Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    146
Canım günlerimiz aynı seninle. Benim doktorumda 22. Haftadan sonra al dedi. 28 mayısa aldım 22+2 oluyorum.
Bende o zaman o haftada bir güne alayım doktoruma sordum 20 24 arası fark etmez dedi benimde aklım karışmıştı teşekkür ediyorum yardımcı olduğun için 🥰❤️

Bende 20+5 canım benim de mecburi sezeryan olacak eylülün 12-15 i gibi alır diye tahmin ediyorum bebişimi 38. Haftadan sonra alıyorlar genelde
Ben devlet hastanesine gidiyorum o yüzden uzun uzadıya tarih vs konuşamadık doktorum yoğun olduğu için ama genel anestezi istiyorum dedim olur anestezi doktorumuzla görüşürüz dedi ondan kaynaklı tamda bilemiyorum ama eylülde olacak orası belli 🥰 birde ilk gebelik sürecim biraz bu konularda cahilim okuyarak sizlere sorarak birseyler öğrenmeye çalışıyorum

Ben devlet hastanesine gidiyorum o yüzden uzun uzadıya tarih vs konuşamadık doktorum yoğun olduğu için ama genel anestezi istiyorum dedim olur anestezi doktorumuzla görüşürüz dedi ondan kaynaklı tamda bilemiyorum ama eylülde olacak orası belli 🥰 birde ilk gebelik sürecim biraz bu konularda cahilim okuyarak sizlere sorarak birseyler öğrenmeye çalışıyorum
Bende devlete gıdıyorum benım randevuyu 15+5 ken vermıslerdı ilk hep heyecanlı oluyor gercı benım dördüncü ilk gıbı heyecanlıyım 😍😍😍 en kucugum 21 de 10 aylık olucak 😂😂 en buyuklerı 12 ve 11 yasındalar kendimi yaslanmıs gıbı hıssedıyprum 😀😀😀😀

Bende devlete gıdıyorum benım randevuyu 15+5 ken vermıslerdı ilk hep heyecanlı oluyor gercı benım dördüncü ilk gıbı heyecanlıyım 😍😍😍 en kucugum 21 de 10 aylık olucak 😂😂 en buyuklerı 12 ve 11 yasındalar kendimi yaslanmıs gıbı hıssedıyprum 😀😀😀😀
Allah hepsine sağlık sıhhat versin inşallah sağlıkla huzurla mutlulukla büyütürsünüz 🥰 yaşlanmış gibi değilde tecrübeli genç anne olarak görün ama cocukların yaşı büyüyünce sanırım herkes aynı hissediyor benimde 7 yaşında koruyucu aile olduğum bir kızım var bebekken yollarımız kesişmişti bende ona bakınca aynı hissediyorum sonradan kızıyorum kendime dur daha gençsin diye 😃🙈

Detaylı ultrasondan çıktık başka bir kliniğe geldigimiz için çok heyecanlandım panikledim tansiyonum 14e 8 çıktı sonra tekrar ölçtük biraz rahatladım herşeyin iyi oldugunu görünce normal çıktı 11 e 7 çıktı🥰🤣
Ay ne güzel ne dedi doktor kılodisu boyu konusunda 😍😍

Detaylı ultrasondan çıktık başka bir kliniğe geldigimiz için çok heyecanlandım panikledim tansiyonum 14e 8 çıktı sonra tekrar ölçtük biraz rahatladım herşeyin iyi oldugunu görünce normal çıktı 11 e 7 çıktı🥰🤣
Bende öyle olmuştum tansiyon ölçülmedim ama kesin yükselmiştir elim ayağım titriyordu kapısında beklerken çok stres olmuştum 😅😅

ay kızlar hamile halimle ödüm koptu ya mutfaktaydım nasıl olduysa eve fare girmiş kahvaltı hazırlıyordum göz göze geldik hayvanla 😭😭 akşam da bi sesler vardı eşime dedim gider borularından ses geliyor diye ama o su sesidir dedi ama fareymiş şimdi kapan kurduk ama çok korktum ya 😭😭 şimdi mutfağa giremiyoruz

ay kızlar hamile halimle ödüm koptu ya mutfaktaydım nasıl olduysa eve fare girmiş kahvaltı hazırlıyordum göz göze geldik hayvanla 😭😭 akşam da bi sesler vardı eşime dedim gider borularından ses geliyor diye ama o su sesidir dedi ama fareymiş şimdi kapan kurduk ama çok korktum ya 😭😭 şimdi mutfağa giremiyoruz
su iç otur bi rahatla sakinleş canım yaa ne kötü bi durumla karşılaşmışsın ah😐

X