bebeğim ultrasyon da görünmedi :((((((

PASPAL CIM CNAIM İNAN Kİ ÇOK SEVİNDİM SANA SAKİN OL DEMİŞTİK DEMİ BİRTANEM HADİ BAKALIM ALLAHIM DİLEİRM HEPİMİZN GEBELİĞİNİ SAGLIKLI BİR DOGUMLA SONUÇLANDIRSIN İNŞAALLAH AMİNNNNNNNNNNNNNN

amin kızlar amin çok teşekkür ederim inanın bende çok mutluyum üzeirmde ki sıkıntı kalktı doğumum haziran ayında sanırım cumartesi doktora gidicem herşeyi konuşucaz dedi...kociş de bir sürü bebiş kitabı almış görseniz evi doldurdu oku bunalrı diyor ...allahım size de nasip etsin inşallah...

gülay umarım sende hamişsindir cnm...az bekle sabırlı ol olurmu at kafandan dün beni muayene eden doktor siz kadınalr sorunlarınız olmadığı halde kafanıza takmaktan çocuk sahibi olamıyorsunuz diye kızıyordu bana....:))))

kızlar 5 eylül de adet olmuştum 19 eylül le 23 eylül arası yumurtlama günü ya..benim yumurta 19 eylül de çatlamış dün 3+6 günlük hamiştim ya bugün 4 haftalık geriye doğru sayınca 19 eylül çıkıyor...anam o günde ne zıplamıştım herif tepemden in aşkım diye yalvarıyordu... :)))))

gülay umarım sende hamişsindir cnm...az bekle sabırlı ol olurmu at kafandan dün beni muayene eden doktor siz kadınalr sorunlarınız olmadığı halde kafanıza takmaktan çocuk sahibi olamıyorsunuz diye kızıyordu bana....:))))

doğru söylemiş.aklıma getirmemeye çalışıyorum,binbir türlü şeylerle uğraşıyorum.ne yapalım herşeyin hayırlısı.

kızlar 5 eylül de adet olmuştum 19 eylül le 23 eylül arası yumurtlama günü ya..benim yumurta 19 eylül de çatlamış dün 3+6 günlük hamiştim ya bugün 4 haftalık geriye doğru sayınca 19 eylül çıkıyor...anam o günde ne zıplamıştım herif tepemden in aşkım diye yalvarıyordu... :)))))

ya ne kızsın sen.birşey sorcam.şimdi adet olduğumuz günleride sayıyoruz demi mesala ben 14 eülülde aedt oldum o günden bügüne 32 gün geçti(5günlük adet oldugum günlerde dahil)dün annem hayır adet oldugun günleri sayma diyordu,kafam karıştıda.

cnm ben sana eylulun 21 ınde ne dedım ıcıme dogdu sen hamılesın dedım... allahım sgalıklı hamıslıkler gecırtsın.. kolaylıklarla bebegıne kavusursun ınsallah cnm

evet adet olduğun günleride say cnm...bende 5 eylül de adet oldum dün doktor bana dedi en son nezaman adet oldun deidm 5 eylül ona göre hesaplıyorlar döllenme gününü yumurtlama gününü hesaplıyorlar...sayıcan yani...adet bittikten sonra ne zaman yumurtan çatladı şuan da bilmiyorsun ne zaman hamiş kaldığını öğrenirsen ozaman doktor ultrasyondan bakıp bebişin oluştuğu günü söylüyor mesela benim dün 3 hafta 6 günlüktü bugün 4 haftalık geriye doğru sayınca 19 eylül yumurtlama günüm çıkıyor ortaya anladın mı...hesaplama şu günleri...döfücem he seni...

gusel cnm benim allahım sneinde gönlüne göre vericek aşkısım ne olur üzülme kafana takma bırak oluruna korunup ne etcen ya güzelim ne olur takılma bizim burda iş yerinde bir bayanın 4 senedir olmuyordu ona deidm görümcemde akapunktur yaptırdı o ay hamiş kaldı kadın da başlamış geçen ay akapunktura ve hamilelik belirtileri var sanırım heveslenmesini istemiyoruz ama sanırım hamiş...sende akapunktura başla hem relax ol hem zayıfla işine yarar belki kızılayda 20 ytl ye takıyorlar cnm ne olur üzülme allahım senin de kollarını dolduracak..bu arada biz geçen ay buluşmuştuk kk kızlarıyla gusel ve güllüper bana fal bakmıştı bebiş görünmüştü kahve falım da...

evet adet olduğun günleride say cnm...bende 5 eylül de adet oldum dün doktor bana dedi en son nezaman adet oldun deidm 5 eylül ona göre hesaplıyorlar döllenme gününü yumurtlama gününü hesaplıyorlar...sayıcan yani...adet bittikten sonra ne zaman yumurtan çatladı şuan da bilmiyorsun ne zaman hamiş kaldığını öğrenirsen ozaman doktor ultrasyondan bakıp bebişin oluştuğu günü söylüyor mesela benim dün 3 hafta 6 günlüktü bugün 4 haftalık geriye doğru sayınca 19 eylül yumurtlama günüm çıkıyor ortaya anladın mı...hesaplama şu günleri...döfücem he seni...

offffffff offffffff takmıyorum demek bile taktığımı gösteriyor.ben kalkıyorum arkadaş.artık yazı yazmayacağım,yorumda yapmayacağım,görüşmediğimiz günlerde kendine dikkat et.bir süre kk sitesine girmeyeceğim..byyyyyyyyy

offffffff offffffff takmıyorum demek bile taktığımı gösteriyor.ben kalkıyorum arkadaş.artık yazı yazmayacağım,yorumda yapmayacağım,görüşmediğimiz günlerde kendine dikkat et.bir süre kk sitesine girmeyeceğim..byyyyyyyyy

cnm gırmeden edemezsın bende öyle dıyodum ama olmuyo...

dertlesmek ıstıyosun onucda..

gusel akapunktur relax yapıyor ayrıca zayıflık yapıyor hafta da 5 kilo veriyorsun bak sen googleden yaz araştır bir sürü yazı çıkar...

gülaycım üzülme olurmu herşeyin hayırlısı buraya da gel sensiz olmaz be güzelim...

nuraycım dua ediyorum sizlere de cnm benim merak etme sen...ama dediğim gibi bu ay benim hiç aklımda yokken hamiş kaldım çıkarın kafanzıdan

valla kızlar gülay doğru söylüyo bu sitede hep bebişi hamişlik hakkında konuştuğumuz için aklımızdan çıkmıyo ki ama diğer tarafdanda bağımlılık yaptı ben bi süre girmeyecem dedim ama yapamıyorum sizleri merak ediyorum
ama ben bu ara öok rahatım bayramın ilk günü yumurtlama günün başaldı netten baktığımda 5 gün sürdüğü görünüyo yani yarın bitiyo ben eşimle adetim bittikten 3 gün sonra 1 gün ara ile ilişkiye girmeye başladım yumurtlama günlerimde ise hergün ama birkere
adam iyice sinir oluyo bana artık ilikşiye girereken gülmekten kırılıyorum adam görevlerinize hazırım diyo bana ya bu aydan hiç ümitli değilim valla ölesine ilişkiye giriyormusuz gibi geliyor bana ama bildiğim bişey var böle giderse adam hiç yapmayacak bıktı ya diyo canmı dayanır ama ne yapayım kızlar doktor birgün ara ile yapın daha sağlıklı dedi ...şimdi bişey soracam ben gecen ay 28 de adet oldum netten yumurtlama günümü hesaplarken 34 günde bir adet oluyorsunuz sonraki adetiniz tahmini 31 ekim dedi ben 31 ekimi bekleyim yoksa 28 ekimimi?gerçi 31 kadar kesin olmam lazım ama sorayım dedim

PASPAL tebrikler canım görmüssün bebişini inşallah sağlıkla kucağına alırsın

sağol tebessüm...dırım kızı geçen ay 28 inde olmuşun bence 31 i bekle bende netten hesapladım ve hesaplaırma göre bu ay hamiş kaldım bence net te ki hesaplama doğru sonuç veriyor sen 31 ekim i bekle cnmcım...olurmu çok kafana da takma...ben eşimle gün aşırı yapmadık hergün yaptık vallahi ama hüç bebeiş düşünmedik o an sadece ayıp olucak ama zevk almayı düşündük ve gün aşırı diye de şartlamadık kendimizi hafta sonları sabah akşam oldu kızım ben çok mu azgınım ya...bu hamilelik beni iyice delirtti hiç adamın tepesinden inmek istemiyorum o da keseye zarar vercem diye çocuk canı çıkıyor ne olcak benim bu sonum....ah ahhhh 9 ay bitmez ki... :))))

ben ilk doktora gittiğimde hcg 22 cıkmıstı.sonra 1000 cıktı.10 gün önce ultrasonda sadece kese vardı bebek yoktu.bugun de sadece kese göründü buyüzden doktor vajinal muayene yaptıve bebeğin kalp atışını duydum, ben de alttan olunca tedirgin oldum ama bişey olmaz.yani bebeğin küçük olduğu için görünmemiştir.benim 6 hafta 3 günlük ama alltan muayene ile ancak görebildik.

valla paspalcığım ben bir yerde okudum hamile bayanlar daha istekli oluyormuş hamişlik döneminde ama doğru ama yanlış okudum bir yerde ....
bana gelince valla cnm hergün yaparsak adam deli oluyor bide sabah aksam he haytta yanaşmaz adam diyor bütün gün işde canım çıkıyo bide eve gelince ....
yanlız biz birleşirken aklıma bebek felan gelmiyo öle bir hal alıyozki anasını satayım gülmekten olaya konsantre olamıyoz zaten bu ay ümidim yok 1 ekimde adetim bitti 4 ekimde 1 gün ara ile birlikte olduk taki bayrama kadar işlte bayramdada hergün oluyoruz bu çarşambaya kadar yumurtlama günüm sürecek ama çarşamba aksamı annem gelecek halamla yatıyo taa perşmebe aksamı gidecekler yani perşembe gecesi ve h.sonu pazara kadar olabilceğiz çünki eşim seyhate gidecek ve h.sonları eve gelecek offf yani bu ay 2 hafta birlikte olmuş olacaz o yüzden bu ay tırtt oldu neyseeeee birdahakine

X