Zuzu ile keyf-i alem

zuzu bugün gerçekten çok gerginsin ve beni anlamıyorsun.
gülme smili koydum burda gerçekten kahkaha atmadım.
bu kadar zamandır beni tanıyorsun asla fikrine gülüp dalga geçmek gibi bir niyetim yok.
neyse ortamı germeyim.
tekrar kusura bakma.
bir daha kesinlikle şaka yapmam.

ben cidden gergin değili oldukça sakin ve huzurlu bir günümdeyim ama bence sen iyi değilsin melodi senin fikrime gülmen çok şaşırttı beni güldükten sonra kızdım ...hayretler içindeyim sen yapmazdın böyle bir şey ama....ben şakadan anlayan biriyim melodi ki herkesbilir şaka kaldırdığımı bunu ayırt edelim bence

Evet büyüdü ablası ya kocaman oldu nasıl büyüdü bu kadar anlamadım..
Sizde yok değil mi birşey ?

maşallah ya.
yok canım bizim daha 1. yılımız yeni dolacak düşünmüyoruz daha

yok yavrum tartışmıyoruz zaten tartışılıcak bişiy yok konuşuyoruz

ok.

internet ortamı böyle işte kızlar..
bazı kelimeleri gülerek söyleriz ama karşıdaki mimiklerimizi görmediği için problem çıkar yalnış anlar falan filan.
tamamdır konuşun sorun yok

neyse ya uzatmaya gerek yok ortada bişiy yok millet yalnış anlıcak....

böcük nerelerde yaaa

hala gülmen dediğine göre gerçekten kahkaha attığımı düşünüyorsun.
bende hayret ediyorum burda beni herkesten iyi anlayan sensin.
benim bunda ciddi olmadığımı bildiğini düşündüm.
neyse sohbetinize devam edin ben iyi değilim böyle kabul edin.
sevgiler......

üst üste her dediğime gülersen melodi kızarım tabiki asansör diyorum cahil diyosun bilmeyebilirim izah ediyorum sen asansörde yemek yediğimizimi düşündün diyip tekrar gülüyosun.sen belki ciddi değilsin biliyorum ama senin uslubün hoşuma gitmedi sen öyle demek istemeyebilirsin ama yazdıklarını bence bir daha oku.bence çok uzadı konu gereksiz yere...

melodi bunları yazarak kendini haklı çıkartmaya çalışıyosan canım haklısın tamammı canım ben öylesine kızdım...ben senin uslubünü beğenmedim diyorum hala anlamıyosun ya tamam melodi sen haklısın o kadar üşenmemişsin alıntı yapmışsın boşa gitmesin cnım sorun değil inan

oku dedin açıklamaya çalıştım ve sonra konu uzamasın diye vazgeçtim.
üslubumu beğenmediğin kadar özür dilediğimi de görsen çok sevinirdim.

Son düzenleme:
ben güldüm tecrübe konuşuyor dedim bu ne demek bende daha önce yaptım demek sen buna nasıl cvp verdin güldün kol düğmesi kol düğmesi müziği diyerek ya tamam melodi inan saçma sapan bir hal aldı konu sen önüme yazdıklarını koymuşsun ben sana uslüp diyorum sen başka telden çalıyorsun canım tamam haklısın tammamı uzamasın artık sıkıldım bu konuyu konuşmaktan

günaydın arkadaşlar ;

dün yine gecenin bi yarısı eve gittik son dk plan değişti eve geçmedik askerimizin yanına gittik. sanırım uzun zamandır böyle çok gülmemiştim. eski resimlere falan baktık :98::98::98:
gece 2 ye geliyordu evdeydik direk yattık şimdi yine inanılmaz uykum var

2de yatanda uykusuz olmaz mısınama önemlı olan günün güzel gecmesı

akşam olsada gtsekk bende azcık gec yattım
işlerde yoğunn poff dun 9 gıbı evdeydımmm
yemek yap et ye derken uyku saatım gectıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…