2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    292
Kızlar baston tip önerebileceğiniz bebek arabası var mı? Chicco beğenmiştim ama biraz pahalı geldi daha makul kullanışlı bir şey arıyorum

Kızlar selam nasılsınız sünnet olmustu bebeğim biliyorsunuz ya şişlik ödem geçmedi pipi etrafındaki agrı sarı akıntı vb bir sey yok doktor kontrole cagırmamıstı fotografını attım normal sorun olmaz ilaçları kullansın devam etsin demiş 2 haftada tamamen normal haline dönuyor mu normalde pipi

Dikişleri hala düşmedi yalnızca şişlik var dkiş etrafında şişlik nedeniyle papatya şekli olmusmus normal mi bu kızlar tecrubeli anneler

Dikişleri hala düşmedi yalnızca şişlik var dkiş etrafında şişlik nedeniyle papatya şekli olmusmus normal mi bu kızlar tecrubeli anneler
Canım özelden fotoğraf atabilir misin? Yapışıklık var mı? Şişlik bir haftaya geçmişti, dikişler çok daha erken düşmüştü.

Son düzenleme:
Selam kızlar nasılsınız uzun zamandır yazamadım umarım herkes iyidir okuyayım dedim ama çok sayfa birikmiş malum zaman da çok yok bizim düdük makarna hiç durmuyor yerinde kıpır kıpır 😊

Kızlar ya hareketleri ne zaman hissetmiştiniz, 19 hafta olduk ama çok hareket hissetmiyorum çok nadir bide 2. Gebelik çoktan hissetmem lazım değil mi, şimdi 3 lü tarama sonucumu göstermeye geldim soracam bunu da🙁

Diğer anne gruplarına çok alışamadım ya 😅 bazı kaygıları konuşmaları falan bana 2. tekrar gibi geliyor, sizlere alışmışım ya 😂
Cnm daha erken ya bizim grupta da çok erken hissedenler vardı ben onlardan değildim bir sorun mu var acaba diye düşünmüştüm ama doktora sorduğumda daha mümkün değil demişti onlar da gazla fln karıştırmışlardı bence 😁 geç hissettim ama bir hissettim tam hissettim hep kıpır kıpırdı doğdu bir yaş oldu hala hep kıpır kıpır 😂

İstanbul anneleri haftaya istanbula gideceğiz, hava serin görünüyor ama mont fln giydiriyor musunuz hala bebişlere yoksa hırka polar fln yeterli mi?

Kızlar selam, uzun süredir fırsat bulup yazamadım fakat hemen her gün yazdıklarınızı okumaya çalışıyorum. Umarım herkesin keyfi yerindedir :) Oğlum 14.ayına girdi. Yemek yerken sürekli kendi yemek istiyor. Pankek tarzı şeylerde sorun yok ama sulu yemek corba vs. olduğunda kıyamet kopuyor. Mama sandalyesinde ona çatal kaşık kullandırtmak facia, kendi yiyemeyince de sinirleniyor çünkü. Bu durumu yaşayan var mı ve nasıl aştınız?
Bir de kesinlikle elimizi bırakmıyor, tüm gün elimizden tutup saatlerce yürüyor. Kendi başına yürümesi lazım, ama hiç niyetli değil :KK70:

Cnm daha erken ya bizim grupta da çok erken hissedenler vardı ben onlardan değildim bir sorun mu var acaba diye düşünmüştüm ama doktora sorduğumda daha mümkün değil demişti onlar da gazla fln karıştırmışlardı bence 😁 geç hissettim ama bir hissettim tam hissettim hep kıpır kıpırdı doğdu bir yaş oldu hala hep kıpır kıpır 😂
Canım sağol doktorda evham yapma hiç erken 1-2 haftaya artar dedi , geçen de oğlana not aldığım defterim vardı orada ta 24. Haftada hareketlerini net bir şekilde hissediyorum yazmışım, maşallah sağlıkla büyüsün hareket berekettir😅

Kızlar selam, oğlum su çiçeği oldu bayram dönüşü 2 hafta sonrasında... Geçti gitti çok şükür, ateş de yapmadı. Menenjit aşısı sayesinde... İyi ki yaptırıyoruz. Son dozu kaldı. Yaptırmayanlar bir daha düşünsün diye paylaşmak istedim🍀

Kızlar selam, oğlum su çiçeği oldu bayram dönüşü 2 hafta sonrasında... Geçti gitti çok şükür, ateş de yapmadı. Menenjit aşısı sayesinde... İyi ki yaptırıyoruz. Son dozu kaldı. Yaptırmayanlar bir daha düşünsün diye paylaşmak istedim🍀
Aa canım çok geçmiş olsun zor bir hastalık değil mi kaşınıyor fln kıyamam ona çok şükür zor geçmemiş anladığım 🧿

Kızlar oğlumu uçakta oyalamak için bir kaç yeni oyuncak alacağım evde görmediği bişey olsun diyorlar, çok büyük boyutlu olmayan oyuncak önerisi verir misiniz oyalamalık?

Kızlar selam, uzun süredir fırsat bulup yazamadım fakat hemen her gün yazdıklarınızı okumaya çalışıyorum. Umarım herkesin keyfi yerindedir :) Oğlum 14.ayına girdi. Yemek yerken sürekli kendi yemek istiyor. Pankek tarzı şeylerde sorun yok ama sulu yemek corba vs. olduğunda kıyamet kopuyor. Mama sandalyesinde ona çatal kaşık kullandırtmak facia, kendi yiyemeyince de sinirleniyor çünkü. Bu durumu yaşayan var mı ve nasıl aştınız?
Bir de kesinlikle elimizi bırakmıyor, tüm gün elimizden tutup saatlerce yürüyor. Kendi başına yürümesi lazım, ama hiç niyetli değil :KK70:
Cnm yemek konusu aynı ben de çözemedim ve aşamadım, mama sandalyesi altına örtü seriyorum biraz anksiyetem azalıyor öyle 😂 elimizi tutma konusu da tam tersi tutturmuyor o daha tehlikeli oluyor seninki iyi bence illa ki bağımsız yürüyecek tadını çıkar 😂

Aa canım çok geçmiş olsun zor bir hastalık değil mi kaşınıyor fln kıyamam ona çok şükür zor geçmemiş anladığım 🧿
Teşekkürler canım... Yok kaşınma da olmadı. Sadece çok sinirliydi. . Su çiçeği aşısını devlet yapıyor zaten artı menenjit sayesinde canım, çok şükür...

X