10 kilo fazlam var

groenline

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2017
788
1.061
Merhaba boyum 173 ve 70 kiloyum. 10 kilo vermek istiyorum. Her zaman yüksek motivasyonla başlıyorum ama çok kısa sürede bitiyor benim için. Sizin deneyip güzel sonuç aldığınız önerileriniz var mı? Paylaşırsanız sevinirim

Kilonuz Boyunuza göre normal.

Kisa sürede bitirmenizin sebebi ne?
Motivasyonu neden kaybediyorsunuz?
En düşkün olduğunuz yicek Hangi tür?

Kilonuz Boyunuza göre normal.

Kisa sürede bitirmenizin sebebi ne?
Motivasyonu neden kaybediyorsunuz?
En düşkün olduğunuz yicek Hangi tür?
Bir süre kilom beni çok rahatsız ediyor kısa süre sonra da bunu onemsememeye başlıyorum.
Fiziğim kötü değil ama etrafımda gördüğüm insanlardan dolayi daha zayıf olmak istiyorum açıkçası. Bazen komleks yapıyorum bu durumu.
Hamur işi çok severim. Tatliyla hiç aram yok. Aylarca yemesem aklıma gelmez. En büyük sıkıntım porsiyon kontrolü yapamamak galiba.

Bir süre kilom beni çok rahatsız ediyor kısa süre sonra da bunu onemsememeye başlıyorum.
Fiziğim kötü değil ama etrafımda gördüğüm insanlardan dolayi daha zayıf olmak istiyorum açıkçası. Bazen komleks yapıyorum bu durumu.
Hamur işi çok severim. Tatliyla hiç aram yok. Aylarca yemesem aklıma gelmez. En büyük sıkıntım porsiyon kontrolü yapamamak galiba.
Etrafa bakip kiyas yapmayin, cünkü boy vucut yapilari değişik minyum yapi insanlarda pek çok.
Hamur Işleri ara verin 2 litre su için, çocuk tabaği kullanin porsiyonuz küçülür.
Akşamlari yağsiz protein ağirlikli beslenin...
Günde en az 1 Saat yürüş yapin

Merhaba boyum 173 ve 70 kiloyum. 10 kilo vermek istiyorum. Her zaman yüksek motivasyonla başlıyorum ama çok kısa sürede bitiyor benim için. Sizin deneyip güzel sonuç aldığınız önerileriniz var mı? Paylaşırsanız sevinirim
bende hemen hemen aynı durumdayım 10 kilo vermem lazım yardımcı olabilecek arkadaşlar yorum yazarsa çok sevinirim

Evett bir diyet konusunda yine ben :KK53: kisa surede cokca kilolardan kurtulan ve cok sukur sabitlemeyi de basaran biri olarak yardimci olmak isterim. Ama sunu belirtmek isterim bende yarayan sizde yaramaya bilir. Ekstra bi caba sarf etmeye gerek yok. Sadece yediklerinize snirlama getirmek gerekiyo.
Kendi duzenimden bahsetmem gerekirse.
Sabahlari saat 9 gibi 1 haslama yumurtanin beyazi. Sarisini ikizlerime veriyodum. Peynir domates salatalik ve neskafe.
Kahvaltim hic sasmadi bu duzende yedim.
Oglen evde sebze yemegi ne varsa kucuk 1 tabak yedim.
Eger ogleden sonra 3 4 gibi yediysem aksam yemegi yemedim bi kahveyle gecistirdim.
Bol bol su ictim.
Leslie yaptim ki duzenli degildi.
Ekmek 3 ay boyunca asla yemedim. Kola gibi sekerli hazir icecek hazir paket hic bisey yemedim. Kahvem sadece hazirdi 2 si bir arada.
Pilav makarna cok nadir sekilde yedim ve 2 3 kasigi gecmedi. Arada kacamak yaptim ama bu kacamak kisir yemek oldu cok severim.
Sabah 9 aksam 5-6 dan arasi bunlari yedim. En gec 6 dan sonra su harici bisey tuketmedim.
Bu esnada mangal sebze haslamalari et kavurma ama olabildigince az yag veya hic yagsiz sekilde. Bunlar agirlikli beslendim. 3 ayda en az 20 kilo verdim. Suan 49-50 arasindayim. Boyum 160 3 cocugum var.

Diyetin ilk ayi 8 kilo verdim geri kalani yavas yavas zamanla gitti. Baktim ki arada vucud sabitlemeye aliyo kilo veremiyorum o zaman dedigim gibi kisir vs. Yedim sonra tekrar duzenime dondum. Arada sasirtmak lazim bunyeyi yoksa odemler ve az kilo gidince vermek zorlasiyo

Kesinlikle isveç diyetini denemelisin. 13 gün sonra 5 kilo fazlan kalıyor. Ben 15 günde 7 kilo verdim.

Ben de 173 boy 69 kiloyum ve 'balıketli' olmaktan memnun değilim. Zayıf daha fit bir sıkı bir forma kavuşmak istiyorum aslında iki hafta öncesine dek hic diyet yapmamıstim ama cok kararli sekilde başladım.
Karantina sebebiyle hareketsizlige ve bol yemeye bağlı 73 kiloyu buldum ve artık dur dedim.
Sağlıklı beslenmeyle 4 kilo verdim. Bu kilo kaybı su olmalı.
Leslie ile bir hafta gecirdim sonra sıkılıp biraktim bu yarin tekrar başlayacağım umarım:)

Ben de 173 boy 69 kiloyum ve 'balıketli' olmaktan memnun değilim. Zayıf daha fit bir sıkı bir forma kavuşmak istiyorum aslında iki hafta öncesine dek hic diyet yapmamıstim ama cok kararli sekilde başladım.
Karantina sebebiyle hareketsizlige ve bol yemeye bağlı 73 kiloyu buldum ve artık dur dedim.
Sağlıklı beslenmeyle 4 kilo verdim. Bu kilo kaybı su olmalı.
Leslie ile bir hafta gecirdim sonra sıkılıp biraktim bu yarin tekrar başlayacağım umarım:)
Umarım hedefinize ulasirsiniz ✨💕

X