🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Selamlar
Biz de bugün yine sabahtan dışarıda idik.
Bisiklet turuna çıktık çocuklarla.
Parkta mola verdik kahvaltı yaptık oynadık tekrar sürdük. Yine mola bu sefer pastayla 🤦‍♀️bu Alman pastaları beni bitirecek.

Yazayım ne yediğimi.

Sabah 8 de
Bir elma
Kayısı çayı

9.45
Bir yumurta
Biraz mantar sote
2 dilim ekmek
Salata biraz
Birkaç acı biber

13.00
Bi kahve sutlu
Yarım dilim elmali Kuchen

15.00
5 6 Antep fıstığı

Şuan iştahım yok ,yemek pişiyor acıkırlar birkaç dilim et salata yerim.

Spor
Adım 5.000
35 dk bisiklet sürme
Kimi etiketleyecektik bide 🙈
Ah o pastalar. Bence sürekli olmadığı ve ölçülü olduğu sürece ara sıra her şeyden azar azar yenilebilir diyet yapılırken. Ben de dün tatlı yemiştim bakalım sonuçlar cuma günü nasıl gelecek. Bisiklet ve yürüyüş de var zaten yakmışsındır sen o pastayı😅

Ah o pastalar. Bence sürekli olmadığı ve ölçülü olduğu sürece ara sıra her şeyden azar azar yenilebilir diyet yapılırken. Ben de dün tatlı yemiştim bakalım sonuçlar cuma günü nasıl gelecek. Bisiklet ve yürüyüş de var zaten yakmışsındır sen o pastayı😅
Ya normalde olmasa aramam da yemem de ,kıza aldık bitiremedi. Yoksa ben sadece kahve almıştım.

Merhaba,

7Mayıs
09.30 Türk kahvesi
12.00 zencefilli limonlu sıcak su
14.00 yulaflı omlet, 2 kaşık kıyma
15.00 1 bardak ayran, 1 avuç çiğ badem
18.00 latte
20.30 tavuk şinitzel, salata
2 litre su
Spor: 6 bin adım (6000x0,035)=210 pn
60 squat: (60÷2) 30 pn
50 ip atlama: 50 pn
Leslie 15dk (15x5) 75
Toplam: 365 L lisbethsalander00

Kızlar sporu bu şekilde hesaplayıp yazmanız lazım ilk sayfada var puanlar. Parantez içini yazmanıza gerek yok ben göstermek için yazdım hepimize bol eksili bir hafta olsun :dua: :spor:

Ballar Günaydın. Berbat bi hafta sonu geçirdiğim için yazamadım buraya. ben sanırım diyeti de sporu da bu şekilde yapmayı bırakacagım. çok yoruldum ve yetişemiyorum artık hiç bişeye. uyamıyorum da zaten listeye falan artık. üzgünüm kızlar. sizle sohbet etmeye gelirim arada . yeniden motivasyonumu yakalarsam da yine gelirim ama şuan o kafadan çıktım sanırım.

Ballar Günaydın. Berbat bi hafta sonu geçirdiğim için yazamadım buraya. ben sanırım diyeti de sporu da bu şekilde yapmayı bırakacagım. çok yoruldum ve yetişemiyorum artık hiç bişeye. uyamıyorum da zaten listeye falan artık. üzgünüm kızlar. sizle sohbet etmeye gelirim arada . yeniden motivasyonumu yakalarsam da yine gelirim ama şuan o kafadan çıktım sanırım.
Çok yol almışsın çok güzel ilerlemişsin🧡 Kilo almak ne kadar kolaysa vermek de o denli zor oluyor gerçekten hele de yiyerek rahatlayan biriysen. O kafadan çıkmış olamazsın birkaç gün önce ne kadar motive olduğunu hatırlıyorum. Şuan yorgun hissediyorsun sadece. Birkaç gün mola vermek mantıklı olabilir. Kendi adıma hedefine ulaştığını görmeyi çok istiyorum ve çok az kalmış 🙃 insan her zaman aynı noktada duramıyor elbette. Modumuz bazen düşük bazen yüksek. Ben iyi hissetmiyorsam daha çok yemek istiyorum. Birkaç gün içinde kendini daha iyi hissedeceğini düşünüyorum🧚‍♀️

Çok yol almışsın çok güzel ilerlemişsin🧡 Kilo almak ne kadar kolaysa vermek de o denli zor oluyor gerçekten hele de yiyerek rahatlayan biriysen. O kafadan çıkmış olamazsın birkaç gün önce ne kadar motive olduğunu hatırlıyorum. Şuan yorgun hissediyorsun sadece. Birkaç gün mola vermek mantıklı olabilir. Kendi adıma hedefine ulaştığını görmeyi çok istiyorum ve çok az kalmış 🙃 insan her zaman aynı noktada duramıyor elbette. Modumuz bazen düşük bazen yüksek. Ben iyi hissetmiyorsam daha çok yemek istiyorum. Birkaç gün içinde kendini daha iyi hissedeceğini düşünüyorum🧚‍♀️
Canım çok teşekkür ederim. Yazdıkların iyi hissettirdi. Evet bende mutsuzsam bişeyler çok üst üste geldiyse bi de diyetyapıyorum ya diye üzülüp oturup yiyorum bu ara. 5 aydır sürekli engellemek zorluyo artık. belki de haklısın. bi kaç güne toparlarım. İnşALLAH da öyle olur cünkü hedefime ulaşmak ve başardım demek de istiyorum.

Kuzum şuan devam et vs demicem bunlar daha da baskı altında hissettirecek seni anlıyorum. Çok güzel kilo verdin bunu bil kendini tebrik et bir süre dinlen, emeklerini unutma bence, kendimizi kilo alınca suçluyoruz kilo verip biraz yoldan çıkınca yine suçluyoruz ama tahdirnetmeyi atlıyoruz. bence yorulman da çok normal, yemen diyeti bozman da çok normal, dinlenip geri dönmen de. Bence az bi mpladan sonra gelirsin sen Ankara buna hazır değil 🥺😄

Kuzum şuan devam et vs demicem bunlar daha da baskı altında hissettirecek seni anlıyorum. Çok güzel kilo verdin bunu bil kendini tebrik et bir süre dinlen, emeklerini unutma bence, kendimizi kilo alınca suçluyoruz kilo verip biraz yoldan çıkınca yine suçluyoruz ama tahdirnetmeyi atlıyoruz. bence yorulman da çok normal, yemen diyeti bozman da çok normal, dinlenip geri dönmen de. Bence az bi mpladan sonra gelirsin sen Ankara buna hazır değil 🥺😄
*takdirdir o😄 tahdir olsa duramazdık.
Düşün ne kadar uzaksam hadiseye kelimeyi yazamadı bünye.
Hepimizi takdir ediyorum yaza giriyoruz doğa uyanıyor bizde gel gitler elbet olacak hadi hadi koyun yeşil çayları :kahve:

Balım cok teşekkür ederim. ve o kadar da haklısın ki. kendimize kızmaya gelince en önde gidiyoruz ama takdire gelince yok.

Kızlar kusura bakmayın gelemedim. Ailevi problemler yaşıyorum ne olacağı belli değil. Kafamı biraz toparlayıp girdim buraya da.
Bi süre gelemicem merak etmeyin tekrar kusura bakmayın iyi değilim .
Hersey görünce olsun, Rabbım hakkında hayırlı olanı versin.

X