2-3 saat sonra çıkan silik çizgi. Test Clear pink

Bende 2 gün önce yaptım sizin gibi çizgi çıktı belirtiler de vardı ister istemez ümitlendim ama bu sabah yaptım negatif çıktı büyük ihtimalle buharlaşma çizgisiydi benim gördüğüm yahu 40 yılda bi olur oda bana denk geldi:olamaz: neyse vardır bunda da bir hayır:KK9:

Bende 2 gün önce yaptım sizin gibi çizgi çıktı belirtiler de vardı ister istemez ümitlendim ama bu sabah yaptım negatif çıktı büyük ihtimalle buharlaşma çizgisiydi benim gördüğüm yahu 40 yılda bi olur oda bana denk geldi:olamaz: neyse vardır bunda da bir hayır:KK70:
Merhaba n’aptınız benim de durumda sizin gibi nolur yardmcı olun 😩😢
Valla kuzum birşey diyemiyorum benimde silik çizgi çıktı ümitlendim ama tekrar yapınca bişey çıkmadı olmadı bikaç gün sonra tekrar dene
:KK9:

Bende 2 gün önce yaptım sizin gibi çizgi çıktı belirtiler de vardı ister istemez ümitlendim ama bu sabah yaptım negatif çıktı büyük ihtimalle buharlaşma çizgisiydi benim gördüğüm yahu 40 yılda bi olur oda bana denk geldi:olamaz: neyse vardır bunda da bir hayır:KK9:
Ben üç gün arayla test yapmıştım çizgi diğerine göre koyulaşmıştı.zaten kan verdim çıktı ama ama kimyasal oldu

Testten 2 saat sonra sonuç böyle oluyo ama her defasında negatif oldu sonuç
20211221_235403.jpg

Kurumaya benzemiyor sabah bıdaha yapın bence var
Merhaba benım adetim 14 gün geçti 4 gün geçtiği zaman idrar testi negatif çıktı 10 gün geçince kan verdım yıne negatif bu sabah saat 6 idrar testi yaptım ilk önce bısey yoktu saat 10 da baktım çok çok hafif silik çizgi var gebe olma ihtimalim varmı fotoğraf attım bakar mısınız

Eklentiler

• IMG20240502102104.jpg
    IMG20240502102104.jpg
    82,4 KB · Görüntüleme: 11
X