Makatta Siğil & Lazer Epilasyon?

mysummertime

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2024
15
1
21
Merhabalar ben 2 hafta önce makatımda sivilcemsi şeyler fark ettim (jilet yaptıktan hemen sonra oluştu)
daha sonra lazere gittiğimde kadın siğil olduğunu söyledi hemen doktora gittim cildiyeye orada kriyoterapi yapıldı. cinsel olarak aktifim ancak erkek arkadaşımda siğil yok ve hpv aşısı oldu ilk kriyoterapi seansı yapıldıgında genital bölgemde yoktu , cinsel birleşmeden değil de lazer epilasyondan kapmış olabileceğimi düşünüyorum. Diode lazere gitsem de buz başlık olduğunda biliyorsunuz başlığı değdiriyorlar o bölgeye canım çok yandığı zaman , dolayısıyla temas oluyor
Daha sonra yine bakayım dedim kriyoterapiden 1-2 gün sonra genitalimde de 1 tane gördüm hemen jinekologa gittim oradaki doktor da makatta daha fazla olduğunu genitalde 3 tane gördğünü söyledi yakabilirim ama cok canın acır dedi kriyoterapiye devam etmek istedigimi soyledim yarın kriyoterapinin 2.seansına gidicem aradan 2 hafta gecti. bu süreçte tam aldara kullanmaya başlamıştım ancak regl oldum. (5 gün kullanamadım) reglden sonra baktım tekrardan genitaldekilerin sayısı artmamış ama makatta artmış kriyoterapi seansları arasında siğillerin artması normal mi ? İlk farkettiğimde ve dondurduğumda 3 tane vardı şuan 10 tane var. lazerden kapmış olabilir miyim?

Son düzenleme:
X