Zuzu ile keyf-i alem

böcüğüm sağol moral oldu bana. kendimi beğenmemiştim. şu kilolar gitse fıstık gibim olcem.

penguşum sağol canım.

cemre sen dayak istiyorsun sanırım. ne kilosu ne göbeği. böyle zayıf kal seni gören 17 yaşında çocuk sansın. :KK57:

:KK53:rejım mı göbek mı:KK53::KK53:

ben burdym:82:

ya napiym göbek çıktı, kilo alıym tamam ama göbek istemiyorum :KK20:
kalça olsa mesela :KK31:

nen cemreee sen kılo almaya calısmıyomuydun:KK51::KK52::KK52::KK52:melosss resımlerr cok güselll yavv sendee cok tatlı olmussun:KK23:

dediğim gibi kilo aliym ama göbüş gitsin :nazar:

böcüğüm sağol moral oldu bana. kendimi beğenmemiştim. şu kilolar gitse fıstık gibim olcem.

penguşum sağol canım.

cemre sen dayak istiyorsun sanırım. ne kilosu ne göbeği. böyle zayıf kal seni gören 17 yaşında çocuk sansın. :KK57:

44 kilo olmuşum zaten bi ara 42yi görmüştüm
48 oliym ama göbeksiz :KK50:
göbeğim de gitse 15 falan mı göstercem acaba :KK52: yakında ciddi ciddi beni kontun kızı sancaklar

Uyuşuk garular :KK35::KK35:
Sabahın köründe kalktım geldim kimse yok, millet uyuyor sanırsam :KK33:
Böcük hanım da başka topiklerde gezsin ancak :KK22:

Uyuşuk garular :KK35::KK35:
Sabahın köründe kalktım geldim kimse yok, millet uyuyor sanırsam :KK33:
Böcük hanım da başka topiklerde gezsin ancak :KK22:

sabahın 6 sında kalktım. kahvaltı yaptık çocuğumu hazırladım. bulaşık yıkadım ütü yaptım duş aldım eşimin yanına uğradım. oğluşumu kreşe getirdik. ve işim var başlamadan selam vereyim dedim.

günaydın kızlar zuzu niye yok yaw. meraklandırdı beni bugün gelmezse arayacağım artık. alerjisi mi arttı acaba? hastaneye gidecekti ama gecede girmemeiş. eğer bişeyi yoksa benden sopa yiyecek zilli.

sabahın 6 sında kalktım. kahvaltı yaptık çocuğumu hazırladım. bulaşık yıkadım ütü yaptım duş aldım eşimin yanına uğradım. oğluşumu kreşe getirdik. ve işim var başlamadan selam vereyim dedim.

kreşe verdın dımek hayrlı olsun tatlım
ınş sorun yaşamazsınız
günaydın kızlar zuzu niye yok yaw. meraklandırdı beni bugün gelmezse arayacağım artık. alerjisi mi arttı acaba? hastaneye gidecekti ama gecede girmemeiş. eğer bişeyi yoksa benden sopa yiyecek zilli.

ben nosunu kaybettım tatlım ararsan haber edersın bızede demı

kreşe verdın dımek hayrlı olsun tatlım
ınş sorun yaşamazsınız

ben nosunu kaybettım tatlım ararsan haber edersın bızede demı

verdim şu ana kadar ses yok. bende zırt pıt aramak istemiyorum. yemekten sonra ararım bakalım napıyor.
tamam haber veririm.
nan nedir sizden çektiğim. hep kaybolanları ben arıyorum meraktan deli oluyorum.
bigün bende kaybolucem. :63:

verdim şu ana kadar ses yok. bende zırt pıt aramak istemiyorum. yemekten sonra ararım bakalım napıyor.
tamam haber veririm.
nan nedir sizden çektiğim. hep kaybolanları ben arıyorum meraktan deli oluyorum.
bigün bende kaybolucem. :63:

sorun olmaz ınş cnm
lenn arıycan tabe işin nı
sen hele bı kaybolda gerısı kolay:KK60::KK60:

Iyidir penguş senden naber?

Böcük he başka işim yok benim. Kayıp arama bürosuyum demi. :KK60:

X