İlk tüp bebek transferi 6.gün

Benim ilki tuttu 8 haftalıkken kaybettim tutma konusunda sıkıntı olmadığı için düşük odaklı çalıştı doktorum. Büyük ihtimal kan pihtilasmasi yatkınlıktan dolayı dedi. En az 3-5 yıl oksapar iğne kullanicam karnimdan hamile kalmasam bile hematoliji ile tüp bebek doktorum birlikte tedavime bakıyor
Aslında sebebi bulununca herşey daha yolunda gidiyor bu sefer Allah'ın izniyle herşey çok güzel olacak o halde güzel habere az kaldı diyelim 🧿

Benim ilk ve tek embriyo transferimdi benim başka embriyom yok 7 yumurtadan sadece bir tanesi döllendi 5. Güne ulaşıp gen testine gidip normal transfer edilebilir oldu yani benim tek şansım vardı Rabbim çok şükür pozitifi gösterdi inşallah tamamına da erdirir 🤲
Kalitesi neydi ?

Amin testinizin sonucunu bende öğrenmek isterim sağlıkla gelsin inşallah ben şu an 11+1 haftalık hamileyim sağlıkla ilerlesin süreçlerimiz sağlıkla alalım kucaklarımıza
Merhabalar Sizin adınıza çok sevindin sağlıkla ilerlesin insallah hamişliğiniz 🙏Aynı dr da bende şuan tedavideyim bizimde pgt li olacak c tesi opu olacağım ve malesef tek yumurta alınacak gibi görünüyor:KK43: Umut oldunuz bana umarım benimde altın yumurtam olur

Merhabalar Sizin adınıza çok sevindin sağlıkla ilerlesin insallah hamişliğiniz 🙏Aynı dr da bende şuan tedavideyim bizimde pgt li olacak c tesi opu olacağım ve malesef tek yumurta alınacak gibi görünüyor:KK43: Umut oldunuz bana umarım benimde altın yumurtam olur
Bence Murat hoca çok doğru bir tercih sizin içinde hayırlı olsun inşallah sağlıkla döllenip beşinci güne gelip transfer edilebilir çıkar pgt testiniz gerçekten ben Umut olayım size Allah bir tanesine can verecekse veriyor ve Murat hoca da söylemiştir ben siz ve yer yüzünde ki herkes bir yumurta bir spermden dünyaya geldi şu an16+4 haftalık hamileyim Edirne den Ebru size çok selamlarını iletti bile derseniz çok mutlu olurum

Bence Murat hoca çok doğru bir tercih sizin içinde hayırlı olsun inşallah sağlıkla döllenip beşinci güne gelip transfer edilebilir çıkar pgt testiniz gerçekten ben Umut olayım size Allah bir tanesine can verecekse veriyor ve Murat hoca da söylemiştir ben siz ve yer yüzünde ki herkes bir yumurta bir spermden dünyaya geldi şu an16+4 haftalık hamileyim Edirne den Ebru size çok selamlarını iletti bile derseniz çok mutlu olurum
Çok Teşekkür Ederim İnşallah 🙏 Doğru hepimiz bir yumurta bir spermden dünyaya geldik Ama Dogru zaman yada doğru yerdemiyim bilmiyorum umarımm dediğiniz gibi olur inşallah .Ve gerçekten umut oldunuz 🥰Bebişin cinsiyeti belli olmuştur sağlıkla gelsin insallah ❤️Tabiki selamınızı iletirim 🙏🥰

X