Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 97 49,0%
  • erkek

OY: 94 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    198
Selam kızlar.
Randevusu olanlar inşallah güzel haberlerle gelirler. Instagramdan hastane cikisi yaptırmıştım bugün foto attılar 3 gün sonra elinize ulaşır dediler. Siz de görün istedim güzel teyzeleri🤗🤗Eki Görüntüle 3416650
Hayırlısıylaaa giymesine nasip olsun insaallah kuzum bu galiba 3 cü oğluşun😍

Neden ama yani ben anlam veremiyorum tamam herkesin kendi hayat telaşı var ama benim en yakın arkadaşım hamile olacak, ben arayıp sormayacağım 🙄 mesela bir tanesi tutturdu hediye alacağım o benim ilk yeğenim diye, en sonunda tamam dedim belki iki ay geçti üstünden bayramda bile yazmadı 🤣🤣 biraz manevi destek fazla fazla yeterdi neyse ki siz vardınız bütün bu yolculukta kendimi yalnız hissetmedim 😍 bebişler de geliyor zaten her şeyi unutup bulutların üstünde yaşayacağımız günlere çokk az kaldı 💕💕
Bizim konusmadigimiz bir gunumuz olmazdi inan ki… belki de gozden ırak olan gonulden de ırak oldu bilemiyorum gercekten… burasi bana da cok iyi geldi gercekten hic tanimadigimiz insanlari merak eder olduk, mutluluklarini paylasir olduk🥹 yakinda tum dunyamiz bebisler olacak kimseyi takmayacagiz bile💕🙏🏼

Bizim konusmadigimiz bir gunumuz olmazdi inan ki… belki de gozden ırak olan gonulden de ırak oldu bilemiyorum gercekten… burasi bana da cok iyi geldi gercekten hic tanimadigimiz insanlari merak eder olduk, mutluluklarini paylasir olduk🥹 yakinda tum dunyamiz bebisler olacak kimseyi takmayacagiz bile💕🙏🏼
Hepsine katılıyorum canım 💕 yaş geçtikçe neden insanın arkadaş çevresi daralıyor anlamaya başladım 😂

Nasıl olayim bebeğimm 7 den beri ayaktayım gün geçmiyor sanki çoktauykum var uyumak istiyorum paçi uyutmay beni😀😀
Nolur bi ay şöyle bi uyusam zaten ondan sonra tempo var :KK48:
Tesekkür ederimm vardı kızımdan yana baktık solmuş hemen indirimide vardı aldık beşiktaştan kaçırmadan😀
Sen nasılsınn😘😘
Evet senin daha zor geçiyordur günlerin +1 le, iyi olsunlar hep 🙏🏻🙏🏻 iyi yapmıssınız, ben de iyiyim ama 32. Hafta gerçekten hem psikolojik hem bedensel zorlamaya basladı beni tek tesellim sürecin sağlıkla ilerliyor olması cok şükür 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Kızlar konudan bağımsız karcherin gırgır gibi olan ama şarjlı süpürgesini deneyen var mı fiyat olarak makul geldi bana dysona o kadar veresim yok robot süpürge xiaomi var ama o da bu ara sinirimi bozuyor her şeyini değiştirdim ama yinede kırıntı falan bırakıyor ( süpürgeye de sarmazsın hdjdjdjdjs) yorumu olan var mı
Bende de xiaomi mop pro var idare ediyorum, kırıntıları ıslak mendille alıveriyorum halı kenarında oluyor. Benim arkadaşlar arnica aldı dikey süpürge, memnunlar
Selam kızlar.
Randevusu olanlar inşallah güzel haberlerle gelirler. Instagramdan hastane cikisi yaptırmıştım bugün foto attılar 3 gün sonra elinize ulaşır dediler. Siz de görün istedim güzel teyzeleri🤗🤗Eki Görüntüle 3416650
Harika olmuş, fiyatı ne kadar

Kızlar konudan bağımsız karcherin gırgır gibi olan ama şarjlı süpürgesini deneyen var mı fiyat olarak makul geldi bana dysona o kadar veresim yok robot süpürge xiaomi var ama o da bu ara sinirimi bozuyor her şeyini değiştirdim ama yinede kırıntı falan bırakıyor ( süpürgeye de sarmazsın hdjdjdjdjs) yorumu olan var mı
ben şuan robotla iş görüyorum dip bucak temizlikte de normal süpürgemi kullanıyorum , karcher buhar temizlik konusunda çok övülüyor ama süpürge olarak hiç deneyim duymadım

Birkez daha robot süpürge almamamı sağladığın için tişikiirler beybitoşko🤭🤭😌

ben şuan robotla iş görüyorum dip bucak temizlikte de normal süpürgemi kullanıyorum , karcher buhar temizlik konusunda çok övülüyor ama süpürge olarak hiç deneyim duymadım
Ben de robotla götüreyim dedim ama kırıntı olayı fazlalaşınca bi acaba dedim neyse şimdilik devam edeyim bakalım canım

Birkez daha robot süpürge almamamı sağladığın için tişikiirler beybitoşko🤭🤭😌
Aslında iyi canım ama hamilelikte biraz ona yüklendiğim için artık error vermeye başladı yoksa yinede memnunum diyebilirim benden de kaynaklı olabilir yani 😄😄

• Komik
Reactions: Jou
Ben de öyle oldum en yakın arkadaşım dediğim kişilerde bile bi kıskançlık sezdim, herkese de ona göre mesafe koymaya karar verdim, neyse ki en yakın arkadaşımı kızımı doğurmaya az kaldı 😄
Ben de böyle hissediyorum ama kimseyle paylaşamıyorum eleştirilmekten korktuğum için. Önceden sık sık görüştüğüm arkadaşım artık neredeyse hiç aramıyor. Konuştuğumuzda da bebek ile ilgili olumsuz şeylerden bahsediyor, ihtimalleri söylüyor. Çok kırılıyorum ama bir şey söylemiyorum. Biraz mesafe koyarak çözebildim. Onu da anlamaya çalışıyorum, çocuk istiyor ama eşi istemiyor. Herhalde benim hamileliğim şu an onu rahatsız ediyor :KK43:

X