Zuzu ile keyf-i alem

valla anında uyurum sirken bu fikir hoşuma gitti hadi söyle bakem ninni

ayy ne güzell

Biz de geçen gün futbol oynadık çok komikti halimiz

şimdilik tekim. müdürüm izinde.
valla bende zayıfken her şey çok yakışırdı şimdi direk göbek ve basen çıkıyor.
8 yıllık evliyim. 27

karpuz gibi göbeğin çıkmış.
ben ilerde de bu işimde devam edersem ofise bir beşik getirmeyi düşünüyorum hem bebek bakarım hem çalışırım

keşke bende getirsem.

ne kadan da güzel.

kızlar ben yemeğe çıkmaya hazırlanıyorum gelince görüşürüz gelince çağrı atarım meloş

valla anında uyurum sirken bu fikir hoşuma gitti hadi söyle bakem ninni

dandini dandini dasdana... danalar girmiş bostana... küçkken kardeşime söylerdim bunu uyuyuyacaklığı varsa da danaları sorardı ne işleri varmış lahana mı severlermiş diye uykusu kaçar uyumazdı

Ben niye bu kadar erken evlendim ya oturaydım evde 27ye hatta 30a kadar

sen hayata erken atılmışsın Cemre bence en iyisini yapmışsın. Ben 26 yaşımda evlendim şmidi 27 yim. eşimle diyoruz ki keşke daha önc evlenseymişiz

bizde öyle diyoruz boşa giden yıllar. birde herşey zamanında olsaydı bende erken yaşta anne olurdum.

kızlar doğum günüm yaklaşıyor. bebişimle ilk doğum günüm.

bugün semizotu börek ve yoğurt vrdı.semizotu yemeğini sevmiyorum az yedim. böreklerimi aldım şimdi çay aldım açıktım yiyim bari.

ben 30dan önce evlenmem diyodum ocakta tanıştık nisanda söz haziranda nişan kasımda da evlendik
ne oldu ne bitti anlamadım

bizde öyle diyoruz boşa giden yıllar. birde herşey zamanında olsaydı bende erken yaşta anne olurdum.

kızlar doğum günüm yaklaşıyor. bebişimle ilk doğum günüm.

ne zaman ne zaman??

bugün semizotu börek ve yoğurt vrdı.semizotu yemeğini sevmiyorum az yedim. böreklerimi aldım şimdi çay aldım açıktım yiyim bari.

ben de pattes soydum çok acıktım ama, pişse de yesek

meloş semizotunu ben de yemekten ziyade sarımsaklı yoğurtla çiğ tüketmeyi seviyorum.

Cemre bizim de 2009 şubat sonu tanıştık haziranda tam anlamıyla görüşmeye başladık ekimde beni istediler kasımda nişanlandık. 2010 eylülde de evlendik.

bu arada ben bir adet göbekli resmimi koydum.

bende çiğ seviyorum canım. göbek göremedim ben.
benim göbişi görmedin galiba.

biraz geç gördüm ama baktım resme, senin boyun kaç?
Sizinde kısa sürede olmuş bitmiş :) Bazıları yazıyor ya 5 yıllık sevgiliydik sonra evlendik, şok oluyorum

meloş senin dünyalar tatlısı paşan var izin ver olsun o kadar göbek bakalım biz n hallerde olacaz :))

cemre benim boy 171. Biz kendimiz tanışmadık aileler tanıştırdı bir nevi görücü usulü oldu. Ondan hızlı oldu :)))

AA öyle miii? Bizim de öyle aileler tanıştırdı
Boyun da uzun ne güzel, maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…