Gelin Birlikte Kilo Verelim 😊

Yani kısaca diyor ki kahvaltı yapmayın erkenden 1 gibi yapın yiyecekseniz ve et ve tavuk ve balık yumurta dışında ve pilav (yağsız) dışında bir şey yemeyin bolca su ve spor yapamazsanız yürüyün diyor bitki çayları ve soda serbest diyor. Ve artık kim bakıyorsa dahiliye mi diyetisyen mi bilemem ama vücudun alerjen olan şeyler yeme diyor siz de baktırın. Ben düşünüyorum ama o dediklerime hangi bölüm bakıyor bilmiyorum
Kaptan baklagil yok pilav yiyin diyor korktum 🥺 ben bazen kahvaltıyı geçiyorum kahvaltıda 1 yeşil elma ve filtre kahve içiyorum evet bu yazılanlar size uygun zaten 58 kilosunuz bana uymaz 2 haftadır 2 kez tahlil yapıldı bir D vitamini ne baktırmadım o düşüksede kilo verilemiyor 🌸

Kaptan baklagil yok pilav yiyin diyor korktum 🥺 ben bazen kahvaltıyı geçiyorum kahvaltıda 1 yeşil elma ve filtre kahve içiyorum evet bu yazılanlar size uygun zaten 58 kilosunuz bana uymaz 2 haftadır 2 kez tahlil yapıldı bir D vitamini ne baktırmadım o düşüksede kilo verilemiyor 🌸
Hayır canım bu bana uygun değil Herkese uygun sadece diyorum ki hala yani çabalayıp da kilo veremeyenler için sadece uygulama uygulamak istiyorsanız diye yazıyorum zaten Kadın diyor ki meyve işte ceviz badem fındık bunları da tüketmeyin 3 gün bile tüketmeyin aradaki fark görürsünüz diyor Sen zaten yağsız ve tuzsuz yiyorsun emin ol ben 3 gün sadece pilavım yağlı olmasına rağmen Et ve Tavuk pilav üstü yaptım yedim o gün boyunca da ne acıktım ne enerjim düştü ne de karnımı şiş durdu üstüne kilo verdim benim aylardır yapamadığım şeyi 21 gün boyunca oldu hala benim istediğim kiloda değilim. Benim boyum minyon tip olduğu için çok fazla gözüküyor Belki siz 58 size ideal geliyor ama benim için değil yani 58 kilo olmak Vücut kitle indeksine göre normalin sınırında. ama ben eski kiloma kavuşmak istiyorum Bunun için çabalıyorum dediğim gibi hangisi bana iyi geliyorsa onu yapıyorum deniyorum bu bilgiyi kendime saklamak istemiyorum O yüzden sizinle de paylaşıyorum Evet biraz riskli Ama yapanların çoğu çok aşırı kilolu . rağmen sporsuz yeme içmeye dikkat ederekten kilo vermişler ve kahvaltıda peynir peynir türü domates domates türü baklagil bulgur nohut hele istemiyorlar. Evet Türkiye olarak ekonomi olarak her gün et tavuk yiyemeyiz kimin var kiminin yok. Kadın diyor onları da yiyemezseniz aç kalın vücudunuz dinlensin. Kendinizi daha enerjik hissedersiniz diyor ve bu Abidin salih ın kitabında bile var. Kimseyi yanlış yönlendirmek istemem. Dediğim gibi uygulamak isteyen olursa diye buraya da yazıyorum kendimde uyguluyorum onların uyguladığı spor videolarını da yapcam. .

X