2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    318
Ayırdım çünkü ben en ufak sesten uyanıyorum ve saatlerce uyuyamıyorum. O odada yatak var ama bazen eşim bazen ben yatıyoruz. Uyumaya devam ediyor dönünce.
Yaaa bende yakın zamanda ayırmak istiyorum. Kameram yok telsizim var aslında odası hemen yan odamız ama hala cesaret edemedim duyamazsam diye halbuki uykum çok hafiftir ama benim oğlan hep kıpır kıpır uykuda bile o sebeple bende sık sık uyanıp bakıyorum vs ama herkes diyor odasını ayırınca daha rahat uyuyor diye bilmiyorum bakalım ayıırıp bir süre bende yanındaki koltukta yatarım diye düşünüyorum

Ayırdım çünkü ben en ufak sesten uyanıyorum ve saatlerce uyuyamıyorum. O odada yatak var ama bazen eşim bazen ben yatıyoruz. Uyumaya devam ediyor dönünce.
Biz bide birlikte yatıyoruz, bazen ayırsam mı diyorum. gece sürekli kıpır kıpır resmen hiç uyuyamıyorum. hayatıma 0 uykuyla devam ediyorum nasıl yaşıyorum bazen hayret ediyorum

Kizlar bebislerinizi her gun disari ( onun sevebilecegi yeelere park vs ) goturuyor musunuz
Parka değil ama dışarı her gün çıkartıyorum bütün hayatıma dahil ettiğim için hem işlerim için hem onun için , dışarı işim olmadığı günler bile alıp araba yıkatmaya gidiyorum, bişeyler buluyorum. 23 nisan etkinliklerine götürdüm, anneler günü etkinliğine götürdüm

“Bebeklerde en sık gerçekleşen uyku gerilemeleri 4. ay 6 ay 8-9 ay 12 ay 15-18 ay ve 2 yaş civarında olabilmektedir.” Şeklinde bir yazı okudum sonuçta altıncı aya girdik ikiside gece sık sık mızıldayıp uyanmaya başladı beş hafta erken doğduğumuzu varsayarsak belkide dördüncü ayı yaşıyoruz kafayı yiycem annelik hepmi böyle zordu yada şimdiki bebeklermi zor hep böyle zorsa insanlar birden fazla çoçuk nasıl yapıyor çünkü bu yaşadıklarımı sittin sene unutmam
Benimkide mız mız bu aralar gece 🥴çok uykusuzum

Kizlar bebislerinizi her gun disari ( onun sevebilecegi yeelere park vs ) goturuyor musunuz
Seviyor mu bilmiyorum ama her gün annemlere götürüyorum. Dün koca gün iki kere 15 dk, bir kere yarım saat uyudu. Ben diğer odada yatayım biraz annemle babam baksın dedim. Babam hiperaktif. Yarım saat yattım ama yattığımdan bişey anlamadım. Sürekli konuştu çocukla, o da kahkahalar attı.
Orda sitenin parkına çıkarıyorum veya geniş balkon var, biraz oraya çıkarıyorum. Markete falan maaile gidiyoruz. Hiç bi yere çıkmazsak bakkala gidiyoruz.

Mamayı artırdın ondan, ılk aylar zorla yediriyodun canım
Evet 3 saatte 150 🙄 aglamasa beklicem 4 saati agliyor napcami sasirdim valla.Gece de ayni düzen devam ediyor. Daha 3 aylikken doktor gece 5-6 saatte bir besle demisti,keske uyusa da öyle yapsam ama uyaniyor veriyorum ben de acaba uyaninca vermesem durur mu diye düsündum dün o zaman da nasil geri uykuya dalacak

Evet 3 saatte 150 🙄 aglamasa beklicem 4 saati agliyor napcami sasirdim valla.Gece de ayni düzen devam ediyor. Daha 3 aylikken doktor gece 5-6 saatte bir besle demisti,keske uyusa da öyle yapsam ama uyaniyor veriyorum ben de acaba uyaninca vermesem durur mu diye düsündum dün o zaman da nasil geri uykuya dalacak
Gece ver uykusu acılmasın, ama gunduz gezdir biseyler goster arayı uzatmaya calıs, en azından 4 saate..

X