2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    293
Benim kızım kahkaha attı bugün ❤️ yüreğim eridi ❤ şimdiye kadar duyduğum en güzel sesti❤️şükürler olsun 🙏🙏🙏
Maşallah maşallah 🥰 🧿 tam kaçıncı ay/gündesiniz acaba, merak ediyorum kahkaha ne zaman atacak bizimki 😁 sesli gülme olayını çok severim bebeklerde 😍🥰 hep gülsün inşallah bütün bebekler sağlıkla 🙏

Neden önerilmiyor? Ben yeni takmaya başladım gündüzleri takıyorum ama uyurken çekiyorum
Tam bu sebeple. Uyurken vs kopma yutma ya da boğazında sıkı olursa boğulma vs durumları. Allah esirgesin hepsini. Ben takmayı düşünmüyorum hele boynuna, ama takacak olursanız da ayak bileğine falan takabilirsiniz

Kızlar ek gıda alışverişi yaptınız mı? Ben daha ek gıda süreci ile ilgili hiç bişey almadım. Kim ne aldı fikir verir misiniz? Ne almamız lazım
Ben hamileyken indirimlerden buharlı pişirici ve yoğurt makinesi almıştım, sadece mama sandalyesi kaldı. Onun dışında bir şey almayacağım zaten o özel tabak çanaklar biraz gereksiz geliyor doğrusu

Tam bu sebeple. Uyurken vs kopma yutma ya da boğazında sıkı olursa boğulma vs durumları. Allah esirgesin hepsini. Ben takmayı düşünmüyorum hele boynuna, ama takacak olursanız da ayak bileğine falan takabilirsiniz
Allah korusun 🙏🏻 uyurken değilde gündüz gözümün önündeyken taksam diyorum ama bilemedim

Iyı kötü meme alıyordu bugün almadı bız hasta olduk garantı çok halsızım boğazlar sısmıs benım yutkunsmıyırum efe hırlıyor büyük oğlan geçmeyen bıe öksürüğü ve burun tıkanıklılıgı vardı ondan mı grctı bılmıyorum çok fenayız

Iyı kötü meme alıyordu bugün almadı bız hasta olduk garantı çok halsızım boğazlar sısmıs benım yutkunsmıyırum efe hırlıyor büyük oğlan geçmeyen bıe öksürüğü ve burun tıkanıklılıgı vardı ondan mı grctı bılmıyorum çok fenayız
Çok geçmiş olsun. Bendende oğluma geçmişti hemen doktora götürdüm

Kızlar ev sinek kaynıyor bugün :KK43: bi tanesi de oğlumu ısırmış yüzünü :KK43: nasıl bir önlem alıyorsunuz ne yapmamız lazım fikir verir misiniz

Maşallah maşallah 🥰 🧿 tam kaçıncı ay/gündesiniz acaba, merak ediyorum kahkaha ne zaman atacak bizimki 😁 sesli gülme olayını çok severim bebeklerde 😍🥰 hep gülsün inşallah bütün bebekler sağlıkla 🙏
83 günlük🥰 sadece 1 kere yaptı ama 😞 neler yaptım tekrar yapsın diye yapmadı sipa 😃 bebeklerimiz hep gülsün insallah 🧿🧿🧿❤️

Bi anda söylemezler sanirim. Mesela bizim kontroller hep 2 haftada birdi. 3. Ay kontrolune kadar. Her gittiğimizde 2 hafta sonra geldiğimizde o haftanın konusuyla ilgili özet geciyodu. Artık ayda bir göreyim dedi riski durum görmüyorum dedi. Ayın 8 inde 4. Ay kontrolune gidicem. Bu ay değilde bi sonraki 5. Ayda konusu açılır belki. Aslinda ben 5. Aydan 6 ya geçerken yavaştan başlatmak istiyorum ama işte oturma durumları önemli. Gün içinde kucakta 30 40 sn kadar hafiften kemiklere çok yük bindirmeden oturtuyorum. Bide seviyo etrafı dik halde durup bakmayı. Bu ay gidince oturtma konusunu danisicam. Ya o kadar pis bi durum ki. Eger zamanında doğmuş olsaydı pek doktora danışmadan ayına girince herseyi usulüne göre ilerlerdim ama erken doğunca gelişimine göre uygun mu bilemediğim için icazet almadan hareket edemiyorum. Rota aşısı yaptircaktik onay versem mi vermesem mi diye kendi kendine tartıştı odada. 3. Aydasinjz ama böylesiniz yok kilosu böyle yok haftası böyle derken kendince savaş verdi adam 😂 yasitlarini yakalayana kadar doktora bağımlı ilerliycex mecbur. Ama gittiğimde konusu açılırsa yazarim sanada. Sende haberdar et beni.
Aynen öyle erken doğduğu için atak haftalarını bile hesaplayamıyoruz.bizim de ayın 8 inde randevumuz yine görüşüp neler söyledikleri hakkında haberleşelim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌸

Bende düşünüyorum m ondedıkllerını almayın ebebek baktım hatta yoğurt yapmak makıneeınde vardı
Buharlı pisiruci yerine ben, normal tencere userine koyulan pisiriciden alcam. Yoğurt yapma mak. Almayı düşünmüyorum kendimize mayalıyorum. Zatrn o şekilde. Oğluma da yaparım minik kavanozlara

Buharlı pisiruci yerine ben, normal tencere userine koyulan pisiriciden alcam. Yoğurt yapma mak. Almayı düşünmüyorum kendimize mayalıyorum. Zatrn o şekilde. Oğluma da yaparım minik kavanozlara
Bn de önce tencere üstüne koyulandan alırım zaten bi kaç ay diye düşündüm ama kullananlar çok pratik deyince kafam karıştı.. O yüzden buharlı pişiriciye döndü aklım

X