2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

nesilsah nesilsah ay sen naptın gece gündüz işini?
Canım gündüz saatte bir emzirmrk için aldım cok fazla derin uykuya özellikle 7 den sonra daldırmadım. 10 da sağdığım sütü verdim uyuttum. 12 de de mama verdim hıc uyanmadı. Şimdi emziriyorum:) bakalım uyuyacak mı tekrar . Ama bu saate kadar durması bile makul dün geceye göre

Canım gündüz saatte bir emzirmrk için aldım cok fazla derin uykuya özellikle 7 den sonra daldırmadım. 10 da sağdığım sütü verdim uyuttum. 12 de de mama verdim hıc uyanmadı. Şimdi emziriyorum:) bakalım uyuyacak mı tekrar . Ama bu saate kadar durması bile makul dün geceye göre
Ay maşallah

Saat 8den beri emziriyorum kafayı yemek üzereyim normalde ben uyandırıp meme verirdim bu akşam ayrılmadı memeden sütüm mü yetmiyor acaba aç olsa da ağlamaz mı?
streslidir ve sizin sıcaklığınızla emmeyle rahatlıyodur. Fazla emdiği için kusma var mı

Günü gününü tutmuyo bu bebislerin saat 1den beri ayaktayiz 😃 halbuki onceki gece cok guzel uyumustuk ayagimda salliyorum hamileyken yapmam dedigim herseyi yaptirdi bu kiz bana😃

Geceleri alt değiştirmek resmen kabusum oldu ya, açken çığlık çığlığa asla izin vermiyor tekmelerden altını almam mümkün değil yani bezi bağlayamıyorum, emziriyorum bir güzel uykuya dalıyor, kusmasın diye gazdı dik tutmaydı uyumaya devam ama sonra altını alırsam uyanıyor ve bi daha uyku yok😫
Bn kala yapmadıysa almıyorum. Benim bebişimde ağlayarak uyanıyor meme almadan susmuyor oyüzden önce alt değiştiremiyorum. Kaka yapmadıysa, koku yoksa değiştirmiyorum geceleri

Kızlar göğüs yaralarınız oldu mu. Okadar acıyo ki emzirmek istemiyorum. Bide benimki emzik almıyo o yüzden saat başı memede. Herşeyi denedim geçmiyo. Ee bi yandan sürekli emdiği için yaralar kapanmıyo. Böyle yarık yarık oldu. Birde siz süt sağıyo musunuz sağıyosanız neyle sağıyosunuz. Acaba diyorum sağıp mı versem bikaç gün iyileşene kadar.

Kızlar göğüs yaralarınız oldu mu. Okadar acıyo ki emzirmek istemiyorum. Bide benimki emzik almıyo o yüzden saat başı memede. Herşeyi denedim geçmiyo. Ee bi yandan sürekli emdiği için yaralar kapanmıyo. Böyle yarık yarık oldu. Birde siz süt sağıyo musunuz sağıyosanız neyle sağıyosunuz. Acaba diyorum sağıp mı versem bikaç gün iyileşene kadar.
Ne kadar oldu emzirmeye başlayalı? Artk geçti benim acısı ve yarası, ama şuan sadece meme ucunu alıyorsa, tüm kahverengi yeri kavramıyorsa acı devam etmesi bu yüzden olabilir

Gündüzleri uyuklayarak emiyor gece çok aktif emdi gözleri de açıktı. Ben de kusar diye korkuyordum kusma falan olmadı acaba sütün mü yok diye süt sardım süt de var sanırım stresli de dün aşı olmuştu ondan dolayı emmek istedi geceleri çok zor geçiyor🥲

Benim olmuştu ilk günler, gümüş kapak aldım hala kullanıyorum ara ara o bayağı rahatlattı beni

Ne kadar oldu emzirmeye başlayalı? Artk geçti benim acısı ve yarası, ama şuan sadece meme ucunu alıyorsa, tüm kahverengi yeri kavramıyorsa acı devam etmesi bu yüzden olabilir
40ımız çıkıyo bugün. Benim şu 1 haftadır felaket göğüs yaralarım. Doğru tutuyo aslında ama geçiremedim bi türlü. Emzirmeyi bırakmayı düşünüyorum acıdan

Her emdikten sonra sütünle ya da zeytinyağ ile o bölgeye sürüp gümüş kapakla kapat. Ben öyle yapıyorum. Takip ettiğim emzirme danışmanları gümüş elementinden başka o bölgeyi hiçbir aparatın iyileştirme gücü olmadığını söylüyor. Süt sağıyorum ben emzirme sonrası ama o da acıtıyor zaten

40ımız çıkıyo bugün. Benim şu 1 haftadır felaket göğüs yaralarım. Doğru tutuyo aslında ama geçiremedim bi türlü. Emzirmeyi bırakmayı düşünüyorum acıdan
Arada bi silikon uçla emzirin. Zeytinyag surun gogus ucunuza . Ama silikon ucu surekli kullanmayin sonra birakmiyo bebisler

Her emdikten sonra sütünle ya da zeytinyağ ile o bölgeye sürüp gümüş kapakla kapat. Ben öyle yapıyorum. Takip ettiğim emzirme danışmanları gümüş elementinden başka o bölgeyi hiçbir aparatın iyileştirme gücü olmadığını söylüyor. Süt sağıyorum ben emzirme sonrası ama o da acıtıyor zaten
Gümüş kapak en balından beri kullanıyorum. Zeytinyağ, kantaron, lansinoh denedim hep ama çare olmadı. Okadar kötü durumdaki canım çok acıyo. Oğlumda saat başı emiyo. Mama vereyim dedim arada memeler dinlensin kıyameti koparıyo. Memede uyumaya alıştı. Çok çaresizim

X