2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Her emdikten sonra sütünle ya da zeytinyağ ile o bölgeye sürüp gümüş kapakla kapat. Ben öyle yapıyorum. Takip ettiğim emzirme danışmanları gümüş elementinden başka o bölgeyi hiçbir aparatın iyileştirme gücü olmadığını söylüyor. Süt sağıyorum ben emzirme sonrası ama o da acıtıyor zaten
Gümüş kapak en balından beri kullanıyorum. Zeytinyağ, kantaron, lansinoh denedim hep ama çare olmadı. Okadar kötü durumdaki canım çok acıyo. Oğlumda saat başı emiyo. Mama vereyim dedim arada memeler dinlensin kıyameti koparıyo. Memede uyumaya alıştı. Çok çaresizim

Kaşık biberona koyuyorum öyle veriyorum. Ben emzik ve biberonu tamamen kaldırdım. Çünkü meme reddi yapıyormuş. Bi tık büyüyünce vericem
Bnde kaşık biberon kullanıyorum mama verdiğimde. Doktoruma sorucam ne zaman biberona geçebilirim diye. Emzikte vermedim başta. Şimdide almıyo emziği. Emziksizde çok zor. Beni emzik yaptı.

Kızlar göğüs yaralarınız oldu mu. Okadar acıyo ki emzirmek istemiyorum. Bide benimki emzik almıyo o yüzden saat başı memede. Herşeyi denedim geçmiyo. Ee bi yandan sürekli emdiği için yaralar kapanmıyo. Böyle yarık yarık oldu. Birde siz süt sağıyo musunuz sağıyosanız neyle sağıyosunuz. Acaba diyorum sağıp mı versem bikaç gün iyileşene kadar.
Gümüş kapaklar ve krem bende çok işe yaradı
Bir de bebeğiniz kaç günlük?
Sanırım ilk başta memenin ucundaki küçük delikler açıldığı için acıyor sonradan geçti benim
Dayanabilirseniz almayın çünkü gümüş kapaklar aşırı pahalı

Kızlar benim gibi memesi boşalınca tutturmakta zorlanan var mı?
Doluyken kapıyor ama biraz boşalsın, menelerim küçük sünger gibi oluyor ucu, ağzına sokamıyorum bir türlü :KK43: son sütü içiremiyorum

Kaşık biberona koyuyorum öyle veriyorum. Ben emzik ve biberonu tamamen kaldırdım. Çünkü meme reddi yapıyormuş. Bi tık büyüyünce vericem
Kaşık biberonla denedim bende ama verene kadar krize giriyo durmuyo hiç napcam bilmiyorum. Ne zamana kadar vermeyin diyolar biberon?

Doluyken kapıyor ama biraz boşalsın, menelerim küçük sünger gibi oluyor ucu, ağzına sokamıyorum bir türlü :KK43: son sütü içiremiyorum
Ben zorlanıyorum benimkilerde küçük boşalınca özellikle sağ memeyi almakta çok zorlanıyo baya cebelleşiyoruz

Silikon uça gecmeden 10 kez düşün bence cunku bırakması asırı zor. İstersen şırıngayla meme ucunu cıkar öyle dene.

X