Buz lazer terörü

Karadutlu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2019
1.458
3.256
Vücudumdaki bütün tüyler inanılmaz ince ve açık kahve renkli. Uzatıp ağdaya gidiyorum, kökten almadığı kopardığı için iki gün sonra jiletle alınmış gibi uzamaya başlıyor. Hiç tüysüz dolaşmadım bu zamana kadar maalesef. Lazer epilasyona gitmek istedim, makine görmez dediler.

En son buz lazer teknolojisi cıktı ya hemen gittim parasını peşin ödedim.

Ilk seansa girdim çıktım. 1 ay geçti dökülme olmadı. Bana dediler ki kıl kökleri uyarılıyor ilk seansta o yüzden.

Ikinci seansa girdim çıktım, 1 ay geçti dökülme olmadı, bana dediler ki tüylerini zayıflattı bu ikinci seans bundan sonra dökülecek.

Üçüncü seansa girdim ciktim yine dokulme olmadi. Bana dediler ki tuylerini epilasyon yapamiyorsun git su marka epilator al onunla al gel. Gittim aldim.

Dördüncü seans dökülme olmadı, cildin çok kuru ondan dökülmüyor bu kremi kullan.

Besinci seans dökülme olmadı..batıkların var o batık kremi kullan.

Altıncı seans dökülme olmayınca yeter bee dedim parami geri istiyorum dedim. Bana dediler ki dozunu arttıralım ondan sonra tekrar bakin. Biraz dökülme oldu.

Yedinci seansta dediler ki, seansa 1 hafta geç geldiniz , regl den 10 gün sonra seansları almanız lazımdı, yok kese yapamıyorsunuz falan filan...

9. Seans bitti ve tüylerimin yarışı bile dökülmedi.

Kendime ayıracağım zamanı buz lazerde harcıyorum. Artık parasında da değilim. Tüm vücut için 1200 lira ödedim 1 sene falan önce anlaşma yapmıştım.

Yani ne yapayım şimdi ben ? Resmen kandırıldım . Orda çalışan hatunlar çok tatlılar iyiler falan bir şey demiyorum. Uğraştılar emek de harcadılar ama kurtulamadım tüylerden bi türlü 😭

Tavsiyesi olan var mı? Konumu yanlış yerde açmış olabilirim. Dert bu benim için çünkü 🥺

Açık renkli kıl tüy derdi gerçekten çok zor. Açık ten ve açık renkli tüyleri çoğu lazer görmüyor ve dökülme de olmuyor.

Yalnız ağda kökten alır , sadece yüzeyden kopartmaz.
Benimkileri kökten almıyor maalesef. Kuaföre gidiyorum kendim alamadığım için. Iki gün sonra kıllar görünmeye başlıyor. Kuaför de inanamadı bu duruma. Gittim gösterdim. Gerçekten koparıyor kök gelmiyor.

Buz lazer bende 2. Seansta inanılmaz etki etti. 3 te bitti diyebilirim.
Aşırı beyaz tenli, siyah tüylüydüm.
Bence ten rengi ve kıl kökünüzle alakalı olmalı.
Fakat sizi bilgilendirmeleri gerekirdi. Her seansta farklı bir sebep göstermeleri hiç profesyonel değil. Üstelik size epilatör aldırmışlar bu çok saçma. Epilasyonu evde yapacaksanız lazere neden gidesiniz.
Merkezi birisi mi tavsiye etti? Memnun kalanlar var mı, instagram adresi falan oradan okuyun yorumları başkaları da şikayet etmiş olabilir mi

hastanelerde lazer uygulaması yapan doktorlar sarı tüylere bile lazer yapıyorlar uygun cihazı varsa hastane ortamı en güvenilir olanı
ellerinde ona uygun cihaz olmadığı için lazer görmez demişlerdir beyaz kıla bile uygulanan lazer var

annem estetisyen ben ergenken lazerler yeni çıkmıştı eğitim alıyordu annem 1-2 kere benim üstümde denediğinde bile hemen etkisini görmüştüm ki tüylerim açık renktir ... sonra lumialar çıktı evde uygulamak için aldım. çok memnunum lumia ışıkla uyutma yöntemi tabii lazer gibi köke savaş açmıyor ama bence çok büyük konfor lumia ... onu da araştırabilirsiniz

Fakat sizi bilgilendirmeleri gerekirdi. Her seansta farklı bir sebep göstermeleri hiç profesyonel değil. Üstelik size epilatör aldırmışlar bu çok saçma. Epilasyonu evde yapacaksanız lazere neden gidesiniz.
Merkezi birisi mi tavsiye etti? Memnun kalanlar var mı, instagram adresi falan oradan okuyun yorumları başkaları da şikayet etmiş olabilir mi

Internetten buldum gittim. Yeni bir şehre taşınmıştım. Ilk isim bu kıl tüy muhabbetini cözmekti . Instagram falan var mı bi bakayım. Hiç aklıma gelmedi öyle araştırmak falan.

hastanelerde lazer uygulaması yapan doktorlar sarı tüylere bile lazer yapıyorlar uygun cihazı varsa hastane ortamı en güvenilir olanı
ellerinde ona uygun cihaz olmadığı için lazer görmez demişlerdir beyaz kıla bile uygulanan lazer var

annem estetisyen ben ergenken lazerler yeni çıkmıştı eğitim alıyordu annem 1-2 kere benim üstümde denediğinde bile hemen etkisini görmüştüm ki tüylerim açık renktir ... sonra lumialar çıktı evde uygulamak için aldım. çok memnunum lumia ışıkla uyutma yöntemi tabii lazer gibi köke savaş açmıyor ama bence çok büyük konfor lumia ... onu da araştırabilirsiniz

Teşekkür ederim. Lumia 1200 liraydı. Dedim ki lumiaya o parayı vermektense gider 10 seansta hallederim dedim. Tekrar gözden geçireceğim teşekkür ederim.

Benimkileri kökten almıyor maalesef. Kuaföre gidiyorum kendim alamadığım için. Iki gün sonra kıllar görünmeye başlıyor. Kuaför de inanamadı bu duruma. Gittim gösterdim. Gerçekten koparıyor kök gelmiyor.
tüyleri kırıyor yani uygun şekilde ağdayı sürüp çekmiyor belliki... iyi teninizde renk değişimi yakma falan yapmamış daha düzgün ağda yapamayan yer cildinizde leke de bırakırdı...

siyah tüylüler yani siyah kıllar (bende dahil) çabuk bitiyor:))

Ya çok ucuz değil mi 1200 tl. Ben yeni başladım 4000 tl ödedim. Orijinal buzz lazer.
Siz buzlazer.com a girin şehrinizi seçin. Orada orijinal buz lazer kullanan klinikler çıkacak. Görüşmeye gidin durumu anlatın. Içinize sinerse tekrar başlarsınız
1200 geçen senenin fiyatıydı dur bi bakayım hemen

Teşekkür ederim. Lumia 1200 liraydı. Dedim ki lumiaya o parayı vermektense gider 10 seansta hallederim dedim. Tekrar gözden geçireceğim teşekkür ederim.
1200 tl lumia mı ben şok ... senelerrrr önce o fiyatdan daha pahalıya aldım ben ki lazer içinde 1200 tl olması yine uygun tuhafıma gitti
lumia prestij yeni çıkmıştı ben aldığımda şuan fiyatı 7 bin falan sanırım ...

1200 tl lumia mı ben şok ... senelerrrr önce o fiyatdan daha pahalıya aldım ben ki lazer içinde 1200 tl olması imkansız yine uygun.
lumia prestij yeni çıkmıştı ben aldığımda şuan fiyatı 7 bin falan sanırım ...
Ay belki de başka markadır. Hatırlamıyorum. O dönem baya araştırma yapmıştım. Yanlış hatırlıyor olabilirim. Hatta sipariş verdim. Ikinci el ürün yolladıkları için iade etmiştim. Sonra gittim buzlazere yazıldım.

X