Zuzu ile keyf-i alem

böcük sen gelip bana nasılsın diyip beş gün sona cvp görürsen bende haliyle doğal olarak söylerim ama bunu sen illa topiğime gel olrak algılıyosan bişiy diyemicem bebeğim ay neyse ya sorun yok uzatmayalım bebek sıkıldım yazarsın yada yyazmazsın relax...hadi kolay gelsin canım bak sen işine

meloş özledim seni kız alıcam seni yanıma seni üzüyolar dimi orda

merak ettım 5 gün farkı bulmam lazımm
ama sonuc olarak gelıp soruyorum yaa
neyse banada relax cnmm
işim olunca zaten bakıyorumm

artık misafirlerimiz gitsin yaaaaaaa ev evlikten çıktııııııııııııııııııııııııııııı

ya almanyadan kuzenler burda 10 kişi geldiler ev curcuna ya bir sürü çocuk bağıran çağıran koşturan eve gidiyorum valla işten çok evde yoruluyorum oturucak yer yok dün wc girdim bi baktım sağda solda domates yemiş çocuklar erik yemişler atmışlar ay wc kafayı yicektim

:120:ıykk
töbe yaa
wc de dometesın ne işi var yanlış mı anladımm
valla ınş hemen dönerler ne dıyım cnm
cok zor

:120:ıykk
töbe yaa
wc de dometesın ne işi var yanlış mı anladımm
valla ınş hemen dönerler ne dıyım cnm
cok zor

adı üstünde çocuk işte banyodan da çatal çıkıyo ay ev birbirine girdi eve gidesim olmuyo akşamları yaaa bir işin ucundan da tutmuyo kuzenim sinir oluyorum

senede 1 geliyor dayan öyle yada böyle geliyorlar geçiyor boşver. gez dolaş dışarda takıl yatmaya git hatta bize gel yatmaya buyur

senede 1 geliyor dayan öyle yada böyle geliyorlar geçiyor boşver. gez dolaş dışarda takıl yatmaya git hatta bize gel yatmaya buyur

ya oarası öyle bebeğim ama ev küçük olunca yatacak yer olmayınca evin içine edilince ve hiç yardım edilmeyip herkes kıçının yayıp bi tarafa çekilirse işte şartellerim atıyo ev evlikten çıktı ya icddi anlamda sinirlerim bozuldu işten geliyorum dinlenemiyorum kaç gündür kardeşimle uyuya kalıyoruz daha bide bunun dönüşün var bir haftadan fazla kalıcaklar.....teklifin için saol bebeğim biliyorum tatlım valla yine şöyle başbaşa yemek olayı yapalım ne zamandı senin pazarın

onlarda kendilerince tatildeler işte

perşembe bizimki evde 3 gün daha inş yemeklerimi yapar yaaaaaaaaa

Hayırlısı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…