Zuzu ile keyf-i alem

ugur böcüüü bende öyleyim sanalda içiyom:roflol:

ay bu müşterilerin muhasebecileri beni dellendircek:mymeka:
2009 yılını kapamışım adamla
bi başka adam gelmiş farklı bi hesap cıakrıyo pofsssssss
hangi daga taşa vurumki kendimi:mymeka:

kıslar bugün öğleden sonra yokum.
doktor randevum var.
yarın görüşürüz.

meloş a.s. kolay gelsin canım inş. gösterirsin bu defa

asli sorma kız bogcam birilerini az kaldı :KK1::KK1:

zuzu hşg

ne olsun be canım sabah acil hastaneye gitmem gerekti o yüzden gelemedim nete yeni geldim sayılır

aman ya canım sorma valla bir aydıır anamda emdiğim süt burnumdan geldi troid ghastasıyım ben bir aydan beri tedavi görüyorum bir hafta akşamları hastanede kaldım delik deşik oldum her tarafım ayrı yeten alerji rahatsızlığım var butün vucudum kabarıyo suratım kabartıdan görünmüyo bacaklrım falan bugün işe geldim millet diyo bu ne hal patronn dedi çabuk cile git göster bende gittim falan filan işte bıktım ya hastanaden ilaç kullanmaktan bir sürü tahlil falan kan aldılar

aman ya canım sorma valla bir aydıır anamda emdiğim süt burnumdan geldi troid ghastasıyım ben bir aydan beri tedavi görüyorum bir hafta akşamları hastanede kaldım delik deşik oldum her tarafım ayrı yeten alerji rahatsızlığım var butün vucudum kabarıyo suratım kabartıdan görünmüyo bacaklrım falan bugün işe geldim millet diyo bu ne hal patronn dedi çabuk cile git göster bende gittim falan filan işte bıktım ya hastanaden ilaç kullanmaktan bir sürü tahlil falan kan aldılar

cok gecmiş olsun canımolumunekankayizsmile
kolay degil hastaneyle ugraşmak zor
bi yanını yaparlar dire tarafından cıkar

hoşgeldin cnmolumunekankayizsmile

X