ay geçti dökülme olmadı, bana dediler ki tüylerini zayıflattı bu ikinci seans bundan sonra dökülecek.

Üçüncü seansa girdim ciktim yine dokulme olmadi. Bana dediler ki tuylerini epilasyon yapamiyorsun git su marka epilator al onunla al gel. Gittim aldim.

Dördüncü seans dökülme olmadı, cildin çok kuru ondan dökülmüyor bu kremi kullan.

Besinci seans dökülme olmadı..batıkların var o batık kremi kullan.

Altıncı seans dökülme olmayınca yeter bee dedim parami geri istiyorum dedim. Bana dediler ki dozunu arttıralım ondan sonra tekrar bakin. Biraz dökülme oldu.

Yedinci seansta dediler ki, seansa 1 hafta geç geldiniz , regl den 10 gün sonra seansları almanız lazımdı, yok kese yapamıyorsunuz falan filan...

9. Seans bitti ve tüylerimin yarışı bile dökülmedi.

Kendime ayıracağım zamanı buz lazerde harcıyorum. Artık parasında da değilim. Tüm vücut için 1200 lira ödedim 1 sene falan önce anlaşma yapmıştım.

Yani ne yapayım şimdi ben ? Resmen kandırıldım . Orda çalışan hatunlar çok tatlılar iyiler falan bir şey demiyorum. Uğraştılar emek de harcadılar ama kurtulamadım tüylerden bi türlü 😭

Tavsiyesi olan var mı? Konumu yanlış yerde açmış olabilirim. Dert bu benim için çünkü 🥺
Ben de neredeyse peynir gibi beyazım ve açık kahve-sarı tüylerim var. İlk seans itibari ile azalma, incelme başladı bende. Zaten gittiğim salon tamamen bitmeyeceğini söyledi baştan. Ben %50 ye bile razıydım ki şu an genital bölgede çok çok az kaldı 4. Seans sonunda. Görmez dediğim bacaklarımda deneme yaptılar baya baya döküldü oraya da paket alacağım. Çünkü şu haliyle ince çorap olmadan etek giyerim göze batmaz kıllar görünecek gibi değil. Gittiğiniz yerdeki makine ve çalışanların eğitim alıp almadığını sorgulayın. Benim gittiğim yer görümcemin öğrencisi o yüzden çok uygun fiyat oldu. Ama genel olarak çok yoğunlar ve talep var oraya. Randevuyu 10 gün önceden alıyorum hep.

O kadar seans boşuna mi gittiniz ya zaten dozunu yükseltiyoar her seansta. Ben yedinci deyim ve baya yükseldi.bende öyle çabuk döküldü ki hala şaşkınım sonra tekrar çıkarsa kavga çıkarabilirim.

Tüylerinizi görmez o makineler. Lazer de değiller zaten ipl genelde hepsi. %100 çözüm için iğneli epilasyona gitmelisiniz.

Merhaba benim tavsiyem boşuna dışarı para vermeyin alın kendiniz evde yapın atışı bitmeyen markalar var ben braun 400 bin atışısını aldım hem daha hijyenik gayet memnunum %70 azaldı aklıma geldikçe yapıyrm elimin altında oluşu çok iyi oluyor tavsiye ederim

Buz lazer bende 2. Seansta inanılmaz etki etti. 3 te bitti diyebilirim.
Aşırı beyaz tenli, siyah tüylüydüm.
Bence ten rengi ve kıl kökünüzle alakalı olmalı.
Fakat sizi bilgilendirmeleri gerekirdi. Her seansta farklı bir sebep göstermeleri hiç profesyonel değil. Üstelik size epilatör aldırmışlar bu çok saçma. Epilasyonu evde yapacaksanız lazere neden gidesiniz.
Merkezi birisi mi tavsiye etti? Memnun kalanlar var mı, instagram adresi falan oradan okuyun yorumları başkaları da şikayet etmiş olabilir mi
Acıyor mu?

hastanelerde lazer uygulaması yapan doktorlar sarı tüylere bile lazer yapıyorlar uygun cihazı varsa hastane ortamı en güvenilir olanı
ellerinde ona uygun cihaz olmadığı için lazer görmez demişlerdir beyaz kıla bile uygulanan lazer var

annem estetisyen ben ergenken lazerler yeni çıkmıştı eğitim alıyordu annem 1-2 kere benim üstümde denediğinde bile hemen etkisini görmüştüm ki tüylerim açık renktir ... sonra lumialar çıktı evde uygulamak için aldım. çok memnunum lumia ışıkla uyutma yöntemi tabii lazer gibi köke savaş açmıyor ama bence çok büyük konfor lumia ... onu da araştırabilirsiniz
Acıyor mu?

Vücudumdaki bütün tüyler inanılmaz ince ve açık kahve renkli. Uzatıp ağdaya gidiyorum, kökten almadığı kopardığı için iki gün sonra jiletle alınmış gibi uzamaya başlıyor. Hiç tüysüz dolaşmadım bu zamana kadar maalesef. Lazer epilasyona gitmek istedim, makine görmez dediler.

Ilk seansa girdim çıktım. 1 ay geçti dökülme olmadı. Bana dediler ki kıl kökleri uyarılıyor ilk seansta o yüzden.

Ikinci seansa girdim çıktım, 1 ay geçti dökülme olmadı, bana dediler ki tüylerini zayıflattı bu ikinci seans bundan sonra dökülecek.

Üçüncü seansa girdim ciktim yine dokulme olmadi. Bana dediler ki tuylerini epilasyon yapamiyorsun git su marka epilator al onunla al gel. Gittim aldim.

Dördüncü seans dökülme olmadı, cildin çok kuru ondan dökülmüyor bu kremi kullan.

Altıncı seans dökülme olmayınca yeter bee dedim parami geri istiyorum dedim. Bana dediler ki dozunu arttıralım ondan sonra tekrar bakin. Biraz dökülme oldu.

Yedinci seansta dediler ki, seansa 1 hafta geç geldiniz , regl den 10 gün sonra seansları almanız lazımdı, yok kese yapamıyorsunuz falan filan...

Kendime ayıracağım zamanı buz lazerde harcıyorum. Artık parasında da değilim. Tüm vücut için 1200 lira ödedim 1 sene falan önce anlaşma yapmıştım.

Yani ne yapayım şimdi ben ? Resmen kandırıldım . Orda çalışan hatunlar çok tatlılar iyiler falan bir şey demiyorum. Uğraştılar emek de harcadılar ama kurtulamadım tüylerden bi türlü 😭

Tavsiyesi olan var mı? Konumu yanlış yerde açmış olabilirim. Dert bu benim için çünkü 🥺
2019 kasımda 2.500 vermiştim. Orjinal soprano iç e platınum ve tıtanıumdu. Her tüyü döküyodu. Muhtemelen cihaz orjinal değil

Maalesef buz lazer adı altında bir çok cihaz var ancak bunlar gerçek buz lazer değil. Normal makineye buz başlığı koyuyorlar ve adı buz lazer oluyor. Halbuki buz lazer cihazı farklı bir cihaz. Yani bu şekilde insanları kandırabiliyorlar. İyi araştırılması gerekiyor. He ten ve kıl renginizle de alakası olabilir. Ancak öncelikle cihazın orjinal buz lazer cihazı olup olmadığını öğrenmelisiniz. Yanlış bilmiyor isem 2 cihaz var biri soprano ice platinum diğeri soprano titanium. buzlazer.com sitesinden size en yakın kliniği bulabilirsiniz.

yerinizde olsam ağdacınızı değiştiririm belli ki işini bilmeyen bi kadın
lazeri anlarım çok açoksa rengi tüylerinizin görmemesi normal ama ağdanın kırması tüy açık renk diye saçma geldi bana

hastanede yapılanda biraz acıyor ama asla ağda acısı gibi değil bence... hatta eiplatör daha berbat bana göre acı eşiği kişiden kişiye de göre değişir aslında şuan ne desem yanlış yönlendirmiş olurum .ev tipi lumia da asla ama asla hissetmiyorum bile ki en yüksek ayarında yapmama rağmen

Bende iki paket bitti yani 10 seans kadar ana bitmedi . Hala yüzde 50 bitti diyebilirim . Üstelik orijinal buz lazer . Bezdum

X