Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    121
Merhaba kızlar,

Dörtlü tarama yaptıran oldu mu aranızda? Benim yarın doktor kontrolüm var. Dörtlü tarama yapılacak. Geçen senede aynı doktora gidiyordum. O zaman yapmamıştık diye hatırlıyorum ama.. Kafam karışık biraz 🤔

Canım doktorla konuştum şimdi enfeksiyon gibi görünmüyor normal karşılıyoruz bu haftalarda
Birde senin plesenta biraz aşağıdaydi daha çok baskı olabilir
dinlenmeye çalış çok uzun süreli ayakta kalma dedi kanama olmadığı sürece sıkıntı yok yine de çok rahatsız olursan gel bakalım dedi öyle kapattık
Hayırlısı bakalim dinlenmeye caliscam
Hepimize sağlıklı süreçler diliyorum💕🙏
Sağol canım inşallah sağlıkla ilerler her şey🥰

Merhaba kızlar,

Dörtlü tarama yaptıran oldu mu aranızda? Benim yarın doktor kontrolüm var. Dörtlü tarama yapılacak. Geçen senede aynı doktora gidiyordum. O zaman yapmamıştık diye hatırlıyorum ama.. Kafam karışık biraz 🤔
İkiliden sonra başka teste gerek olmuyor diye biliyorum ama bilemedim

Merhaba kızlar,

İkiliden sonra başka tarama testine girmemeye karar verdim çok stres oluyorum

Kizlar sıtma alıyor beni ateşim yüksek kasilmaktan karnıma kramplar giriyor çocuğa bişe olcak diye terirginim
Geçmiş olsun canım enfeksiyon felan mi var acaba acilde de hicbirsey yapmiyorlar ki hamilesin diye 😔 ama ağrı kesici serum felan takiyorlar yarın kadın doğum doktoruna ulaş mutlaka sabaha inş birseyin kalmaz

Benim eşim de bankacı ve gerçekten yoğun😕 2 çocuk bide hamilelik çok zorladı bu süreç.. biz istanbuldayız ailem ankara da..6.5 ve 3 yaşındalar.. yorgunluktan akşam karnım ve kasıklarım ağrıyor gelin yardımcı olun diyeceğim kimsem yok annem çalışıyor çünkü😞
Bende çocuk sayısı 1 onun dışında öyle benzer ki durumlarımız 🥺

Bebeğimin hareketlerinden uyuyamıyorum resmen 🥲 Bayağı içimde bi şey hareket ediyor çok acayip 😄 Sanırım az önce elim karnımdayken de sanki nabız atışı gibi pıtpıt hissettim elimle ama tam da emin olamadım
Ay ben nabız atışı gibi hissediyorum karnımda birkaç haftadır ama bebek hareketi değildir diye düşünmüştüm bugün 15 haftalık olduk böyle nabız atışı arka arkaya 5 6 kere hissediyorum sonra kesiliyor acaba o bebek hareketi miydi

Ben de bugün 15.hafta gittim kontrole, oturur pozisyonda bacaklarını kendine çekmiş kafasını dizine yaklaştırmıştı, hareket de etmedi yarım saat dolaşıp tekrar gittim ama yok yine o şekildeydi artık haftaya gelin dedi bir şey göremedi doktor 😄 inşallah haftaya hareketli olur
bizimki iki haftadir boyle insallah seninki haftaya gosterir belli olunca yaz olurmu merak icindeyim

X