Zuzu ile keyf-i alem

bnm kendime güvenememe sorunum var. kiloluyum fazla b fotom yoktur ayrıca poz verme özürlüyüm:KK37: yaşlandığımda gençliğimi hatırlayacak doğrudürüst foto yok yani. bide bn hayatım boyunca hiç elbise giymedim yine kilolarım yüzünden. belki verirsem kendime güvenim gelir diye düşünüyorum

bu arada kaç kilosun?

en son tartıldıgımda 43tüm umarım daha da aşşaya inmemişimdr
kilolar gidince gelir güvenin, yaşında genc daha zaten...
he bu arada ben de poz verme özürlüyüm :KK52::KK52: hiç fotom yoktur öyle... iki üç tane maksimum :KK70:

evlenme meraklısı değilimde sadece uğraşcak bişi bulamıyorum ya belkide bu yönden bana cazip geliyo.tmm o zaman atıyım evlilik düşüncesini aklımdan en azından sevgilim olsun yaaaa:82: valla hayat böle çekilmez duruyo

ben kocama cok sınırlıyım şimdık
napcan sevgılıyı bıze takıl sıkılmazsın:KK1:
şimdi bnm gözükör olasıca eski sevgilim acayip zayıftı bende kendimi yanına yakıştırmıyodum:KK37: 14 mayısta başladım. ilk defa bu kadar sistemli bi şekilde götürüyorum hayrett ettim kendime. tabi sevgilimden ayrılınca bırakırım sanıyodum ama yanılmışım

anam benım kocam spora gıdıo tık yok
akşamları evde göturuyo tabe
dün kızdım ya yemek neyım yapmadım
ıkıde bı dıo acıktım ben dıye
gt dedım mutfak orda gtmedı aç aç yattı
ıyı oldu bıgun sayesınde parasız kalırsak öle hep aç yatar
senıde tebrık ettım

bir de çağımızda boşanma hastalığı var, azcık zora dayanamayıp boşanıyor herkes
en dogru zamanda en dogru kişiyi bulmak lazım ki en basit şeyde akla boşanma gelmesin, böcükten alıntı ettim ama kemik'e yazdım bunu :))

ben evde yemek dahi yapmıyorum haklısın böcüğüm. ama valla senin gibi olsam heralde 3 günde bayılır ölürdüm ben
mesela ben sözde hem çalışıyorum hem okuyorum
ama haftada 8 saat çalışma sürem. okul zor, ancak yetişiyorum
ben bütün gün kk'daym ama elimde bi yandan okunacak sınav kagdı bi yandan ders notu...
bazen saatlerce alttan beni görürsünüz mesela tek kelime yazmam dalmış gtmişimdir çalışmaya
allahtan kont'um becerikli :KK69:

ben de emreye bazen çok kızıyorum
o kadar para kazanıyo var ya ben olmasam açlıktan ölür yine de o kadar müsrif ki...
mesela gecen gazeteden market kagıtları cıkmıştı
alışveriş yapcaz mutfakta yicek şey yok, iki marketin arası yürüyerek 5 dakka
eve yakın olandan alıyoruz ama illaki, halbuki diğerinde pirinç şeker yağ un yoğurt neredeyse yarı fiyatına düşmüştü kampanya vardı.
yok ama emre gitmez, dedim ki sen otur evde ben gidiym, haberi yok, bilse de bana derki amaan yakında varken niye uzağa gittin ki?

dondurma yıyom btsın bunlara cvp yazcam
pırzola yedım bıde:78:

en son tartıldıgımda 43tüm umarım daha da aşşaya inmemişimdr
kilolar gidince gelir güvenin, yaşında genc daha zaten...
he bu arada ben de poz verme özürlüyüm :KK52::KK52: hiç fotom yoktur öyle... iki üç tane maksimum :KK70:

senıde tebrık ettım

tşk ederim:KK61:
evet güzel bi başlıkmış hoşuma gitti bnmde. bazı başlıklarda yorumları okumaktan sıkılıyorum sadece ilk sayfayı okuyup geçiyorum

43 mü:KK53: nettin sen hacım
boyun kaç:KK53:

163 boyum :KK52::KK52:
napalım yavrum mide küçük, inanki ben de isterdim daha fazla yiyebilmeyi :KK52::KK52:
önceden inanılmaz çok yerdm ama şimdi almıyor midem, 3 tabak pilav 2 karnıyarık yediğim günleri biliyorum bi oturuşta

senıde tebrık ettım

hee ya gel kemik bize takıl hayat burda :KK1:
koca her zaman bulunur. ama geyik yapcak yer zaman bulunmuyor :KK52:
benimki de geçenlerde açım açım açım diyo
burger kingden menü söyleyelm ddi, bana sadece küçüklerin hamburger söyle bi tane dedim. evde kola da vardı zaten
pattes de yiyemem midem almaz o kadar
sen git 2 tane whopper menü söyle, hatta büyük seçim de değil king seçim. hamburgerin yarısı bitmedi :KK52: 3-5 pattes tırtıkladım koladan içtm azck
bi arkamı döndüm emre benimkileri de bitirmiş :KK52::KK52:
ama emre çok tombiş :)) ben öyle sevyrm o ayrı mesele :KK52::KK52:

cemre ye:KK1:

dondurmam bıttıde yazım sımdık daha fatura kesılcek ama neyse

evt bu zamanda boşanmakta kolay oldu ama ınsanlar değişti cnm
sabır saygı ve sevgı azaldı
ınahet aldı yerını nasıl olmasınkı

emrede bı alem coksa parası bıze versın ev alak sonra ödeyek:KK1:ne demışler yuvayı dişi kuş yapar

yuhh amma yıyıor he senınkıde benımkıde kılolu deıl aslında göbeğı var azcık
70 kılo:KK17:

163 boyum :KK52::KK52:
napalım yavrum mide küçük, inanki ben de isterdim daha fazla yiyebilmeyi :KK52::KK52:
önceden inanılmaz çok yerdm ama şimdi almıyor midem, 3 tabak pilav 2 karnıyarık yediğim günleri biliyorum bi oturuşta

hee ya gel kemik bize takıl hayat burda :KK1:
koca her zaman bulunur. ama geyik yapcak yer zaman bulunmuyor :KK52:
benimki de geçenlerde açım açım açım diyo
burger kingden menü söyleyelm ddi, bana sadece küçüklerin hamburger söyle bi tane dedim. evde kola da vardı zaten
pattes de yiyemem midem almaz o kadar
sen git 2 tane whopper menü söyle, hatta büyük seçim de değil king seçim. hamburgerin yarısı bitmedi :KK52: 3-5 pattes tırtıkladım koladan içtm azck
bi arkamı döndüm emre benimkileri de bitirmiş :KK52::KK52:
ama emre çok tombiş :)) ben öyle sevyrm o ayrı mesele :KK52::KK52:

boyumuz aynı galiba bnm 62 63 mü tam bilmiyorum. kendimde en sevdiğim şeykilolu olsam dahi yüzüm hep zayıfıtr:KK61: zayıflamaya başlayınca iyice süzüldü,kilolarımın çoğu döbüşten gitti . en çok sorun yaptığım kalça ve basenler:KK31: 50 kilo olduğumda hala kocaman mı durcekler diye merak ediyorum:18:

cemre ye:KK1:

dondurmam bıttıde yazım sımdık daha fatura kesılcek ama neyse

evt bu zamanda boşanmakta kolay oldu ama ınsanlar değişti cnm
sabır saygı ve sevgı azaldı
ınahet aldı yerını nasıl olmasınkı

emrede bı alem coksa parası bıze versın ev alak sonra ödeyek:KK1:ne demışler yuvayı dişi kuş yapar

yuhh amma yıyıor he senınkıde benımkıde kılolu deıl aslında göbeğı var azcık
70 kılo:KK17:

zaman kötü valla...
benim kontum 100 kilo civarı :KK52::KK52: ama boyu da 190 civarı bu da ayrı nokta :KK52:
çok göbekli değil ama omuzları falan çok geniş boyu uzun yani yapısı çok iri

boyumuz aynı galiba bnm 62 63 mü tam bilmiyorum. kendimde en sevdiğim şeykilolu olsam dahi yüzüm hep zayıfıtr:KK61: zayıflamaya başlayınca iyice süzüldü,kilolarımın çoğu döbüşten gitti . en çok sorun yaptığım kalça ve basenler:KK31: 50 kilo olduğumda hala kocaman mı durcekler diye merak ediyorum:18:

göbüşün gitmesi güzel olmuş ama kalça umarım gider... vücut yapısı çok önemli bi faktör
benim öyle 43 kiloyum dediğime bakma görsen daha fazla tahmin edersn cnkü inanılmaz kemiklym omuzlarımdan gecmiyo elbiseler falan
ceket denerim beli kapanır ama omuzlardan gerer...
kalçam hiç yok ama, azcık versene senden :KK52::KK52:

zaman kötü valla...
benim kontum 100 kilo civarı :KK52::KK52: ama boyu da 190 civarı bu da ayrı nokta :KK52:
çok göbekli değil ama omuzları falan çok geniş boyu uzun yani yapısı çok iri

göbüşün gitmesi güzel olmuş ama kalça umarım gider... vücut yapısı çok önemli bi faktör
benim öyle 43 kiloyum dediğime bakma görsen daha fazla tahmin edersn cnkü inanılmaz kemiklym omuzlarımdan gecmiyo elbiseler falan
ceket denerim beli kapanır ama omuzlardan gerer...
kalçam hiç yok ama, azcık versene senden :KK52::KK52:

anatomi hocamla konuşmuştum bnm vücut yapım geçiş yapısındaymış:KK61: ne zargana gibi olurmuşum nede çok iri kemikliymiş. 54 olsan yeterli dedi.50 olmak istiyorum kilo koruma süreci falan onları bi atlatayımda. bu arada düzenli sporda yapıyorum selülitlerimde gitmeye başladı:KK52:

anatomi hocamla konuşmuştum bnm vücut yapım geçiş yapısındaymış:KK61: ne zargana gibi olurmuşum nede çok iri kemikliymiş. 54 olsan yeterli dedi.50 olmak istiyorum kilo koruma süreci falan onları bi atlatayımda. bu arada düzenli sporda yapıyorum selülitlerimde gitmeye başladı:KK52:

bende selülit sıfır ama çatlak var ya hep onlara napcaz bilmiyrm
haftada 2 kez yüzüyrm
yürüyüş yapıyrm bir de
ama daha da fazla yapamam, 35 kilo olmaktan korkuyorum :KK52::KK52:

bende selülit sıfır ama çatlak var ya hep onlara napcaz bilmiyrm
haftada 2 kez yüzüyrm
yürüyüş yapıyrm bir de
ama daha da fazla yapamam, 35 kilo olmaktan korkuyorum :KK52::KK52:

keşke zayıf olsamda tek derdim çatlaklarım olsa:KK61:

bu arada kahve falından anlayan var mı:KK52:

keşke zayıf olsamda tek derdim çatlaklarım olsa:KK61:

bu arada kahve falından anlayan var mı:KK52:

böylesi daha kötü
mesela kuzenlerle bikini bakıyoruz, diyolarki cemre bu sana yakısır biz kiloluyuz bizde kötü durur
ama gel görki çatlak yüzünden ben de aynı durumdaym giyemiyrm pek bişey, sadece bacakta olsa neyse
kolumda var, sıfır kol bile giyerken cekiniyorum

faldan da hiç anlamam :KK52: bilen varsa bana da baksn

X