Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 96 49,5%
  • erkek

OY: 91 46,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,1%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    194
Doktorların yorumları farklı olabiliyor ben de ombre yaptırıyorum sordum doktorum asla izin vermedi. Dip boya, düz boya yaptırabilirsin ama o açıcıyı asla solumaman gerekiyor dedi.
Benim doktorum daha rahat. Artık hiçbir şey olmaz merak etme dedi. Ben de ombre gibi yaptırıyorum balyajı ama dibe değdirmeden. Sonuçta bunların hepsi kimyasal benim düşünceme göre de dipten nüfuz etmesi daha sağlıksız gibi geliyor. Ama bir şey olmaz dedi işte. Doğumdan sonra 5-6 saat oturamayacağım için bu aralar yaptırdım yaptırdım. Yaptıramadım 1 yıl daha kalırım 😂

Maşallah yerinde rahat demek kii 😁😁🧿🧿🧿. Ben de dün heyecan yaptım su geldi diye. Meğerse terlemişim 😆😆.
Ben de sabah akinti gibi bi sey hissettim yatarken baya sulu. Kalktim baktim hicbir sey yok gaipten seyler hissetmeye basladim artik🤣🤣🥲
Ben genelde kaçırınca su geldi zannediyorum 😄😄😄😄
Ahahahaha ayyy bende de hem ter hem akıntı hep su zannediyorum bir de tuvalette suyum gelecek anlamayacağım diye ödüm kopuyorr 😱😱🙈

Benim doktorum daha rahat. Artık hiçbir şey olmaz merak etme dedi. Ben de ombre gibi yaptırıyorum balyajı ama dibe değdirmeden. Sonuçta bunların hepsi kimyasal benim düşünceme göre de dipten nüfuz etmesi daha sağlıksız gibi geliyor. Ama bir şey olmaz dedi işte. Doğumdan sonra 5-6 saat oturamayacağım için bu aralar yaptırdım yaptırdım. Yaptıramadım 1 yıl daha kalırım 😂
Evet ben de dipten yaptırmıyorum özellikle de söyledim doktora ama o açıcı çok ağır bi kimyasal onu solumaman gerekiyor dedi peki dedim napiyim 🤭 haklısın ben de daha en az 1 yıl yaptıramam bebe o kadar durmaz izin vermez ki.. napayım beklicem artık 🤷 senin doktorun izin vermiş ne güzel yaptır gitsin doğuma bakımlı girersin ☺️

Rahim agzi uzunlugu ne kadar cikti kuzum?? Yaa hic belli olmaz o bi bakmissin sip diye gelivermis🥹🥹
Geçen hafta 3.20cm’di bu hafta 3.07 gördüm ekranda, doktor da 3 cm, haftasına göre normal dedi sanırım bunlar 40 haftayı doldurana kadar hiç telaşa düşmüyorlar 🤣🤣 senin doktorun da benim doktorun da rahatlığı en üst düzeyde maşallah… ay keşke yaaa bir sürpriz daha yapsa bizi şaşırtsa 😬😬 sen ne zaman görüşüyorsun ebenle 👀

Bende 34+5 im geçen gece biraz fazla yürüdüm diye kaç gündür yürümekte zorlanıyorum.sanki sezaryen olmuş gibi yürürken kivraniyorum.geceleri uykular haram zaten bı yandan mide yanmasi hele yatakta dönmek tam bı işkence😊üstüne hala izne ayrilamadim işe gidiyorum
Ben de biraz fazla yürüyeyim sancı giriyor. 36+1 olduk. Hala çalışıyorum. Çarşamba günü son. Arkadaşlar hergun aaa bugün de dogurmamissin diyorlar.

O
Canim bu da devlet hastanesi eger risk görse o da yaptırmaz dimi dünden beri icim içimi yiyor
Canim oncelikle bu durumu çok düşünme canım. Kendi kendine aciladabilir daha doğuma var.
Stres edersen bebis etkilenir.
Muayenelerini aksatma Allah büyük.
Benim 2. Cocugumda ve bu cocugumda hiç dilanmadigi halde ultrasonu açar açmaz doktoruma ilk sorduğum şey kordon dolanmış mi oluyor. Travma gibi birsey oldu bende bu durum

X