Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 43,8%
  • erkek

OY: 8 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 6,3%

• Ankete Katılan
    16
Selam kizlar ilk ultrasonuma 5+3 te girmistim kese gorunmustu dun 6+2 de tekrardan girdim tekrardan kese gorundu doktora cogu 6. Haftasinda kalp atisini duyuyo bende bebek henuz gorunmuyo bos gebelik mi acaba dedim hayir bos gebelik degik 5 6. Haftalarda kese gorunur 8. Haftada kalp atisi duyulur dedi ultrasonda biseyler gosterip bak yeni olusmaya basliyo dedi vajinal ultrason yapmadi ne oldugunu soramadin o an haftaya yine cagirdi benim durumumu yasayan var mi?
Ultrasonun kalitesi bile etkiliyor ya zamanı, görece daha eskiyse o bile duymanı engelleyebilir. Yolk sac vs görünmüştür belki ondan boş değildir demiştir kalbini ferah tut

Maalesef canım. Aslında bir şey sormak istiyorum. Şehir hastanesine gittiğinizde uzman doktora muayene olabiliyor musunuz? Ben bugüne kadar birkaç kez Bilkent'e gittim ve her zaman asistan doktorlarla muhatap oldum.
Evet ben hep doktorun kendisine muayene oldum 3 kez gittim 2si Necati hocaya idi. Çok ilgili kibar bir doktor. Fakat mesela doktor 10 Gibi gelmişti. Öncesinde asistanlar bakmış sanırım. Devlet hastanesinde asistana denk gelme olasılığı fazla ne yazık ki. Ben şu an bütçe ayıramayacağım için en mantıklısı bilkent ve Necati hoca geldi umarım hep onunla ilerletebilirim süreci

Merhabalar,
Yani bu konuda ben yardımcı olamayacağım çünkü ilk gün bu konuyla ilgili net bir uyarıda bulunuldu. Whatsapp grubu açtığı ve gruba dahil olduğu tespit edilen kişilerin hesaplarının kalıcı olarak kapatılacağını belirttiler.
Aaa öyle mi bunu bilmiyordum olabilir çünkü burası da whatapp türevi bi yer olduğu için buradaki etkileşimi kaybetmek istemeyebilirler haklılar

Bu da benim 😍😍 6+5im geç yumurtladım ama doktor haftasından küçük demedi. İçinde embriyoyu gördü boş gebelik değil dedi ama kalp atışını duyamadık 10 gün sonra bi daha gidicez bakalım inşalalh onu da duyarız🙏🏻

Eklentiler

• 4027ABD0-5B1E-4FC0-8531-32E6B088AAE7.jpeg
    4027ABD0-5B1E-4FC0-8531-32E6B088AAE7.jpeg
    77,2 KB · Görüntüleme: 66
  • 10077567-AD64-4370-8888-D64A846D1CB4.jpeg
    10077567-AD64-4370-8888-D64A846D1CB4.jpeg
    74,5 KB · Görüntüleme: 54
Bu da benim 😍😍 6+5im geç yumurtladım ama doktor haftasından küçük demedi. İçinde embriyoyu gördü boş gebelik değil dedi ama kalp atışını duyamadık 10 gün sonra bi daha gidicez bakalım inşalalh onu da duyarız🙏🏻
Benim kesemde boyle bende medicanada yaptirdim ultrason 6+2 yolk sactan bahsetti mi sende ben yolk sac bile yok dedigimde birazcik kizdi internetten bakip geliyosunuz bu gebelik bos degil dedi haftaya hepsi gorunur dedi

Eklentiler

• 20240502_204520.jpg
    20240502_204520.jpg
    73,1 KB · Görüntüleme: 51
Benim kesemde boyle bende medicanada yaptirdim ultrason 6+2 yolk sactan bahsetti mi sende ben yolk sac bile yok dedigimde birazcik kizdi internetten bakip geliyosunuz bu gebelik bos degil dedi haftaya hepsi gorunur dedi
Ondan bahsetmedi canım kalp atışları için hem karından hem vajinal yaptı ama duyulmadı benim zaten beklentim yoktu ben baya geç yumurtladım geç döllenme olduğunu biliyodum yani. Ama embriyo var içinde benim yakaladığım derinden bi kaç ses var sen ayırt edemiyosun şuan ama 10 gün sonra gel sende duycaksın dedi. Hiç duyulmama ihtimalinden bahsetmedi 🤷🏻‍♀️

X