Zuzu ile keyf-i alem

ay ne güzel ya cemrem valla canım hakında hayırlısı neyse o olsun demek ortaköyd ekahvaltı yaptınız heeee vay anasını sayın seyirciler:))))))))))))))

kont kılıklı emre başka yer beğenemedi kaydirigubbakcemile
saol bu arada canım
opuyorumnanaktan
bütün paramız gitti ama, kaynanam evi satıp verdi demiştim ya, hepsi ve daha fazlası arsaya gtti
emre çalışsın ödesin şimdi kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

maruşşşş güle güle kullanın canım şimdiden heeerlü olsun mujukssssss

ula niye bana gülüyonuz:mymeka:

kont bey beğenmiyosa çalışcak paşa paşada ödücek sende otur ya popoyu evde:)))))))))))))))))))))))))))))

kont bey beğenmiyosa çalışcak paşa paşada ödücek sende otur ya popoyu evde:)))))))))))))))))))))))))))))

ben 700 lira maaşla ödeyemiceğime göre zaten mecbur o ödiycek kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ben de yayar popomu keyfime bakarım off

valla aynen canikom yay popişi kanepeye ohhhh aç t.v de oh gel keyfim gelllll:))))))))))))))

ben yemek yiyip geliyorum kaybolmayın bi yere cemre kaybolmay bi yere larissa zaten allahlık:)))))))))))))))))))))))))

iyi ettın hacı
okullar ne zmn tatıl
yıllarca okudum hiç bılmem:tomato:

müge anlıyı ızlıom
adam cok komık ya:roflol:

kaydirigubbakcemile3 öğretmenlere hiç değişmiyo valla, 1 temmuza kadar görevdeyiz biz :) öğrenci kesiminin tatili bu cuma başlıyo

ay cnm öğretmenmısın ohhhh bendehep istedım olmadı

evet canım öğretmenim opuyorumnanaktan

ben geldim bu arada, bugün yer değştirme sonuçları açıklanacak onu bekliyorum bil. başında. umarım istediğim okula geçmişimdir :Saruboceq:

öğle paydosu benim 2 ile 3 arasu ya yemek yedim çok fenaydım patronun uzun koltuğu var oda abisiyle konuşuyordu bende koltuğun ucuna oaturdum kafamıda eğdim uymuşum inanmıyorum ya uyuya kalmışım patron bi seslendi heyyyyy saat 3 oldu diye gülerek biliyodu hap içtiğimi nasıl sıçradığımı bilmiyorum sersem gbi kalkmaya çalışırken duvara çarptım hemen yüzümü yıkadım geldim yerime şu an burdayım suratımda uykudan şiş:)))))))))))))))

ay remen patronun odasında uyuya kaldım ya allahtan patronum iyi bu konularda adam güleiyop git yüzünü yıka kahve al falan dedi ay hala sersemim ya

ya zuzu ben sana emrenin tek fotografını koysam olmaz mı
yani bi fotograf var şuan bunu koyiim diorum ama hic güzel cıkmamışım veya yüzümü kapatiim :icecream:
benim güzel olduklarımda da emrenin tipi kaymış
zaten kayık onun tipi çaktırma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…