Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    66
Çok çok sevindim, tebrik ediyorum inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsin :))

Acaba kan versem çıkar mı? Kaset test yaptım negatif çıktı. İlk gebeliğimde de tüm kaset testler negatif çıkıyordu. Sizde de olduğu gibi relgden 10 gün önce kasık sancıları başladı. Kremsi akıntım var ama yine de insan emin olamıyor.

Sizin adınıza çokkk sevindimm :))))
Aynı belirtiler bende de var
Benim bat 6 Mart
Erken gebelik testim var ama henüz erken diye bekliyorum bakalım

Kızlar Tüp Bebek Sürecindeyim. SAT 3 Şubat. Embriyom 20 şubatta normal döngü takip ediliyormuscasına transfer edildi. 4 Mart test günüm. Eğer pozitif olursa bende Kasım annesi olacağım. Önden yazmak istedim. 5 senedir evliyim ve hiç hamile kalamadım. Sebebi açıklanamayan infertilite ile 6 kere çatlatma tedavisi , 3 kere aşılama yaptılar. İlk tüp bebek deneyimim. Umarım bu sefer de negatifi görmem 🥹 hepimiz küçük akreplerimizi kucağımıza alırız 🦂♏🥰🤲

Kızlar Tüp Bebek Sürecindeyim. SAT 3 Şubat. Embriyom 20 şubatta normal döngü takip ediliyormuscasına transfer edildi. 4 Mart test günüm. Eğer pozitif olursa bende Kasım annesi olacağım. Önden yazmak istedim. 5 senedir evliyim ve hiç hamile kalamadım. Sebebi açıklanamayan infertilite ile 6 kere çatlatma tedavisi , 3 kere aşılama yaptılar. İlk tüp bebek deneyimim. Umarım bu sefer de negatifi görmem 🥹 hepimiz küçük akreplerimizi kucağımıza alırız 🦂♏🥰🤲
Umarım sağlıkla kucağımıza alırız. ❤️ Bende akrebim eşimde akrep inşallah yavrumuzda akrep💞

Merhaba kızlar bende 1 buçuk yıl önce 4 aylık bebeğimi kalbi durdu kaybettim şimdi ilk defa dün korunmayarak başladım bi anda bakalım bende burda hamile olarak sizinle devam etmek istiyorum

Geçen sene 17Şubattı transfer tarihim. Dayamayıp 25 şubatta kan testi vermiş ve 109 görmüştüm. 2023 Kasım anneleri grubuna dahil olmuştum. Şimdi evladımı kollarıma aldım bile.
Dilerim çok güzel haberler alırsın ve alırsınız arkadaşlar.
🙏

Geçen sene 17Şubattı transfer tarihim. Dayamayıp 25 şubatta kan testi vermiş ve 109 görmüştüm. 2023 Kasım anneleri grubuna dahil olmuştum. Şimdi evladımı kollarıma aldım bile.
Dilerim çok güzel haberler alırsın ve alırsınız arkadaşlar.
🙏
Sağlıkla büyütün inşallah ya 🥰 Sizin embriyonuz kaçıncı gündü kalitesi neydi acaba ☺️

Sağlıkla büyütün inşallah ya 🥰 Sizin embriyonuz kaçıncı gündü kalitesi neydi acaba ☺️
5.gün iyi kaliteydi ama onun bir de harfi vardı dimi insan beyni ne acayip onu unutmuşum.
Hiç unutmam dediğin şeyleri, çektiğin acıları kalbini duyduğun an unutuyorsun.
🙏

Canım kızlar çatlatma iğnesi 15.gün idrar testinde negatif çıktı erken gebelik akşam ince çizgi oluşmuştu saat ıtıbarıyle 18.gündeyim hala adet yok göğüs ucu hassas 14. Gün ovulasyon pik geç döllenme olabilir mi 🥺

X