3 saat sonra çıkan silik çizgi

sevgiiinur

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2023
811
380
27
Kızlar öğlen 13-45 de test yaptım negatif çıktı
Biraz önce çöpe atayım dedim saat 4 gibi baktım böyle çıktı . Kırmızıya benziyor rengi ama kuruma çizgisi olabilir mi ? Reglime 3 gün var . İğnemin de 11. Günündeyim . Kasık ağrım var ve idrara çok çıkıyorum . Sabah nagatif görüp şimdi böyle görünce sizce nedir ? Siz görebiliyor musunuz

Eklentiler

• IMG_0778.jpeg
    IMG_0778.jpeg
    112,3 KB · Görüntüleme: 148
Çok bilgim yok ancak ben erken gebelik testi kullandım bugün üzerinde 10 dk sonrası çıkan çizgileri dikkate almayın yazıyordu.Yarın sabah ilk idrar ile tekrarlayın isterseniz inşallah gönlünüzce olsun

Böyle daha belirgin galiba . Ay içini dışına çıkardım testin 😀

Eklentiler

• IMG_0782.jpeg
    IMG_0782.jpeg
    124,7 KB · Görüntüleme: 141
Çok bilgim yok ancak ben erken gebelik testi kullandım bugün üzerinde 10 dk sonrası çıkan çizgileri dikkate almayın yazıyordu.Yarın sabah ilk idrar ile tekrarlayın isterseniz inşallah gönlünüzce olsun
Çıplak gözle daha net aslında ama , iğnenin etkisi sabah yaptığımda geçmiştir diye düşündüm şimdi görünce heyecanlandım 🥲 evet benim bildiğim de 5-7 dk sonrasını dikkate almayın diyordu ama ben hiç kuruma çizgisi dahi görmedim yaptığım testlerde inşAllah canım hepimizin 🙂↕️

Ben çatlamayı testle takip etmedim ama ayın 19 unda pembe leke oldu adet takvimine göre 20 si çatlama günüydü onun için 19 unda yumurtam çatladı diye düşünüyorum.Dün sabah yaptığım test negatifti bugün silik çıktı adetime de 4 gün kaldı bakalım ne olacak

Ben çatlamayı testle takip etmedim ama ayın 19 unda pembe leke oldu adet takvimine göre 20 si çatlama günüydü onun için 19 unda yumurtam çatladı diye düşünüyorum.Dün sabah yaptığım test negatifti bugün silik çıktı adetime de 4 gün kaldı bakalım ne olacak
Canım bende 19 da iğnemi oldum . Bugün 11. Günüm sabah temiz bir negatif gördüm şimdi silik inşAllah kuruma değildir ama biraz pembemsi gibi bakalım koyulaşacak mı

İnşallah güzel haberler alırız biraz sabretmek lazım aslında ben de hemen bakıp durdum regli gününü beklesek daha iyi olacak

askim benim iğnenin 11.günü böyleydi hala. iğne etkisi olabilir hala

Eklentiler

• IMG_2006.jpeg
    IMG_2006.jpeg
    159 KB · Görüntüleme: 128
Sence nasıl aşko ilk negatiff sonra böyle gördüm 😀 kız nasıl gidem burası buzzzz yarında 1 Mayıs aslında kendi özel hastanem açık belki oraya gidebilirim kan vermeye uff kafam çık karışık
yani sonradan çıkması çok güvenilir değil 🥲 ama bilemeyiz yine de 😂

X