Zuzu ile keyf-i alem

hmm anldım, yarın gidersiniz olsun kuzum
nan zaten 22 yaşındayım 15 mi gösteriyorum
bak bişey eklicem bana bunun türkçesini söle bilmiyorum

canım bu darı diye geçer. yani bunun patlamışı mısır kaynatılmışı veya közlenmişi darı. bu haline de mısır denir.

kepli fotondaysşınıgösteriyordun ama bugün koyduğun fotoda 17 görünüyorsun.
bunu dedğimde hoşuna gitmişti zilli seni.

canım bu darı diye geçer. yani bunun patlamışı mısır kaynatılmışı veya közlenmişi darı. bu haline de mısır denir.

yok yavrum mısırı biliorum, yanındaki şeyler varya mısıra saplanan, böyle sap gibi, onları sordum
Türkçesi var mı onun? Gerçi türkiyede hiç görmedim ama...

allah iyiliğini versin cemroş bu ne diye sorunca bende bilmiyosun sandım. ama o sapına saplanan ne bilmiyorum. bende hiç görmedim. niye sordun ki?

allah iyiliğini versin cemroş bu ne diye sorunca bende bilmiyosun sandım. ama o sapına saplanan ne bilmiyorum. bende hiç görmedim. niye sordun ki?

arkadaşım türkçe öğreniyor, bugün mısır yedik, mısır söyledim, bu ne dedi kaldım

valla liseli kızlar gibi görünüyosun ama çok değişmişsin sen. kıs yaşın küçük görünsün daha iyi. ilerki yaşlarda hep çıtır olursun.
senden bişey istiycem. bana kepli fotonla bugün koyduğun fotonu koysana 2 dakika. orada tam yaşını gösteriyordun burda küçük görünüyorsun. iki halini yanyana görmek istiyorum. hangisi güzel söylerim. saç renginide karşılaştırmış olurum.

koçan deseydin. yada mısırı rahat tutmak için sap takmışlar diyebilirdin.

kepli fotomu şimdi koyamam bu bilgisayar yeni çünkü, burdan aldım, beklemen lazım türkiyeye gitmemi

cemroş bahçe fotoları sizin evin bahçesi mi? kiraz domates filan var değil mi?

zaten sen yeseydin şaşardım.
çok düzensiz besleniyorsun hasta olacaksın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…