3 saat sonra çıkan silik çizgi

Sizce pozitif mi bakar mısınız testime

Eklentiler

• 20240430_104120.jpg
    20240430_104120.jpg
    105,8 KB · Görüntüleme: 45
Kız bence pozitif bende kaç kez yaptım yoktu aynı senin yaşadığını yaşadım aynısı şimdiden gözün aydın bende gebeyim şuan

Kız bence pozitif bende kaç kez yaptım yoktu aynı senin yaşadığını yaşadım aynısı şimdiden gözün aydın bende gebeyim şuan
Yaaaa umutlanmak istemiyorum ama sol ve sağ olmak üzere iki tarafımda sanki tüplerimi sıkıştıran bişey var . Sabah yaptım gene negatif çıktı 2 gün kaldı regl günüme . Sen gecikmeyle mi öğrendin yoksa erkenden mi

Yaaaa umutlanmak istemiyorum ama sol ve sağ olmak üzere iki tarafımda sanki tüplerimi sıkıştıran bişey var . Sabah yaptım gene negatif çıktı 2 gün kaldı regl günüme . Sen gecikmeyle mi öğrendin yoksa erkenden mi
Erkek gebelik testiyle öğrendim adetime iki üç gün kala silik çizgi çıktı sonra bir hafta bekledim adetim geçiksin dediğin gibi umutlenmiyeyim diye bekledim normal hafif beli edecek kadr kırmızi olmuştu ondan sonra yine guvenemedim 😂 gitim kan verdim pozitif çıktı canim sana tek diyeceğim stres yapma rahat ol zaten nasibinde varsa olur inşallah sen yine bir hafta bekle yaparsın yada git kan ver orda net beli olur Rabbim hayırlı bir evlat tum istiyenlere de Adana'da nasıp etsin inşallah 🙏🙏🫶

X